Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Skoro jest popyt na allegro to co się dziwić , że kradną ....

Zaraz ktoś napisze , że nie stać nas na oryginały .... ano nie stać .... kupujemy na allegro a potem znowu ktoś to zwija ... i ruch w interesie sprowadza się do sponsorowania złodziei ...

A jak jeszcze proponują podnieść minimalny pułap z 250zł .... do .... 1000zł to dopiero będzie plaga ... ludzie nie będą mieli czasu ani ochoty strajkować ... bo skoncentrują się na pilnowaniu tego co mają do tej pory ... no i oby tylko przeżyć od 1-go do 1-go ...

Takie zamknięte kółko ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jeszcze proponują podnieść minimalny pułap z 250zł .... do .... 1000zł to dopiero będzie plaga ... ludzie nie będą mieli czasu ani ochoty strajkować ... bo skoncentrują się na pilnowaniu tego co mają do tej pory ... no i oby tylko przeżyć od 1-go do 1-go ...

święta racja lepiej na pewno nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kradną takie ******ły że ciężko uwierzyć, ostatnio pisałem rąbnęli mi pod domem zatyczkę do progu i listwę ze zderzaka, wcale nje m pakietowego, potem z tydzień po tym jakaś k....a przebiegła się po dachach w tym moim, teraz jakis czas jest jest spokój zacząłem też zwracać baczną uwagę na to co się dzieje na zewnątrz i być że tak powiem w pogotowiu ale to jest kurde nie normalne sie jakiejś bezsenności nabawie albo coś. Najgorsze nie jest wcale to że tam wydam parę groszy na tą czy inną ******łę ale o sam fakt "ataku" na Twoje mienie i w gruncie rzeczy na Twój spokój ducha.

a tak w ogóle to zauważyłem już kilka razy że te szubrawce lubia coś rąbnąc własnie jak jest burza czy jakiś mocny deszcz, liczą na to ze nikt nie usłyszy ani nie będzie wystawiać nosa na zewnątrz, czasem sobie przysiąde na balkonie z piwkami i czatuje, takie nowe hobbyhappy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogóle to zauważyłem już kilka razy że te szubrawce lubia coś rąbnąc własnie jak jest burza czy jakiś mocny deszcz, liczą na to ze nikt nie usłyszy ani nie będzie wystawiać nosa na zewnątrz, czasem sobie przysiąde na balkonie z piwkami i czatuje, takie nowe hobby

... no i właśnie o tym pisałem ... kto wie czy za parę lat scenariusz Mad Max'a albo Book of Eli ... nie stanie się rzeczywistością ... :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem piękny filmik pokazowy jak odcinek Brazylijskiej telenoweli jak mi okradają auto. Zdziwiony tylko bylem ja jak mi przyszło z prokuratury umorzenie postępowania z braku dowodów. A nagranie miałem w rewelacyjnej jakości można było przeczytać nawet napisy na koszulkach i to tak nic nie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tajk jak kocham to miasto, to czasami mam dosc. Dla przypomnienia. Tacie po przyjechaniu z salonu z ML'a po chyba tygodniu wyrwali halogeny. Ubezpieczenie bylo ok, wstawil kolejne. Nie minal miesiac, znowu wyrwane. Ubezpieczenie znowu.

....dzisiaj rano (robimy podjazd wiec samochody na ulicy staly przez 3 ostatnie nocy..) wychodzi, a tam lusterko wyrwane. No ***** mac. Tylko brac i lapy upierdalac przy samym lokciu, tak jak w Chinach. Wtedy nikt by nie kradl.. :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej chore jest to, ze kazdy by najchetniej obil morde takiemu, w sumie sie nie dziwie, ale to ten ktory spral zlodzieja mialby mokro, a sam zlodziej lekkie zawiasy. Z reszta, policja potrafi tylko wypisac mandat za byle gowno kulturalnym ludziom w sobotnia noc, wieksze akcje i poszukiwania ich przerazaja, takie z nich chojraki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zyjemy w kraju stworzonym dla zlodzieji i kretaczy. Tak jak czechu napisal. Zlapiesz na goracym uczynku, zacznie sie szarpanina i kolesiowi w******lisz, i dostaniesz wieksza kare niz sam zlodzei. Bo niby co, najlepiej jak sie zauwazy takiego gnoja to odwrocic glowe i udawac ze sie nie widzi bo mozna poniezc konsekwencje bronienia swojego dobrobytu? Chore to jest malo powiedziane..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest że Polska jest krajem dla przestępców a dla zwykłych ludzi już nie.

Wypiesz piwo dostaniesz mandat ukradniesz miliony kara w zawiasach co za sprawiedliwość.

Widocznie politycy robią prawo pod własne przekręty:idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawo jest jakie jest, ale nie ono ty jest kluczowym problemem rosnącej przestępczości, a brak funduszy dla organów ścigania. Wyliczane paliwa dla radiowozów, słabe pensje Policji nie dziwo że nie ma ich tam gdzie są potrzebni. A na dodatek społeczeństwo nie pomaga, bo nawet jak są świadkowie to przy pierwszym pytaniu nabierają wody w usta i od to mamy co mamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio we Wrocławiu kumpel wsiada do auta, wszystko ok, zamknięte było, na pierwszy rzut oka taki stan jak dzień wcześniej, tylko muzyka mu nie chciała grać, bo mu radio zakosili..

Kiedyś, jak jeszcze mieszkałem w Jelczu-Laskowicach zostawiłem rower pod blokiem na dosłownie minutę... I pod klatką nie było nic...

A jeszcze nie dawno, w Oleśnicy na basenie jakiś idiota zdrapał mi znaczek BMW z tylnej klapy, co on z tego miał? Satysfakcję?;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...