Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Tak pomyślałem że jak byśmy gdzieś jechali i podali kierunek może ktoś komuś by pomógł podrzucając, przekazując paczuszkę ....

Wszyscy w różne kierunki jeździmy i można sobie pomóc- jak to juz dwie strony się dogadują.

Sądzę że post na przykład z informacją by wystarczył:

W dniu X o godz X jadę z Wrocławia do Katowic.

Mam wolne miejsce x1 lub możliwość przewiezienia ładunku/ paczki

Więcej info na PW lub telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dobry pomysł, tylko żeby ktoś kogoś nie władował w jakąś paczkę z zakazanym gównem, żeby "przewoźnik" nie miał kłopotów z policją... Jak będzie już temat założony to myślę, że się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dobry pomysł, tylko żeby ktoś kogoś nie władował w jakąś paczkę z zakazanym gównem, żeby "przewoźnik" nie miał kłopotów z policją... Jak będzie już temat założony to myślę, że się przyda.

Raczej jesteśmy dorosłymi ludźmi i takie szopki nie będą miały miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej jesteśmy dorosłymi ludźmi i takie szopki nie będą miały miejsca

Jesteś jak mój ojciec niepoprawny optymista. Trochę ludzi w życiu poznałem i wiele razy się bardzo zdziwiłem. Mimo, że byli "dorośli"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przewoznik musi dostac chociaz jakis odreczny papier (specyfikacje), ktora w razie czego musi przedstawic przy kontroli.

Np.

Komplet felg aluminiowych

Z Wroclaw

Do Poznan

Towar wydal: tutaj podpis

Kierowca: ...

Towar odebral:

Ja na 95% dnia jutrzejszego tj. 17.07 robie trase nastepujaca:

Ostrow - Gdansk - Swinoujscie - Poznan - Ostrow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przewoznik musi dostac chociaz jakis odreczny papier (specyfikacje), ktora w razie czego musi przedstawic przy kontroli.

Np.

Komplet felg aluminiowych

Z Wroclaw

Do Poznan

Towar wydal: tutaj podpis

Kierowca: ...

Towar odebral:

I tu się zgodzę - tak byłoby chyba najlepiej.

ja musle, ze tutaj przydalby sie nowy podtemat...

wstawailo by sie nowe posty, a chetni odpisywali by w temacie - bo porzadek musie byc !

Dokładnie - cały dział poświęcony na coś takiego - może coś jak giełda? Jeśli ktoś szuka transportu może dać ogłoszenie i jeśli ktoś gdzieś jedzie, to też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dobry pomysł, tylko żeby ktoś kogoś nie władował w jakąś paczkę z zakazanym gównem, żeby "przewoźnik" nie miał kłopotów z policją...

Zawsze można otworzyć paczkę i pokazać co jest w środku.

Jak chciałbym list przewozowy to moge zadzwonić po kuriera- chodziło mi bardziej o przysługę koleżeńska lub piwko, wódeczka etc tam dogadują sie dwie strony.

Jeśli ktoś szuka transportu może dać ogłoszenie i jeśli ktoś gdzieś jedzie, to też.

Własnie taki temat zamontowałem- czy przetrwa i będzie używany to czas pokaże.

Można także skorzystać z tego: Autostop i carpooling | Wspólne przejazdy

To tylko cześć z nielicznych stron dotyczących jazdy po świecie, ale jazda ze "swoim" to raczej juz przyjemności a nie szukanie tematu na siłę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje osoby która będzie jechała z Poznania do Wrocławia. Chodzi o zakup w hurtowni elektrycznej dwóch przetwornic. Cena za sztukę to niecałe 11zł hurtownia jest na ul Pogodnej 50/1A czyli nie daleko od trasy nr 5. Same detale są tak małe że można je w schowku przewieźć. Oczywiście przy odbiorze chłodny chmiel się znajdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...