Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Wpisujemy niepolecane firmy, wiadomo że nieporozumienia i pretensje nie zawsze są winą usługodawcy/producenta, ale to nie nam już rozstrzygać o winie 8)

NIE POLECAM

Komi

ul. Rogowska

drogo :shock: i byle jak

Edytowane przez Piotr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

NIEPOLECANE WARSZTATY http://www.autospeedway.pl/ Pod żadnym pozorem proszę tam nie wjeżdżać, kolesie na niczym się nie znają nic nie umieją, nawet porządnie śrubek w aucie skręcić. Mógłbym wymienić kilkanaście rzeczy, ale nie chce sobie juz o nich przypominać.

Edytowane przez Piotr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Koledzy zdecydowanie nie polecam psełdo fachowców od skrzyń automatycznych z BIESTRZYKOWA!!!!!!!!!!!!. Właściciel Pan Łoboda wymieniając mi olej w skrzyni nie zwrocili uwagi na jaki powinien być olej i zalali cudo o nazwie specjal BMW.Skrzynia padła !!! olej okazał sie nie właściwy a gdy zażądałem zwrotu gotówki (600 zł za wymiane oleju) Gość stwierdził że ta skrzynia bez problemu moze chodzic na zwykłym LUXIE. Za naprawe skrzyni zawołał 2 tysiace .

WARTO JECHAĆ NA RAKOWĄ WE WROCŁAWIU !!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Ja ze swojej strony odradzam AUTO-CHIP. Byłem z klimą za samo napełnienie czynnika 250zł :/ Do tego mam wrażenie że nie do końca znają się na rzeczy. Miałem problem z kontrolką check enegine. Wywalał błąd doboru złej mieszanki. Wymyślali niestworzone rzeczy do wymiany miałem zostawić samochód na tydzień strach pomyśleć co by było jakbym zostawił. Rozwiązanie problemu znalazłem na forach sam wymieniłem przepływomierz i problem zniknął.

Nie polecam również AutoMaster na ul. Niedźwiedziej we Wrocławiu. Może i na lakierowaniu się znają ale blacharkę mi spartolili strasznie. Nawet nie raczyli się skontaktować ze mną czy pasuję mi opcja jaką wykonali. Zrobili na odpierdziel i praktycznie nie miałem nic do gadania:/

Edytowane przez Livin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Nie polecam zostawiać auta w GT service (szef Artur) na Zawalnej. Niby zna się na BMW.

Miałem do zrobienia: wymienić olej, płyn chłodniczy, płyn hamulcowy, wężyki podciśnieniowe (wymieniałem sam i wymieniłem na zbyt cienkie), wymienić termostat, wymienić świece żarowe, wymienić filrt paliwa. Wszystkie płyny i części (oprócz świec żarowych, wężyków i płynu hamulcowego) gt service dostali ode mnie.

Rezultaty:

[ATTACH=CONFIG]23259[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]23260[/ATTACH]

1. (pierwsze zdjęcie) Mimo, że panowie musieli zdjąć kolektor i mieli idealny dostęp to wężyk podciśnieniowy poprowadzili nie oryginalną trasą tak, że wężyk dotykał chłodnicy spalin - na fotce już po mojej małej poprawce. Jestem pod wrażeniem spartolenia roboty polegającej na włożeniu wężyka w miejsce starego.

2. (drugie foto) Przy ściąganiu kolektora uwalili mi wiązkę biegnącą do wtrysku - jestem pewny, że była cała bo kilka dni wcześniej wywalałem własnoręcznie klapki. Dodatkowo po ich "naprawie" inpa pokazywała błąd tego wtrysku jak po jednorazowym odłączeniu - dopiero demontaż osłony pokazał o co chodziło.

3. Nie skasowali inspekcji olejowej

4. Wymiana filtra paliwa "kosztowała" mnie co najmniej 5 litrów paliwa

5. Mój przepływomierz lekko zaniżał pomiar - Panowie w przypływie nadgorliwości (bez pytania) przemyli mi go jakimś sprayem tak, że rano już nie nadawał się do wyrzucenia. Przypominam, że po lifcie w tych dieslach jest przepływka ze szklana płytką pomiarową a nie drucikiem.

Za taką naprawę zapłaciłem 590 zł oczywiście bez rachunku (żałuje, że nie chciałem ale wysoka cena pewnie wyższa byłaby wtedy). Dodatkowo cena nie była podana od razu (mój błąd) tylko telefonicznie niedługo przed odbiorem.

Byłem na reklamacji ale szef migał, że robił to stażysta (co mnie to) itp i w ramach reklamacji dokręcili mi tylko śrubki obudowy filtra powietrza (wcześniej zapomnieli to zrobić). Mieli szansę się zrehabitować ale nie skorzystali.

Serio nie polecam - myślałem, że do prostych napraw (bo takie to były) będzie to dobry wybór no ale wyszło jak wyszło.

pozdrawiam

PS. Z ciekawostek: Szef Artur twierdzi, że silnik M47 posiada układ wtryskowy common-rail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę koledzy szefa - pozdrówcie i przekażcie jaką dobrą robotę wykonał. Ten temat średnio nadaje się na OT - szkoda, że nie macie jakiś merytorycznych uwag - być może tylko się czepiam i za taką cenę nie mam co narzekać. Serio jak ktoś uważa, inaczej to jest lepszy sposób na wyrażenie tego niż "hahahaha"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

https://www.facebook.com/pages/-R%C4%99czna/291442010955249 Uwaga !! Nie polecam myć auta na tej myjni ręcznej przy ul.Granicznej(AQUAMIO, koło Factory Wrocław). To co ja zobaczyłem po umyciu i zapłaceniu 25zł przerosło moje wyobrażenia. Samochód wyjechał z myjni brudny, jeszcze tak brudnego auta po wyjechaniu z myjni ręcznej nie widziałem. Na szybach miałem tłuste zacieki od jakiegoś sylikonu, który był nakładany na uszczelki drzwiowe.Tego gadżetu nie mogłem niczym usunąć, cały czas się mazał i mazał. Na szybach bocznych, tylnej i przedniej nie było widać dosłownie nic. Jak powiedziałem o reklamacji, pan nie był już tak miły jak na początku, i stwierdził, że jest zimno, i dla niego auto jest dobrze umyte(od listwy w dół auto wogóle niedotknięte,felgi całe czarne, błoto pośniegowe z którym przyjechałem zostało do tej pory, nawet nikt nie próbował tego usunąć)Gdy przejechałem palcem po aucie, rękę miałem całą brudną, lecz pan powiedział, że on nic nie widzi. Więc zastanawiam się czy na tej myjni pracują niewidomi czy o co tam chodzi ? Nie mogę sobie wyobrazić jak można taką "myjnie" nazwać profesjonalną. Totalna żenada. Odradzam w 100%.

[ATTACH=CONFIG]23892[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]23893[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]23894[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]23895[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]23896[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]23897[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]23898[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]23899[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]23900[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]23901[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]23902[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]23903[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś na innej myjni? Sprawdź, czy auto nie jest porysowane!

Do usuwania takiego świństwa polecam środek o nazwie "Big Orange" - niestety nie pamiętam w jakim sklepie internetowym to kupowałem :(

Pracując na BP miałem też dostęp do dobrego odtłuszczacza i środków czyszczących, ale to kosztowało ok. 200zł za 0.5L więc niestety nikt Ci nie odstąpi odrobiny na umycie szyb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Chciałam tutaj wystąpić w obronie Artura- świetny fachowiec. Jeździłam do niego jeszcze compaktem.Nigdy nie starał się mnie oszukać.Jedyna wada-Ma strasznie dużo klientów i czasem zdarza się mu o czymś zapomnieć(np.założyć pokrywę silnika ;p),ale wystarczy za nim trochę pochodzić i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hciałam tutaj wystąpić w obronie Artura- świetny fachowiec. Jeździłam do niego jeszcze compaktem.Nigdy nie starał się mnie oszukać.Jedyna wada-Ma strasznie dużo klientów i czasem zdarza się mu o czymś zapomnieć(np.założyć pokrywę silnika ;p),ale wystarczy za nim trochę pochodzić i jest ok.

jeżeli ma tak dużo roboty to niech sobie tak rozplanuje dzień żeby zrobić od początku do końca jedno auto a jak się nie wyrabia niech zatrudni fachowców bo to go w żaden sposób nie usprawiedliwia

na przykład wyobraź sobie przychodzi do ciebie gościu od gazu w domu robi instalacje i zapomina ją uszczelnić

albo jakiś elektryk zostawia przewodu napięcia nie zaizolowane

takich przykładów można wymieniać nie skączoność

z pieprzył robotę i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/pages/-R%C4%99czna/291442010955249 Uwaga !! Nie polecam myć auta na tej myjni ręcznej przy ul.Granicznej(AQUAMIO, koło Factory Wrocław). To co ja zobaczyłem po umyciu i zapłaceniu 25zł przerosło moje wyobrażenia. Samochód wyjechał z myjni brudny, jeszcze tak brudnego auta po wyjechaniu z myjni ręcznej nie widziałem. Na szybach miałem tłuste zacieki od jakiegoś sylikonu, który był nakładany na uszczelki drzwiowe.Tego gadżetu nie mogłem niczym usunąć, cały czas się mazał i mazał. Na szybach bocznych, tylnej i przedniej nie było widać dosłownie nic. Jak powiedziałem o reklamacji, pan nie był już tak miły jak na początku, i stwierdził, że jest zimno, i dla niego auto jest dobrze umyte(od listwy w dół auto wogóle niedotknięte,felgi całe czarne, błoto pośniegowe z którym przyjechałem zostało do tej pory, nawet nikt nie próbował tego usunąć)Gdy przejechałem palcem po aucie, rękę miałem całą brudną, lecz pan powiedział, że on nic nie widzi. Więc zastanawiam się czy na tej myjni pracują niewidomi czy o co tam chodzi ? Nie mogę sobie wyobrazić jak można taką "myjnie" nazwać profesjonalną. Totalna żenada. Odradzam w 100%.

[ATTACH=CONFIG]23892[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]23893[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]23894[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]23895[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]23896[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]23897[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]23898[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]23899[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]23900[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]23901[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]23902[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]23903[/ATTACH]

zaraz ,zaraz --czy te auto jest po myciu ??????????????????????????????????????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam tutaj wystąpić w obronie Artura- świetny fachowiec. Jeździłam do niego jeszcze compaktem.Nigdy nie starał się mnie oszukać.Jedyna wada-Ma strasznie dużo klientów i czasem zdarza się mu o czymś zapomnieć(np.założyć pokrywę silnika ;p),ale wystarczy za nim trochę pochodzić i jest ok.

fajnie to wygląda 1 jedyny post masz na tym forum i akurat w tym temacie....

Żona? Ciotka albo mama:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do koko-ja nie mówię,że jest idealnie itd.tylko wyrażam tutaj swoją opinię do której każdy ma prawo,przecież nie musisz się z nią zgadzać.Nie mówię ,że to co napisałeś jest kłamstwem .Rozumiem,że jesteś wkurzony-też byłabym na Twoim miejscu.

Do Grzesiek-Ani żona,ciotka a matka to już na pewno nie.Owszem jestem na forum nowa ,ale chyba mam prawo się tu wypowiedzieć? :)Jestem tylko i wyłącznie zadowolonym klientem i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...