Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Maxbimmer ma juz roczek :) ....


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

A ja wam powiem ze jak bym tamw padl to chyba bym miske zostawil tam gdzies :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

bez obaw.Nieraz wychaczyłem miską na mieście a tu bez problemu dałem radę.

Mordulec tez bez problemów dojechał,polatał,i wrócił więc o miskę nie masz co sie martwic(no chyba ,ze Twoją miskę od ziemi oddziela tylko 1 cm przestrzeni:)

[ Dodano: 1 Listopad 06, 20:54 ]

powiem wam ze kiepsciutka jazda pokazal bym wam jak sie jezdzi ale nie moglem przyjechac bo zgubilem nerke :lol: a takim szrotem bez nerki nie bede sie pokazywal :mrgreen:

jazda to jazda a brak jazdy to brak jazdy:-)

Szkoda,że nie pokazałeś nam jak sie jeżdzi:-)

Brak nerki przecież nie dyskwalifikuje z przyjazdu na spota.

Większości bardziej chyba zależało na samym udziale w sprawnościówce niż wylatanym czasie:)

Dokładnie , zamiast teraz krytykować , trzeba było być i pokazać klasę :mrgreen:

To był tylko pomiar czasu a nie jazda na czas :wink: Dla mnie liczy się udział i luźna nawierzchnia happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bez obaw.Nieraz wychaczyłem miską na mieście a tu bez problemu dałem radę.

Mordulec tez bez problemów dojechał,polatał,i wrócił więc o miskę nie masz co sie martwic(no chyba ,ze Twoją miskę od ziemi oddziela tylko 1 cm przestrzeni:)

No wiesz mam zglebowana ja o ponad -6cm a w dodatku w M20 miska jest nisko , wiec grozi to bardzo łatwa kolizja , no ale zobaczymy nastepnym razem :mrgreen:

powiem wam ze kiepsciutka jazda pokazal bym wam jak sie jezdzi ale nie moglem przyjechac bo zgubilem nerke :lol: a takim szrotem bez nerki nie bede sie pokazywal :mrgreen:

Ta wypowiedz mnie smieszy bo chyba nie rozumiesz sensu zabawy, nikt tu nie jest colinem mcrae... To miala byc zabawa ludzie sie dobrze bawili , a ty tu wpadasz jak nie wiadomo kto co i jak i pojezdzasz wszystkich ze to nie jazda itd

Ja tam nie bralem udzialu ale uwierz mi jak bym byl i bym czytal twojego posta bym czul sie urazony... Bo takie zachowanie mi wyglada jak typowy łepek za kierownica bawary ktore kazde swiatla w miescie musi zaliczyc jako pierwszy i czuje sie jak wygrany ...

bez obraz ale no ale bronisz sie ta nerka jak by to bylo conajmniej kolo bez ktorego nie mozesz jechac ... wybaczcie o ile przesadzilem , ale nie moglem sie powstrzymac :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Penwie kolega Nitro ta wypowiedz napisal z lekkim poczuciem humoru i nie chcial nikogo tu obrazac, ale z ta nerka to lekko przesadzil.

Chyba po takim oburzeniu forumowiczow sie czegos nauczy :D

ps. Najlepiej to niech sam sie wypowie co do swojej wypowiedzi :twisted:

Pozdrawiam <bmw_2> happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale brak nerki to poważny defekt,Panowie.......... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Bunia napewno odmówiła posłuszeństwa :(

no cóż każde wytłumaczenie jest dobre hehehehe

jak ktoś chce być na spocie to poprostu jest i nie liczy się brak czegoś tam,lub ogólnie "niemoc" :evil:

Szacunek dla wszystkich którzy byli i sprawili że ten spot był niezapomniany uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to nie byly zawody Japan DriftKing 06' , tylko poland beton+szuter edyszyn bmw_beer i kazdy smigał dla frajdy a nie na czas , bo na codzien za bardzo nie ma

takich placyków zeby bezpiecznie nie przeszkadzajac nikomu sobie pojezdzic .

Brak nerki , no cóz , to równiez nie byla wystawa światowa w Lipsku ani w Detroit

i mysle ze specjalnie nikt by nie zauwazył braku owej nereczki bo nie po to tam

pojechalismy , zreszta i tak kazda buma po jednym przejezdzie wygldała jak 7

nieszczęsc bo byla cała w blocie <bmw_1>

... odnosnie klipa z linku na ShoutBoxie to owszem jest za długi dla osob ktore tam

nie byly bo kazdy kto jezdził z tego co rozmawiałem to chcial jak najwiecej swoich

przejazdów zobaczyc , dlatego pomysle nad skroceniem wersji na strone tak do

10-12minut i powybieram te najlepsze slizgi , natomiast ta wersja ktora jest bedzie

przekodowana na 700MB bo to praktycznie zapis całej imprezy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordulec pieknie to napsiales :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Filmik spoko nawet chodz wole wersje bez muzyki ( czyt. Film Leszka )

A tak wogole to ta 7 strasznie zapindala , chyba jednak jak cos bede robic z silnikiem u siebie wladuje tam M30B35 :mrgreen:

Pieknie to chodzi az sie zakochalem i ogladalem latanie tej 7 z 10razy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogole to ta 7 strasznie zapindala , chyba jednak jak cos bede robic z silnikiem u siebie wladuje tam M30B35 :mrgreen:

No mnie tez sie podobało , najlepszy przejazd jak były pod rzad 3 takie boki po 90 stopni

rewelacja <bmw_2> i tak jak Leszek napisał 211KM robi swoje uklon_bmw

Dziki tez ładnie sobie polatał bokami , az miło popatrzec , chociaz na zywo były

lepsze wrazenia bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu sie z wami zgodze kto byl dla tego film nie byl dlugi i nudnawy mi sie baaardzo podoba juz mi sie nawet piksele zamazaly od tego ogladania i chce jeszcze tak polatac tylko trzeba wiecej kamer skolowac by uniknac roznego typu docinkow ze strony nieobecnych <bmw_1> <bmw_2> <bmw> :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie bmw_beer bedzie nastepna sprawnosciówka to kazdy bez wzgledu czy

nie ma nerek , wątroby czy tez innych narzadów wewnetrznych bedzie mogł przyjechac

i pokazac jak sie jezdzi i wykreca najlepsze czasy , pisac na forum moze sobie kazdy

jaki to on nie jest super drajwer a zycie i tego typu sprawnosciówki weryfikują jak tez

jest z owymi umiejetnosciami w praktyce a nie tylko w teorii bmw_beer

PEACE <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie bmw_beer bedzie nastepna sprawnosciówka to kazdy bez wzgledu czy

nie ma nerek , wątroby czy tez innych narzadów wewnetrznych bedzie mogł przyjechac

i pokazac jak sie jezdzi i wykreca najlepsze czasy , pisac na forum moze sobie kazdy

jaki to on nie jest super drajwer a zycie i tego typu sprawnosciówki weryfikują jak tez

jest z owymi umiejetnosciami w praktyce a nie tylko w teorii bmw_beer

PEACE <bmw_2>

DZIEKI MORDULEC MI SIE UDALO POKAZAC ZE TEZ COS POTRAFIE MIMO 90km <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu sie z wami zgodze kto byl dla tego film nie byl dlugi i nudnawy mi sie baaardzo podoba juz mi sie nawet piksele zamazaly od tego ogladania i chce jeszcze tak polatac tylko trzeba wiecej kamer skolowac by uniknac roznego typu docinkow ze strony nieobecnych[/quote

<bmw_2>

nieobecni niech żałóją,nie ma potrzeby się tłumaczyć a po za tym żaden film nie odda atmosfery i przeżyć <bmw>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<bmw_2> dzięki za info ,130 już mam jest super .Myśle na następnym spocie zebrać siły na pare kamerek. pozdro.

Spoko ja tam kamerke zawsze zabieram ze sobą bmw_beer

a tak na marginesie mozna by sie ustawic np za tydzien na 12tego na lotnisko do

skarbiego i cos pokrecic jakies przejazdy itp moze Enzo z ekipą tez by przyjechał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no z tym terminem to tak rzuciłem dla przykładu , ale zeby kazdy mial czas na

poukładanie swoich obowiazków w zgodzie z terminem wyjazdu to proponuje np

3 grudnia , moze juz snieg jakis bedzie to polatamy jak w tamtym roku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...