Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Mój wuj z niemiec wpada do nas dwa razy w roku, nową audi a6 gwizdneli mu z pod naszego domu który jest ogrodzony i latają psy :D. Dwa dni po przyjeździe. Potem znów kupił Audi w następnych latach i gwizdneli mu u Matki też z pod domu :D.

Irytujący jest fakt że kupując coś musisz jeszcze borykać się z faktem że pewnego dnia możesz przyjeść a tu ci ktoś za***ie ten dorobek. Rządzący kradną od lat, wiec niżej nie będzie lepiej.

Edytowane przez SteFun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wuj z niemiec wpada do nas dwa razy w roku, nową audi a6 gwizdneli mu z pod naszego domu który jest ogrodzony i latają psy :D. Dwa dni po przyjeździe. Potem znów kupił Audi w następnych latach i gwizdneli mu u Matki też z pod domu :D.

Irytujący jest fakt że kupując coś musisz jeszcze borykać się z faktem że pewnego dnia możesz przyjeść a tu ci ktoś za***ie ten dorobek. Rządzący kradną od lat, wiec niżej nie będzie lepiej.

Tak sobie myślę, że warto zainwestować w gps z alarmem - o wiele zwiększają się szanse odzyskania fury :bmwsexemofg3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabezpieczenie GPS/GSM to prawie żadne zabezpieczenie:) Teraz zakłucacze GPS sa małe i mega przenośne wrzuci takie do auta i autko znika z mapek :) Moim zdaniem po złapaniu złodzieja powinni palca ucinać i tak za każdym razem moze jakby był bez palców u obu dłoni to by zmądrzał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnio na jeża z tym ucinaniem palców bo niektórzy chodzą bez palców a nic nie ukradli, po prostu mieli pecha przy robocie. Potem z góry się będzie na takiego się patrzć :D.

Z palcami mało humanitarne. Tatułaż na czole "Złodziej" byłby lepszy, nikt prócz winnych by nie cierpiał ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabezpieczenie GPS/GSM to prawie żadne zabezpieczenie:) Teraz zakłucacze GPS sa małe i mega przenośne wrzuci takie do auta i autko znika z mapek :) Moim zdaniem po złapaniu złodzieja powinni palca ucinać i tak za każdym razem moze jakby był bez palców u obu dłoni to by zmądrzał...

Mało, który złodziej ma zakłucacz GPS ... takie gadzety naprawdę idą na grube fury, a nie betki do 35 tys ... cieżko też stwierdzić czy auto jest tak zabezpieczone (chyba, że masz naklejki na szybie - wtedy złodziej może się przygotować). W taki sposób na większość złodziei jesteś przygotowany, auto ruszy o 5 m z miejsca, gdzie jest zaparkowane (uaktywniony alarm) i od razu dostajesz powiadomienie do Ciebie oraz policji (jest też opcja z odłączeniem zapłonu). Wiadomo, że na złodzieja i to jeszcze wyspecjalizowanego nie ma zabezpieczenia, ale twierdze, że taki GPS naprawdę zwiększa szanse odzyskania auta:bmwsexemofg3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że na złodzieja i to jeszcze wyspecjalizowanego nie ma zabezpieczenia, ale twierdze, że taki GPS naprawdę zwiększa szanse odzyskania auta

zawodowiec nie będzie miał z tym problemu w zeszłym roku do wrocka przyjechał bentley za 1 milion na pokaz dla fotoreporterów i zabezpieczony stał na parkingu w nocy zniknął bez śladu :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawodowiec nie będzie miał z tym problemu w zeszłym roku do wrocka przyjechał bentley za 1 milion na pokaz dla fotoreporterów i zabezpieczony stał na parkingu w nocy zniknął bez śladu :) :) :)

A jak sie maja zrobione wlasnorecznie odciecia zaplonu gdzies schowane w aucie? Przerywa sie obwod, czy zlodziejowi latwo sie podlaczyc bezposrednio? Albo to odpalanie, trzeba dac zaplon wcisnac dwa razy domykanie szyby lewej, dwa prawej i dopiero odpalic bo inaczej nie pojdzie. Takie cos latwo obchodza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Takie sytaucje mogą zdarzyć się co prawda wszedzie,jednak dziwnym trafem zawsze najwiecej przypadków i negatywnych opini jest o Polsce- nie bez powodu. Szkoda,że padło na Wrocław,bo to jedno z moich ulubionych miast:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi zabezpieczeniami typu podnieś szybę lewą prawą itd to jest dobra sprawa. Miałem coś takiego w Fordzie C-maxie, auto było 3 letnie, pojechałem do Warsow. No i traf chciał, że komuś się autko spodobało. Zamek ( naszczęscie był tylko jeden) wyłamany, w środku to co leżało na podłodze to ukradli, ale auta nie, ale wiem dobrze, że jak by się skapli by poszło w cholere bo kiere miałem skręconą na maxa a zastałem prościutko. Dobrze, że lawety nie mieli.... ot taka przykra sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie schowane pstryczki to szybko obchodzą smarują wcześniej klamkę płynem który świeci tylko w uv i poźniej świecą sobie lampą gdzie było paluchami dotykane po aucie:roll: najlepiej to przenieść złącze diagnostyczne w inne miejsce bo w bmw dogrywają transpodner i auto odpala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie schowane pstryczki to szybko obchodzą smarują wcześniej klamkę płynem który świeci tylko w uv i poźniej świecą sobie lampą gdzie było paluchami dotykane po aucie najlepiej to przenieść złącze diagnostyczne w inne miejsce bo w bmw dogrywają transpodner i auto odpala

Dlatego trzeba myć klamkę za każdym razem kiedy się wsiądzie do auta :lol: ... albo lewą łapą otwierać drzwi, a prawą włącznik :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dirty.73

przykład irańskiego prawa,fajne nie?

Art 201. Ustawową karę za kradzież wykonuje się w następujący sposób:

512_10383108be3d100iranfinger.jpg

A. Za pierwszą kradzież ucina się skazańcowi cztery palce prawej ręki, w taki sposób, by nietknięty pozostał kciuk oraz dłoń.

B. Za drugą kradzież ucina się połowę stopy lewej nogi, w taki sposób, by nietknięta pozostała część miejsca moczonego podczas rytualnego obmycia.

C. Za trzecią kradzież wyznacza się karę dożywotniego pozbawienia wolności.

D. Za czwartą kradzież wyznacza się karę śmierci, nawet jeśli do kradzieży doszło w więzieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak ma być, w tym kraju nie można sobie na stare czasy kupić porządnego samochodu, bo młodziaszki na pokazach palą gymy i inne takie przy okazji???? A jak kupisz to właśnie taki egzemplarz, gdzie można tylko narzekać bez końca....takowy kupiłem i jestem pełen nerwów...bo cały czas nie OK na tym " cholernym komputerze" może ktoś pomoże? Auto OK, ale wszystkie te ścieżki do pokonania, bolą cholernielolol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak ma być, w tym kraju nie można sobie na stare czasy kupić porządnego samochodu, bo młodziaszki na pokazach palą gymy i inne takie przy okazji???? A jak kupisz to właśnie taki egzemplarz, gdzie można tylko narzekać bez końca....takowy kupiłem i jestem pełen nerwów...bo cały czas nie OK na tym " cholernym komputerze" może ktoś pomoże? Auto OK, ale wszystkie te ścieżki do pokonania, bolą cholernielolol

Chyba nie do tego tematu post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

U W A G A ! ! ! !

OGŁOSZENIE NA PROSBE KOLEGI

"Uwaga !!!!!!!!!!!!!!!! Dzisiaj w nocy skradziono mojego majoneza VW Touran kolor niemieckiej taksówki nr rejestracyjny DW 240 ST cechy charakterystyczne: dokładki zderzaków (hokeje), listwy i klamki w kolorze nadwozia, wygładzona tylna klapa, urwana klamka drzwi pasażera lewy tył. Ktokolwiek zobaczy proszę o pilny kontakt!!!!!!!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...