Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Motyla noga, kurcze felek...Szkoda że nie udało mi się wrócić do PL.

Myślałem że się uda dlatego tak cicho siedziałem no ale niestety praca...

Bawcie się dobrze i 3mam kciuki za bezproblemową zabawę!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że opłata za przejazd wynosi 15 zł/10 min do uiszczenia przed jazdą ;). Na miejscu okaże się ile będą jeździli wychownkowie, ale myślę, że każdy spokojnie skorzysta z jazdy na gokartach.

Jest 17 wychowanków powyżej 140 cm, dlatego myślę, że już na początku ktoś musi od nas dołączyć do kompletu ( 1 przejazd = 9 gokartów).

LISTA NA GOKARTY

1. Energy

2. BASTARS+młody

3. Jaro

4. Kosa

5. Forest

6. Jacek8

7. Piotr

8. Kamcio

9. Paweł

10.Staszek

11.Cinek

12 SoulRea

13.viviek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że kolejna udana akcja :) Szkoda, że było tak mało dzieci, ale może następnym razem przemo wypatrzy okazje na grouponie i będziemy mogli sprawić radość większej ilości wychowanków ;)

Sprawy finansowe.

Na goartach jeździli:

Energy x2, Bastars x2, Jaro x2, Kosa x2, Jacek8 x2, Kamcio x3, Justyna x1, Paweł x2, Staszek x2, SoulRea x2, Viviek x2, Maris x1, Forest x2, Goglin x6 ( zapomniałam nicka Twoich kolegów wybacz ;) ), Adi x2, Damian x2 = 35 przejazdów

35 przejazdów x 15 zł = 525 zł

1755,70zł - 100 zł( puchary) - 117,91zł ( jedzenie) - 60zł (kominiarki) = 1477,79 zł

1477,79zł + 525 zł ( zwrot za jazdę na gokartach) = 2002,79 zł + 5zł ( nadwyżka ) = 2007,79 ~ 2008 zł uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna impreza, dzieciaki zadowolone, współzawodnictwo na torze super ale jest jeden mankament. Czasy silnie uzależnione od gokarta na którego się trafi. W drugim przejeździe mój pojazd przyśpieszał kiedy chciał. Na prostych zachowywał się jak na odcince - brakowało mocy, przerywał.

Nie wiem czy w takiej sytuacji Maxbimmer Cup ma jakikolwiek sens :bag:

Dzięki wszystkim którzy byli dzisiaj z nami :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza udana fajnie ze dzieciaki mogły się trochę pobawić uśmiech na ich twarzach bezcenny :DA co do gokartów to lipa jak Forest pisze nie dość ze przerywały to jeszcze złapałem gumę czas miałem beznadziejny Kubica ze mnie nie będzie:bag::bag::bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój 1 zlot i na pewno nie ostatni, miło było was poznać :) do tego te uśmiechnięte dzieciaki:) bezcenny widok a zabawa na gokartach przednia, też jeździłem 1 raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...