Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj na parkingu na Hirszwelda za***ali mi znaczek z maski i jeszcze ją porysowali pewnie śrubokrętem. ***** na allegro po kilkanaście złotych znaczki są to lepiej komuś maskę do podkładu porysować :bag: Nie bylo mnie w aucie z pół godziny - jakbym nadszedł w trakcie to bym morde obił

No tak na alledrogo sa po kilkanaście złotych ale chińczyki. W aso znaczek kosztuje ponad 100zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chłopaki, ostatnio w ramach testu kupiłem na chińskim allegro (aliexpress) obydwa znaczki do mojej e39 (mój ktoś mi zej*ał z klapy, w dodatku mocowania zostały w środku) i co się okazuje: znaczki są naprawdę porządnej jakości, biało-niebieskie (na allegro widziałem podróbki srebrno- niebieskie), bolce mają grubość OEM- te z allegro na klapę miały 5mm zamiast 6mm i wypadały. Paczka szła do mnie ponad tydzień z Chin. Uwaga, cena: 38,37 PLN, wysyłka za darmo :) Emblematy kupiłem na tej aukcji: Wholesale Product Snapshot Product name is 2pcs Blue/White 82mm +74mm hood emblem and trunk emblem Badge Car front + Rear trunk FOR m3 m5 X3 X5 X6 E36 E39 E46 Car styling , ale widzę że sprzedaż została zakończona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Wchodze dzis do piwnicy a tam pusto. Ktos mi podpier... praktycznie nowe zimowe kółka (i opona i stalowki po 1 sezonie) do mojej e46. Najgorzej, ze klodka jak zamknieta tak zamknieta

sezon tuż tuż ehhh masakra

złodzieje otworzą wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

true. najgorzej, że mam podejrzanego, sąsiad piętro niżej, 160cm pół cygan który całe dnie siedzi w piwnicy i napija wina. za rękę nie złapałem wiec przypał trochę iść i mu narobić dymu, ale jakoś w środku czuje, że to ten pastuch mi te kółka podprowadził, bo jak zobaczył, że dziś wchodzę do piwnicy to zaraz za mną przybiegł i udawał zdziwionego, a praktycznie całe dnie siedzi albo w piwnicy albo przed blokiem. Pogadam jutro z sąsiadami, może ktoś coś widział - w końcu wyturlać 4 x 16" nie da rady w chwilę moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jego piwnica jest w części do której są jeszcze jedne drzwi, i są tam tylko 2 piwnice. Ale postaram się tam jakoś dostać. A co do tego, że kłódka jak była tak jest - wyłamana została, mocniej pociągnę ręką i się otwiera. Później została założona, tak, że wskakuje na zatrzask.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam Panowie Niewniem co jest grane w Polsce ale złodziejstwo, zazdrość oraz nasze bezsilność wobec takich działąń jak tragiczna w moim przypadku złapałem gościa na goroncym uczynku jak zarysował mi na całej długość moją e46 i nie mogę go skazać za ten czyn bo za mało dowodów prawo w polsce jest take po**** jak **** i takich gnoi będzie jeszcze wiecej na ulicach chodzić bez karnie i kraść lub dopuszczać się aktów wandalizmu! Sam na miejscu przylorzył bym mu za to co zrobił ale jak znam polskie prawo to poszedbym siedzieć za to ...

Proponuje montować kamerki zawsze coś może się nagrać...

pozd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie Niewniem co jest grane w Polsce ale złodziejstwo, zazdrość oraz nasze bezsilność wobec takich działąń jak tragiczna w moim przypadku złapałem gościa na goroncym uczynku jak zarysował mi na całej długość moją e46 i nie mogę go skazać za ten czyn bo za mało dowodów prawo w polsce jest take po**** jak **** i takich gnoi będzie jeszcze wiecej na ulicach chodzić bez karnie i kraść lub dopuszczać się aktów wandalizmu! Sam na miejscu przylorzył bym mu za to co zrobił ale jak znam polskie prawo to poszedbym siedzieć za to ...

Proponuje montować kamerki zawsze coś może się nagrać...

pozd.

Ale jak to za mało dowodów? Poważnie? Jesteś naocznym świadkiem do tego uszkodzenie pewnie przekracza 1000zł i tak po prostu policja Cię zbyła? Aż nie wierzę. Gościu porysował narzędziem czy pojazdem? Złapałeś go za rękę jak to robił? Ja tu widzę dwa mocne dowody Twoje zeznanie plus narzędzie uszkodzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

KU...A ale miałem farta ktoś się dorwał do moich listew pakietowych na drzwiach tyla prawa połamane 3 zaczepy oraz mała przednia prawa 2 zaczepy ta mała była oderwana ale chyba ktoś włożył dla nie poznaki a tylna odstawała i była przesunięta 3 cm chyba ktoś ich spłoszył ale teraz muszę uważać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę go skazać za ten czyn bo za mało dowodów

Miałem taką sytuację jeszcze z mercedresem, babka mi się wkomponowała hakiem w mój tylni zderzak i sobie beztrosko odjechała, miała pecha bo ja stałem nie daleko (niestety nie zdążyłem dobiec). No to co, zjadłem na spokojnie obiad i wio na policje, miałem: data, godzina, jakie auto, jakie numery, zdjęcia uszkodzenia. Właśnie parę dni temu dostałem pisemko że umorzono, bo nie wykryto sprawcy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wrocław Pasaż grunwaldzki dnia 14.02 2016 wychodząc z kina na parking dokładnie na poziom 2.5 c widziałem jak 3 typów zaczęło dopierać się do mojej e39 zaczęli wyciągać mi nerki z maski chodź były bardzo mocno przymocowane klej 2 składnikowy + spojler z klapy m-pakietowy brat szybko podbiegł i przy******lił z buda w dupę 2 uciekło ale jak by ktoś znał podam nazwiska bo kretyn kumpli sprzedał maska porysowana zderzaj i wyrwany na sile emblemat kamery wszystko nagrały ! zobaczymy co dalej bo już szok !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocław Pasaż grunwaldzki dnia 14.02 2016 wychodząc z kina na parking dokładnie na poziom 2.5 c widziałem jak 3 typów zaczęło dopierać się do mojej e39 zaczęli wyciągać mi nerki z maski chodź były bardzo mocno przymocowane klej 2 składnikowy + spojler z klapy m-pakietowy brat szybko podbiegł i przy******lił z buda w dupę 2 uciekło ale jak by ktoś znał podam nazwiska bo kretyn kumpli sprzedał maska porysowana zderzaj i wyrwany na sile emblemat kamery wszystko nagrały ! zobaczymy co dalej bo już szok !

Szacun. Nie wiem czy miałbym opanowanie sprzedać tylko kopa jakbym widział że się ktoś dobiera do mojej buni :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...