Rekomendowane odpowiedzi

Racja, ja też się wkur.. na każde draśnięcie, ale mimo wszystko zawsze najbardziej mi zależy żeby mechanicznie było tip top. Jak się jeździ to nie ma opcji żeby gdzieś nie drasnąć czy żeby ktoś ci kuku na parkingu nie zrobił...

Wygląd jest ważny, ale ja dla wyglądu nie obniżył bym auta żeby szurać po ziemi ani nie założyłbym felg 19-20" bo ja autem chce jeździć, a nie tylko na nie patrzeć :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rozumiem ,że jak kupiłem 2 auto do jazdy codziennej a BMW mam na weekendy to jestem jakiś inny? :) Lubie mieć w garażu coś fajnego na specjalne okazję, samo to że mam świadomość tego ,że w garażu czeka V8 to się lepiej czuje. Może to trochę głupie ale po co mam tłuc dzień w dzień auto, które ma mi dawać frajde i przyjemność ? Jak będę męczył je dzień w dzień to szybciej euforia mnie opuści ,a tak co tydzień w weekend mam dzień dzieckahappy_bmw

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wracając do tematu, jakieś sebixy albo ćpuny albo dwa w jednym mi znaczek z maski zaiwaniły, na szczęście miałem tylko na wcisk bez kleju, bo trzy auta obok jakieś e36 miało przyklejony i maskę poharatali wkoło znaczka czymś ostrym .. Bydło je...e, żeby im te łapy odpadły.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Koledze z okolic astry, kiedyś w nocy jakieś bekarty przebiegły po e46 330i , maska, dach wgniecione to jest dopiero s.....synstwo , łapy ciąć przy samej dupie....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dlatego dobrze płacić AC nawet jeśli furka ma już trochę latek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakieś szmaty pokradły mi w nocy listwy boczne z auta. Mpakietowe, szerokie, do coupe, czarne, gdyby ktoś gdzieś trafił na jakieś w ogłoszeniach albo na jakichś forach albo na fb gdzieś, proszę o info!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na ulicy Prostej, pod szkołą centralnie, 3o metrów od grabiszyńskiej. Ale co się dziwić, tam pełno dresiarni i ćpunków się kręci w tym rejonie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzisiaj pod domem ukradli mi wkłady z lusterek jak dorwe to zatłuke skórwysyna a dowiem się

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, BASTARS napisał:

Z siódmy? Nie mają szacunku nawet dla klasyków :2bacik:

tak z 7er 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta