Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

No to żona poleciała z tym "górskim powietrzem" :lol:, ale faktycznie miejsca spokojnie wystarczy. Od miejsca gdzie będziemy parkować mamy ok 300m do grillowania, ewentualnie mamy knajpkę z domowym jedzeniem gdzie są niedrogie i b.dobre pierogi, oraz pizzerie. Myślę że wszystko obgadamy już na miejscu, zobaczymy jaka będzie pogoda. Co do drogi na krzyż( punkt widokowy) to raczej nie pomrzemy, pójdziemy najlżejszym szlakiem którym jeżdżę rowerem z córą w foteliku, więc tragedii nie ma :) Spotykamy się gdzie? podjedziecie do nas pod dom? Czy może spotkamy się na parkingu który jest przy krajowej ósemce obok klasztoru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auta docelowo zostawimy koło przystani na parkingu, wywiozą nas busem w górę rzeki a potem spływamy do przystani i samochodów. A potem już jak ustalimy grill, albo knajpka i wycieczka :) Jak Kosa chcesz to możemy się spotkać na placu Kasztelańskim, ok 9:10?

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za super zabawę i spotkanie, dzieciaki dały radę i będą pewnie długo spały ;) Pogoda dopisała pomimo że był Admin :-P Mam nadzieję że jutro nie będziemy zbytnio odczuwać skutków naszego wypadu, bo jak wiadomo w pewnym wieku taki wysiłek już niewskazany :) . Musimy to powtórzyć, no może bez spacerku . Pozdrowienia Dziadkowozybmw_beer

img3498rozdzielczopulpi.jpg

img3506rozdzielczopulpi.jpg

img3502rozdzielczopulpi.jpg

img3503rozdzielczopulpi.jpg

img3505rozdzielczopulpi.jpg

img3504rozdzielczopulpi.jpg

img3510rozdzielczopulpi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rewelacyjna sprawa. rece mam przy samej ziemi ale piwko walne przez slomke ;-)

mam nadzieje ze powtorzymy to nawiosnr jak stan wod bedzie troszke wiekszy nbo tym razem mielismy slabych nawigotarow i raz utknelismy na mieliznie

zaraz sprawdze material z kamerki

admin czekamy na hiper super wiesz co....

Wysłane z mojego GT-N7000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...