Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Dołączę się do tematu z moim drobiazgiem wartym na Allegro 15-20zł., ale to wkurza. Postawiłem w trójkącie furę na jedną noc i już rano nie miałem kołpaczka na alusie. Nie wiem poco się kradnie takie pie***ły, żeby mieć na fajki lub ćwiartkę?:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem sie nieco więcej na temat mojego włamu:

sąsiad widział z okna okolo 2 w nocy, jak srebna taxówka bmw w kombi(miał naklejke na tylnych drzwiach) podjechala pod mohe auta, wysiadł gość i zaczął rozpinać kable w okolicznych latarniach... Sąsiad się ubrał i zszedł na dół ocenić sprawę, tym samym spłoszył tych jełopów

jedyne co zapamietal, to kolor auta no i fakt, ze na bank byla to beemka, niestety nie byl w stanie ocenic jaka

początek rejestracji to DW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj sobie jadę w strone mojego parkingu strzeżonego i moją uwagę przykuła oktavia(ztych nowszych). Najpierw wyłoniło się prawe tylne koło, a raczej jego BRAK. Dalej było tylko gorzej. Przód na cegłach. Musieli zajumać cały komplet bo raczej właściciel tego tak by nie zostawił. Masakra. Aż mnie ciarki przeszły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Widzę, że sporo się dzieje. Mi w ciągu ostatnich 2 lat 2 x włamali się do auta. Na szczęście do firmowego, raz całe wypełnione było sprzętem - ale nic nie zabrali, ktoś ich pewnie spłoszył, a za drugim razem pewnie chcieli poprawić, ale nic już po tym pierwszym zdarzeniu w nim nie trzymałem prócz butelki wody. Szkoda niewielkie wybita tylna szyba, wyłamany zamek, uszkodzony schowek. Teraz mam e46 i lada dzień będę go ubezpieczał, chyba zdecyduje się na full pakiet, razem z OC wychodzi mi ok. 1400zł w Compensie, myślę, że to niewielka cena za spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to wiesz, ale dla jakiegoś cpuna liczy się każda dycha. Dycha do dychy i jest worek.

Ok, ale na co komu powiedzmy znaczek :P zanim sprzeda na ebazarku to troche minie, a torba potrzebna na juz :P

Zazwyczaj kradna inni posiadacze bmw, poniewaz im tez ktos ukradl :D

Ja sie domyslam kto i tylko czekam na moment zeby udrzyc w tego kogos z pelnym impetem ;)

Ach ta zazdrosc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę że tak nie jest ale czasem widać po ogłoszeniach, ktoś wystawia wkłady do lusterek z różnych aut, jakieś halogeny, grille, coś co da się wyjąć z auta bez jego otwierania. Zresztą skąd ktoś ma kilka kpl różnych używanych wkładów lusterek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapewne wielka rzadkość, ale jesli ktos jest kumaty, idzie na zlom, zbiera graty za grosze i wystawia potem drozej ;) nie raz na szrocie mozna naprawde niezle perelki wyrwac, ktore na rynku wtornym kosztują krocie, a jak wiadomo zazwyczaj takie najmniejsze ******lki ktorych nie idzie dostac w aso kosztuja niemale pieniadze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapewne wielka rzadkość, ale jesli ktos jest kumaty, idzie na zlom, zbiera graty za grosze i wystawia potem drozej ;) nie raz na szrocie mozna naprawde niezle perelki wyrwac, ktore na rynku wtornym kosztują krocie, a jak wiadomo zazwyczaj takie najmniejsze ******lki ktorych nie idzie dostac w aso kosztuja niemale pieniadze ;)

Oby tak było jak piszesz ;) Niestety moje doświadczenia życiowe jakoś nie pozwalają mi w to wierzyć w takich przypadkach jak wcześniej opisany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam Ci przyklad mojego znajomego, potrzebowal klamki do schowka w golfie 3, w aso nie mieli, bo sprzedaja schowki cale, golfow jak psow, gdzies po necie tak samo, cale schowki, jak juz zdarzyla sie klamka/raczka to wolali do 100zl nawet, poszedl na szrot, ogarnal za przyslowiowa flaszke, plus jeszcze pare gratow gratis dostal ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętajcie że wszystkie takie fanty jak wycieraczki, pióra, znaczki, nerki nie kradnie żulik na jabola tylko właściciel innego BMW.

No ale np w przypadku mojej wycieraczki w e70 (z cała ramioną poszło) - po jaki **** komuś wycieraczka do E70. Jak ma E70, to go stac te 200zl za wycieraczke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...