Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w południe przechodzę sobie koło samochodu i widzę dziwnie wygiętą siatex na zderzaku , myślę sobie hymm czy to po burzy ??. Podchodzę bliżej widzę że z drugiej strony też wygięty na wysokości halogenów .Więc dokładne oględziny samochodu i spostrzegam że brakuje mi zaślepki od zderzaka na tyle myślę sobie co za debli kradnie zaślepki. Przyszło mi do głowy że próbował także za***ać halogeny ale coś mu nie wyszło . Co się dzieje w tym kraju nie mają już co kraść wszystkie m-pakiety za***ali chyba że kradną takie ******ły.

Najlepsze że przez całą noc we Wro ostro padało. Ręce opadają .

Wiem że to ******ła ale nie mogłem się powstrzymać .

201207291254.jpg

Edytowane przez hall
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak słów dosłownie;/ Najgorsze że nawet jak złapią takiego to niska szkodliwość społeczna i nic nie zrobią. Pourywali by lusterka połamali wycieraczki a pan policjant i prokurator gówienko by zrobili taka nasz kochana polska jest. Btw z czystej ciekawości hall zgłosiłeś to na policje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie byłbym za pomysłem wprowadzenia takiej kary za każdą kradzież jeden palec pod gilotyne . Na dzień dobry każdy by wiedział z kim ma do czynienia i pewnie by następnym razem pomyślał czy coś za***ać. Co do miejsca kradzieży nie ma to znaczenia jak pisał wcześniej Soul kradną wszędzie i wszystko nie ważne czy BMW , VW, czy Merol czy to Wrocław czy inne miasto. Do sprawy zgłaszania na Policje to sobie daruje szkoda mojego czasu a tym bardziej nerwów zwłaszcza kiedy widzę jak oni tam pracują .:bag:

Mogę tylko pozazdrościć osobą które swoje fury trzymają w garażu pod kluczem , wtedy można spokojnie spać .

Edytowane przez hall
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w niedziele rano wychodzę z psem i widzę, że coś z luterkiem nie tak. Niby złożone (nigdy nie składam), ale wkład na kablach wisi. Poskładałem zadowolony, że nic nie uszkodzili, wsiadam do auta i zonk - nie działa sterowanie, coś silniczki słabo pracują... :( Dobrze, że przynajmniej ogrzewanie działa.

A na podwórku w dwóch lokalach uszkodzili szyby kostkami brukowymi... co za kraj :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...