Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, pasty KOCH CHEMIE ShiningCar Detailing Shop Ekskluzywne Kosmetyki Samochodowe Kraków

Doradźcie jakiedy pady wybrać konkretnie, jakie kolory + mocowania (pewnie flexipads), na początek zabawy :) Pady lepiej wziąć małe i np. jeden duży ? Wystarczy ?

Cześć,

Jeśli Flexipads to 3 kolory biały cutting, pomarańczowy polishing, żółty finishing.

Do padów 135mm talerz 125mm do padów 80mm 75mm, jeśli maszyna rotacyjna to gwint M14, jeśli Dual Action UNF 5/16.

Pady lepiej wziąć większe, małe też się się przydają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

box-e, postaram się pomóc! happy_bmw

Do odświeżenia lakieru proponuję taki zestaw :

- glinka ValetPRO 32,99zł

- Meguiar's Ultimate Compound 59,90zł (usunięcie rys i hologramów)

- Flexipads aplikator 3 kolorowy 18,50zł (do produktu powyżej)

- politura Meguiar's Deep Crystal Polish 49,90zł

- wosk Poorboy's Natty's Paste Wax 69,99zł

Podane ceny detailczne minus forumowy rabat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam chłopaków shiningcar.pl bmw_1Szybko, fachowo i miło :) Cenki atrakcyjne no i rabacik dla klubowiczy :) W środę złożyłem zamówienie ( wieczorem), w czwartek wysyłka i w piątek towar u mnie - Rewelacja :)

Cleaner DODO robi robotę :D Dzięki za doradzenie...a i gratisik też otrzymałem :) Już obmyślam nowe zamówienie, jeszcze kilku zabawek mi brakuje do mojej kolekcji :D

Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,proszę o zaproponowanie i wycenę zestawu do renowacji reflektorów przednich oraz zestawu "obowiązkowego/startowego" do lakieru srebrnego. 70% auta lakierowane pod koniec zeszłego roku.

ja mam dokładnie taką samą prośbę :) Auto było w tamtym roku częściowo lakierowane i całe polerowane, więc nie chodzi o usuwanie rys czy odprysków a raczej a konserwację i najlepiej coś, żeby się bardziej świeciło :) tutaj zdjęcie w ciemnym pomieszczeniu gdzie jest sporo refleksów. Może źle nie wygląda ale chcę, żeby świeciło się jeszcze bardziej :)

49qb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tequila, przepraszam za brak odpowiedzi!Do renowacji refelktorów polecam Meguiar's PlastX lub Presta Headlight.

Zestaw do lakieru :

- szampon Shiny Gararge 27,90zł

- glinka ValetPRO 32,99zł

- mleczko Meguiar's Ultimate Compound 59,90zł

- aplikator do niego Flexipads 3 kolorowy 18,50zł

- politura Meguiar's Deep Crystal Polish 49,90zł

- wosk Meguiar's #16 77,90zł

- quick detailer Presta Show&Shine 43,90zł

Podane powyżej ceny minus rabat forumowy ;-)

Krzysiek669, dziękuję bardzo za dobre słowo! Niech autko prezentuje się jak najlepiej!

Pakos, dziękuję za zapytanie!

Proponuję takie zestawienie :

- Poorboy's White Diamond 65zł

- Poorboy's Natty's Paste Wax White 69,90zł lub Golden Shine Paste Wax 129,90zł

- Meguiar's Ultimate Quick Detailer 64,90zł

Podane powyżej ceny minus forumowy rabat ;)

Edytowane przez shiningcar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakos, dziękuję za zapytanie!

Proponuję takie zestawienie :

- Poorboy's White Diamond 65zł

- Poorboy's Natty's Paste Wax White 69,90zł lub Golden Shine Paste Wax 129,90zł

- Meguiar's Ultimate Quick Detailer 64,90zł

Podane powyżej ceny minus forumowy rabat ;)

rozumiem, że zamówienie złożyć na stronie sklepu?? tam jest jakaś opcja "rabat" do zaznaczenia? czy jak to się odbywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że zamówienie złożyć na stronie sklepu?? tam jest jakaś opcja "rabat" do zaznaczenia? czy jak to się odbywa?

Tak, proszę zamówienie złożyć w sklepie www.shiningcar.pl Detailing Shop Ekskluzywne Kosmetyki samochodowe Meguiar's Car Detailing Kosmetyka Aut Kraków, w komentarzu umieścić informację, że jesteś z forum Maxibimmer lub wpisać w miejscu kupon rabatowy - kod ;)

W razie pytań jestem do dyspozycji! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, proszę zamówienie złożyć w sklepie www.shiningcar.pl Detailing Shop Ekskluzywne Kosmetyki samochodowe Meguiar's Car Detailing Kosmetyka Aut Kraków, w komentarzu umieścić informację, że jesteś z forum Maxibimmer lub wpisać w miejscu kupon rabatowy - kod ;)

W razie pytań jestem do dyspozycji! :)

zamówienie złożone, kwota pomniejszona o 5% co zaznaczyłem oczywiście w opisie :) pozdrawiam i czekam na przesyłkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paczka doszła dzisiaj cała i zdrowa :) można jeszcze skróconą wersję zastosowania? ile czego? jak? co ile i czym?? :)

Super, że paka jest już na miejscu!

Jeśli chodzi o politurę, nakładasz kilka groszków na aplikator i wcierasz w lakier, kolistymi ruchami aż do wypracowania z aplikatora. Po aplikacji pozostałości ściągasz mikrofibrą.

Wosk aplikujesz w zacienionym miejscu na całe auto, cienką warstwę, zostawiasz na 10-15 min, pozostałości ściagasz mikrofibrą.

Quick detailer używasz bezposrednio na lakier, między woskowaniami dla podtrzymania połysku, szybkiego odświeżenia lakieru.

Po prostu spryskujesz powierzchnię i przecierasz mikrofibrą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...