Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Maxbimmer ma juz roczek :) ....


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

niestety na najbliższym spocie będę nieobecny :( , ze względu na zasłużony urlop..............pozdro 4@ll.....i do zobaczenia przy najbliższej okazji.......... <bmw_2> happy_bmw <bmw_1>

a myslalem ze wkoncu sie ustawimy...ehhh no coz...bywa...moze next time..pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety znowu nie moge się zjawić mam jakiegoś pecha, poza tym coś mi padło w układzie chłodzenia i auto nie jeździ ale mam nadzieje się z tym jakoś uporać w przyszłym tygodniu. Może następnym razem. Życze wszystkim dobrej zabawy. bmw_beer <bmw_3>

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ktos nie dojedzie, mozesz sie wbic na jego miejsce ;)

1. Mordulec & Pola

2. Red Astrum

3. Śruba

4. TDSerek

5. Kosa & Katarzyłka

6. Byq & Kinga

7. BOKSA

8. Piotr & Beata

9. Nibiru

10. bazylfox & żona Bogna

11.Monika&Yahoo

12.maly120&kwiatuszek(jesli bedzie odpowiednia godzina bo maly ma szkolke)

13. Tommy + Madzia - na chwilkę

14. Dziki (również na chwilkę)

15. Zebb

16. leszek

17. Michu

18. Maltarn (bez fury z przyczyn niezależnych)

19. Olejus - Nie na 100%:

20.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mordulec & Pola

2. Red Astrum

3. Śruba

4. TDSerek

5. Kosa & Katarzyłka

6. Byq & Kinga

7. BOKSA

8. Piotr & Beata

9. Nibiru

10. bazylfox & żona Bogna

11.Monika&Yahoo

12.maly120&kwiatuszek(jesli bedzie odpowiednia godzina bo maly ma szkolke)

13. Tommy + Madzia - na chwilkę

14. Dziki (również na chwilkę)

15. Zebb

16. leszek

17. Michu

18. Maltarn (bez fury z przyczyn niezależnych)

19. Olejus - Nie na 100%:

20. Jay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mordulec & Pola

2. Red Astrum

3. Śruba

4. TDSerek

5. Kosa & Katarzyłka

6. Byq & Kinga

7. BOKSA

8. Piotr & Beata

9. Nibiru

10. bazylfox & żona Bogna

11.Monika&Yahoo

12.maly120&kwiatuszek(jesli bedzie odpowiednia godzina bo maly ma szkolke)

13. Tommy + Madzia - na chwilkę

14. Dziki (również na chwilkę)

15. Zebb

16. leszek

17. Michu

18. Maltarn (bez fury z przyczyn niezależnych)

19. Olejus - Nie na 100%:

20. Jay

21. Mack` ( + moj brat TommyDi) happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie mnie nie bedzie jakis pedal mi wyszarpal nerke pod szkola a bez nie pojade bo wyglada jak jakas padlina i wstyd tym jechac na zlot lipa jak do jutra nie kupie tej nerki to mnie nie bedzie

[ Dodano: 28 Październik 06, 16:52 ]

Prawdopodobnie mnie nie bedzie jakis pedal mi wyszarpal nerke pod szkola a bez nie pojade bo wyglada jak jakas padlina i wstyd tym jechac na zlot lipa jak do jutra nie kupie tej nerki to mnie nie bedzie :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie mnie nie bedzie jakis pedal mi wyszarpal nerke pod szkola a bez nie pojade bo wyglada jak jakas padlina i wstyd tym jechac na zlot lipa jak do jutra nie kupie tej nerki to mnie nie bedzie

[ Dodano: 28 Październik 06, 16:52 ]

Prawdopodobnie mnie nie bedzie jakis pedal mi wyszarpal nerke pod szkola a bez nie pojade bo wyglada jak jakas padlina i wstyd tym jechac na zlot lipa jak do jutra nie kupie tej nerki to mnie nie bedzie :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

jedz na gielde moze ja znajdziesz :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie na nasza gielde we wrocku tam ******* powiewa tam mozna kupic ale czesci do malucha nerki bede mial we wtorek zamowilem u ziomka teraz tylko czekac

Rozumiem gniewy ale cenzuruj swoje posty... Nie smacznie sie cos takiego czyta poza tym sa urzytkownicy nieletni oraz kobiety na forum troche szacunku wymagane ...

Trzeba bylo podjechac na paprotna tam jest magazyn i maja wszystko do BMW... Rozbieraja minimum 4 sztuki tygodniowo fakt za najbardziej to same najnowsze ale mozna dorwac graty od E36 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za nieobecność ale w drodze na spota miałem "małego" dzwona :? babka wjechała mi Peugeotem w tyłek i zanim przyjechała Policja i wszystko załatwiła to was już nie było pod Andersem... mam nadzieje że na następnego spota uda mi się dotrzeć szczęśliwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...