Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś polecic jakąś dobrą grę online? Tematyka w sumie obojętna, generalnie chodzi o to by była wciągająca. Ważne by nie było w niej takich myków jak w np. World of Tanks lub Settler Online, gdzie trzeba albo grac 3 lata by cokolwiek osiągnąc albo dokupowac jakieś mody poprzes SMS'y ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lineage 2 i Aion zrobili darmowe ale to sa gry typu "no life" czyli nie grasz 5h dziennie to nic nie zwojujesz.

League of Legends prawie 3 lata gralem (konto jeszcze mam) gra PvP 5vs5 badz 3vs3. Dwa tryby gry domination i capture base. Mocno taktyczna. Jedyne co mozesz uzyskac placac PLNy to inny wyglad postaci.

Kiedys zalozylem temat

http://www.maxbimmer.pl/f91/league-legends-15409/

(polski game play)
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drankensang , doszedłem do ostatniego levelu, czekam na upgrade, można wpłacać kasę, ale nie trzeba, da sie grać bez, fajna grafa, grupy, sporo polaków, podobna do diablo :)

Drankensang Online | De online fantasygame voor in je browser » Startpagina

PS dorze jest zaistalować na kompie, dużo nie zajmuje a szybciej sie wczytuje

Ale Forest nie łudź się, dobra grafika, rozbudowana postać i scenariusz, do tego serwer, z regóły nie jeden.... to kosztuje, za darmo nic nie ma :P

Edytowane przez Piotr
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz postrzelać, to Enemy Territory, albo Unreal Tournament :P Fakt, ze trzeba uwazać, na jaki serwer sie wchodzi bo na klanowych to masz pozamiatane, nawet na FUN serwerach. Ale z drugiej strony od graczy klanowych mozna się zawsze czegoś nauczyc :)Mozna tez ściągnąć do nich boty i ćwiczyc offline.

Są udostepnione w necie całkowicie legalnie i za darmo (Unreal - wersja G.O.T.Y.), maja juz spooooooro lat, przez co grafika to nie cukierki, ale maja grywalność, klimat i potrafią wciagnac, oj potrafia :)

Wolfenstein , Wolf Enemy Territory , Et i Quake Wars , qw

Unreal Tournament

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja pierdziele w UT to już mega dawno nie grałem .... ale to trzeba przyznać gra ma mega grywalność i wciąga zwłaszcza Capture The Flag .... DM też dają radę ale chyba największa frajda to 2vs2 lub 3vs3 i ganianie po flagę :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja pierdziele w UT to już mega dawno nie grałem .... ale to trzeba przyznać gra ma mega grywalność i wciąga zwłaszcza Capture The Flag .... DM też dają radę ale chyba największa frajda to 2vs2 lub 3vs3 i ganianie po flagę :drunk:

He he he! Bier ta flaga - to było to!

Jeśli chodzi o UT, to zaletą są też Mutatory, które potrafią mocno namieszać w rozgrywce - ja najmilej wspominam mutator Bullet Time, choc nadawał się raczej do Deatch Match i Last Man Standing.

[video=youtube_share;kSDeIxCum4E]

Aż mi się zachciało znowu w to grac :D

Edytowane przez Nobody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he he! Bier ta flaga - to było to!

Jeśli chodzi o UT, to zaletą są też Mutatory, które potrafią mocno namieszać w rozgrywce - ja najmilej wspominam mutator Bullet Time, choc nadawał się raczej do Deatch Match i Last Man Standing.

Aż mi się zachciało znowu w to grac :D

Faktyko też była opcja rozgrywki Last Man Standing .... tylko moim zdaniem to była taka zabawa dla wybitnych czajników .... i jak się ludzie pochowali to trwało kupę czasu a w sumie strzelania tyle co na lekarstwo kuog

Mutatory dawały radę , czasem jak się złapało wynalazka to z 10hp można było skosić typa który miał full'a .... ale najbardziej w tej grze to podobała mi się szybkość rozgrywki :) przez neta to była trochę lipa ale po sieci lokalnej jak każdy miał ping rzędu 20-30 to grało się super :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze Team Fortress 2 :D

[video=youtube_share;jLpb6p3nYWc]

Odkurzyłem w nocy swoje konto Steam i się okazało, że teraz jest za free.

Team Fortress 2 | TF2.com.pl : Team Fortress 2 ponad wszystko!

Team Fortress 2 - Free-to-Play

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

No jeszcze jak ktoś lubi być niewolnikiem gry to np. Dark Orbit i inne tego typu. W pewnym momencie złapałem się na tym, że właśnie stałem się niewolnikiem - non stop na kompie i pilnowałem "swojego interesu" by mnie nikt nie złupił, nie dosypiałem, nie dojadałem, w końcu sprzedałem konto i mam spoko. Pozostałem tylko nadal wierny ET. Gram kiedy chcę i mam czas. W Enemy Terrytory masz do wyboru kim lubisz czy chcesz być (klasa): snajper, medyk, inżynier, zaopatrzeniowiec czy po prostu żołnierz.

Ja od lat jestem tylko snajperem i gram na mapach tylko snajperskich. Na innych serwerach możesz być kimkolwiek ale raczej nie snajperem.

Gra nie ma wygórowanych wymagań ale im lepszy sprzęt tym lepiej się gra - chodzi nawet na sprzęcie z przed 10-15 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...