Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Racja, ja też się wkur.. na każde draśnięcie, ale mimo wszystko zawsze najbardziej mi zależy żeby mechanicznie było tip top. Jak się jeździ to nie ma opcji żeby gdzieś nie drasnąć czy żeby ktoś ci kuku na parkingu nie zrobił...

Wygląd jest ważny, ale ja dla wyglądu nie obniżył bym auta żeby szurać po ziemi ani nie założyłbym felg 19-20" bo ja autem chce jeździć, a nie tylko na nie patrzeć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rozumiem ,że jak kupiłem 2 auto do jazdy codziennej a BMW mam na weekendy to jestem jakiś inny? :) Lubie mieć w garażu coś fajnego na specjalne okazję, samo to że mam świadomość tego ,że w garażu czeka V8 to się lepiej czuje. Może to trochę głupie ale po co mam tłuc dzień w dzień auto, które ma mi dawać frajde i przyjemność ? Jak będę męczył je dzień w dzień to szybciej euforia mnie opuści ,a tak co tydzień w weekend mam dzień dzieckahappy_bmw

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wracając do tematu, jakieś sebixy albo ćpuny albo dwa w jednym mi znaczek z maski zaiwaniły, na szczęście miałem tylko na wcisk bez kleju, bo trzy auta obok jakieś e36 miało przyklejony i maskę poharatali wkoło znaczka czymś ostrym .. Bydło je...e, żeby im te łapy odpadły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 9 miesięcy temu...

Ja mam  w kartonach :) Zapraszam :)

Tak na marginesie komplet ramek z dedykowanym wzorem Maxbimmer  BMW Klub Wrocław to 7,50 zł :) Płacicie 15 bo 7,50 z każdego kompletu idzie na DD :)

Edytowane przez Lijo
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...