Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

kradną a jak, mi już jumneli :

-korona Wrocław parking-listwy M-pak

-Intermarche Jelcz-laskowice-kołapaki BMW

-parking pod domem Jelcz-Laskowice-nerka lewa

-kratka zderzaka no i antenka...

tylko czekać aż wyjdę i felg nie będzie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak powinno być, może trochę spokoju byłoby w tym kraju i na świecie. Gówniarzom z nudów nie chrzaniłoby się we łbach, nie niszczyli by czyjejś własności, tylko zajęli by się czymś pożytecznym-przy założeniu, że mieliby łapy stracić za kradzież lub zniszczenie. A szkoda, że to nie przejdzie. Mało tego, dla takich chłystków łagodzi się prawo. I gdzie tu Drodzy sprawiedliwość. Nie było, nie ma i nie będzie:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety juma jest była i będzie i nic tego nie zmieni :? no chyba ze wprowadzimy takie prawo jak w krajach Arabskich ukradłeś prawą ręką to tobie ją odetną happy_bmwhappy_bmwhappy_bmw

jeszcze trzba będzie im rentę dać a wtedy z nudów jedną będzie kradł dalej jeden z drugim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

[ATTACH=CONFIG]24237[/ATTACH]

no i się doczekałem... złodziejskie łapy i mnie znalazły- i to w garażu podziemnym (chooociaż sąsiadą też już kiedyś coś gineło np lusterka, halogeny itd)

Gość, który kradł był na tyle głupi, że połamał emblemat i wyrzucił (znalazłem go blisko drzwi garażowych...) a kołeczki- te plastikowe zostały u mnie w masce.

Teraz myślę jak to wyjąć z tych "dołków", bo jest na równo odłamane- pomyślałem o wkręceniu jakiejś cienkiej śrubki i potem ciągnąć za łepek... dobrze myślę? Przerabiał to ktoś już?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu, szkoda :(

U mnie tez tak samo połamali, pozostały tylko kołeczki w masce (ale nie znalazłem znaczka).

Też się zastanawiałem jak to powyciągać i przez przypadek wcisnąłem jeden i się zapadł - okazało się, że kołeczki nie są w dołach, ale są to dziurki w masce na wylot. Spróbuj, może u Ciebie też da radę wcisnąć tak by wleciały "w maskę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj, może u Ciebie też da radę wcisnąć tak by wleciały "w maskę".

Próbowałem- niestety nie dało rady, ale...

Instrukcja usuwania kołeczków po emblemacie BMW:

Potrzebne rzeczy:

- wkrętarka

- wiertło 4' (najlepiej do drewna- jest ostre)

- wkręt do drewna

- obcęgi i mały młotek

Instrukcja:

Do ułamanego plastikowego kołeczka przykładamy wkręt i z wyczuciem klepiemy (x2) młotkiem- chodzi o to, żeby zrobić punkt dla wiertła. Rozwiercamy, wkręcamy śrubę/ wkręt i delikatnie ruszając na boki ciągniemy za koniec/ łeb śruby. Miłej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo to chyba jakieś czarne fatum. Nie wiedziałem gdzie to wrzucić, ale pomyślałem, że tutaj (jako, że jest to kontynuacja) będzie ok.

Nie jest to kradzież, ale na pewno uszkodzenie komuś mienia :|

img4197s.jpg

życzliwy kierowca na parkingu przyrysował i s******lił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas znowu jest plaga złodziejstwa i kradną na potęgę paliwo, ściągnęli mi z bawary z 5 litra ropy, dobrze że dzień wcześniej zalałem tylko za 50 dych. Jak się qtafonom nie udaje od wlewu, to robią dziurę w zbiorniku i leje się na ziemię, połowa w glębę idzie a straty potężne. Tylko samosąd chyba, do bagaja, plaster na ryj i do lasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój Jabol, urwać łeb tylko przy samej dupie. Szkody niewspółmierne z ilością paliwa które wyciągną. Jak nie otworzą wlewu to wbijają np. śrubokręt w zbiornik, robi się dziura i leci. A ile z tego złapią fiuty to już szkoda gadać.

A do tego jeszcze jak palant otwiera wlew paliwa łomem to już blacharkę też masz do roboty. Kill im kill im jak to mówił Siara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śrubokręt w zbiornik, robi się dziura i leci..... otwiera wlew paliwa łomem to już blacharkę też masz do roboty. Kill im kill im jak to mówił Siara.

o bosche jak bym tak wyszedł z domu i zobaczył gościa z łomem wbitym w moje auto.... ojoj aż się boje, że byłbym (chyba) pierwszym maxbimmerem zza krat bmw_4

ktoś już wcześniej pisał, że powinno być tak jak ( gdzieś tam :P) która ręka ukradła ? lewa! odcinamy obie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkody niewspółmierne z ilością paliwa które wyciągną

3 spalone auta - jakiś "musg" w tamtym roku w taki sposób obskoczył ulicę niedaleko mnie. Paliwo się rozlewało, a że było z górki to sobie spływało w ślad za "geniuszem". Dziabnął źle, czy co - iskra poszła i się zaczęły fajczyć auta :|

Jakbym takiego dopadł, to bym go 4 koni rozerwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

a ja wczoraj wychodzę sobie na balkon a tu koleś mi mówi że mam otwartą piwnicę więc złażę i rzeczywiście drzwi ściągnięte z zawiasów rozpieprzone wszystko w piwnicy połamane drzwi od szafy w której jest pełno części jeszcze od passata na podłodze rozlany olej połamany grill wysypane z reklamówki części od bmw na ten olej ksenony licznik jakieś światełka kierunki a te lumpy ukradli mi tłumik alternator i reklamówkę z miedzią może 6 kg i jakieś tam kombinerki i śrubokręty co za kretyni na rurach w pudełku 2 pary nowka butów roboczych 2 opony kuchenka turystyczna krzesdane parasow i pełno innych pierdół wartościowych

jak nic jakieś lumpy i później się dziwić że gonie patologię

oczywiście czekanie pare godzin na policję to już pominę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakaś moda na piwnicę nastała wśród tych lumpów, bo u mnie rowery ginęły w tym ukradli rower mojej żonki... co prawda stary był, ale żonka ubolewała, bo Junior założył nowe oponki... Szkoda słów. Co się teraz dzieje?! Trzeba gonić te łachudry, niech omijają nas szerokim łukiem, a nie robią sobie koło śmietników szalet miejski a co gorsza penetrują nasze piwnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...