Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

No ale np w przypadku mojej wycieraczki w e70 (z cała ramioną poszło) - po jaki **** komuś wycieraczka do E70. Jak ma E70, to go stac te 200zl za wycieraczke...

Może jednak nie stać, w domu suchy chleb i drzem sprzed miesiąca a na ulicy panicho za kołem e70.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jak sądzicie, jest sens brać ac na e46 ? o ile kradzież jest mało prawdopodobna, to jakiś dzwon czy uszkodzenie bardziej - mieszkam w okolicy w której jest fest dużo drzew, co jakiś czas (średnio 2 x w roku) jakaś gałąź leży na parkingu. a co by nie mówić to jednak 15k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sądzicie, jest sens brać ac na e46 ? o ile kradzież jest mało prawdopodobna, to jakiś dzwon czy uszkodzenie bardziej - mieszkam w okolicy w której jest fest dużo drzew, co jakiś czas (średnio 2 x w roku) jakaś gałąź leży na parkingu. a co by nie mówić to jednak 15k.

Ja mam już dwa lata ac i o ile z samego ac nigdy nie skorzystałem, to z assistance juz dwa razy i sama składka na ac mi się przez to zwróciła ;) no i pamiętaj, że auto zazwyczaj musi mieć max 10 lat, żeby móc ac wykupić, chociaż to się chyba zmienia ostatnio i są ubezpieczalnie, które przystają na ac dla starszego auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem,że na starsze auta można kupić mini casco np w pzu takie jest.Pewnie inne firmy też mają coś takiego.Obejmuje to np. wybicie szyby,porysowanie na parkingu,wgniecienie itp.Trzeba się dokładnie dowiedzieć od czego będzie się ubezpieczonym aby mieć pewność czy warto wziąść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już dwa lata ac i o ile z samego ac nigdy nie skorzystałem, to z assistance juz dwa razy i sama składka na ac mi się przez to zwróciła ;) no i pamiętaj, że auto zazwyczaj musi mieć max 10 lat, żeby móc ac wykupić, chociaż to się chyba zmienia ostatnio i są ubezpieczalnie, które przystają na ac dla starszego auta :)

wiek auta to dziś żaden problem, mam ofertę choćby z Compensy na pełne AC/OC. Ja sie kradzieży nie boje, bo te e46 to już mało jaki złodziej widzi, ale bardziej właśnie akcji jakich było u mnie kilka, czyli drzewo na dachu, czy masce. Często też jeżdzę nocami, nie ma chyba tygodnia gdzie przed maską nie wyskoczy mi jakaś sarna czy coś podobnego. W razie uderzenia - problem i kilka k. kosztów, a tak mam spokoj i spokojny sen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja rozumiem (powiedzmy) :evil: ... jak kradnie jakiś łoś emblemat 328, 330 itd itp żeby się dowartościować czy nie wiem po jaki h... Ale żeby zdzierać ze starego E36 emblemat 316i ??? :mad::mad::mad: niszcząc przy tym jakimś ostrym narzędziem cały lakier pod znaczkiem ???!!!

Dzisiaj nocowałem u znajomych na Wojnowie i rano mnie taka niespodzianka spotkała ... :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem (powiedzmy) :evil: ... jak kradnie jakiś łoś emblemat 328, 330 itd itp żeby się dowartościować czy nie wiem po jaki h... Ale żeby zdzierać ze starego E36 emblemat 316i ??? :mad::mad::mad: niszcząc przy tym jakimś ostrym narzędziem cały lakier pod znaczkiem ???!!!

Dzisiaj nocowałem u znajomych na Wojnowie i rano mnie taka niespodzianka spotkała ... :evil::evil::evil:

Ty wiesz że w ASO taki emblemat za 200 zł? sam chciałem kupić ale w wyposażeniu mam że nie mam no to nie zakładam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na swoją e46 316i z 2002 r mam pełne AC/OC z assistance na terenie UE za 1400zł w Compensie. Rozbiłem sobie na 2 raty i problem z głowy. niby auto nie nowe i raczej mało kradzione, ale różne rzeczy się zdarzają, choćby drzewo na auto, czy wjechanie w dzika. A kilkanaście koła w plecy to nie sztuka. Korzyść dodatkowo taka, że lecą zniżki na AC, wiadomo, że za x lat większość z nas będzie jeździła grubszymi furami więc zniżki się przydadzą uklon_bmw

Edytowane przez prz3m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj na parkingu na Hirszwelda za***ali mi znaczek z maski i jeszcze ją porysowali pewnie śrubokrętem. ***** na allegro po kilkanaście złotych znaczki są to lepiej komuś maskę do podkładu porysować :bag: Nie bylo mnie w aucie z pół godziny - jakbym nadszedł w trakcie to bym morde obił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...