Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że z racji odległości może byc problem z zebraniem ekipy ale liczę na to, że znajdzie się na naszym forum kilka osób z okolic które dołączą. 4 sierpnia nasi Klubowi znajomi - Hubert i Monika wstępują w związek małżeński. Uroczystośc odbędzie się w malowniczym mieście Kielce.

Pana Młodego trzeba zabrac ze Ślichowic, ul. Kazimierza Wielkiego, następny punkt wycieczki Młoda i odwózka do kościoła P.W. Św. Józefa Oblubieńca NMP przy ul. Łódzkiej. Muszą tam byc na 16.00.

Jeśli ktoś zechciałby wziąc udział w orszaku niech dopisze się w tym temacie.

Oczywiście znajdzie sie kilka butelek weselnej dla osób które wezmą w tym udział by mogły później wypic zdrowie Młodej Pary.

Kto chce, kto może, kto ma ochotę dołączyc - zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i koleżanki... Nie wiem co powiedzieć. Będzie nam niezwykle miło widzieć Was w orszaku i z mojej strony obiecuje że "wody z lichenia" nie zabraknie :) Z drugiej strony wiem że to kawał drogi i nie będę miał nic przeciw ani za złe jeśli po prostu Was nie będzie.

A na tor po drodze wpadniemy :-) ?

Pracuje nad tym, więc kto wie czy na 1 - 2h nie będziemy mieć toru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm to może jakiś taki luźny spot przed weselny jakoś tydzień wcześniej dla tych którzy chcieliby złożyć Wam życzenia jak jeszcze będziecie we wrocku bo wiadomo ..... kawałek do Scyzoryków jest :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm to może jakiś taki luźny spot przed weselny jakoś tydzień wcześniej dla tych którzy chcieliby złożyć Wam życzenia jak jeszcze będziecie we wrocku bo wiadomo ..... kawałek do Scyzoryków jest

ja wiem ja wiem!!!!wieczór kawalerski Hubertowi zrobimy!!!:) hehe:drunk::drunk::drunk::drunk:tylko zablokujcie Moni wstępna Forum:) heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczęściarzem jeśli chodzi o moją przyszłą żonę

taa,każdy tak mówił,pczekaj z 10 latlolol

hehe,oczywiście żarcik,ode mnie,to na razie najszczersze życzenia,i kto wie,bo jakoś tak,w tym czasie,chyba będę w Kielcach,ale nic pewnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczęściarzem jeśli chodzi o moją przyszłą żonę

Ona jest po prostu cierpliwa zobaczysz co będzie jak już oficjalnie do niej będziesz należał, gdy obrączka trafi na rączkę :D

Parasolka i wałek zobaczy światło dzienne.

- a zacznie się tak : :P Gdzie byłeś po pracy spóźniłeś się 15 minut i nie tłumacz się korkami na drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na tor po drodze wpadniemy

5oul próbuje coś załatwic. Ale gdyby nie dało rady to i tak nic nie stoi na przeszkodzie by rozbic się namiotami na polu biwakowym które jest na torze i zostac na noc ;) Można by zrobic integrację z Klubem BMW Kielce i MNT Kielce :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No więc słuchajcie, po bardzo długich rozmowach i dyskusjach z władzami Toru nie udało się nic wskórać. Mają ręce związane ponieważ tor został zarezerwowany przez prywatną grupę. Kierownik obiecał jednak że spróbuje z nimi porozmawiać czy w razie "w" moglibyście wjechać na 1h pośmigać z nimi. Nie chcę nic obiecywać ale zobaczymy bliżej terminu, co się będzie działo.

Jeśli chodzi o sam tor... to od kiedy ja na nim jeździłem dużo się zmieniło. Wymieniono asfalt na bardziej przyczepny, cały tor wyrównano z poprzecznych nierówności. Może w przyszłym roku zarezerwować sobie termin i urządzić tam porządny zlot kilku klubów. Jeśli ktoś był na tym torze to wie co tam można zdziałać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...