Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak nie ten dział to sory, ale mam pytanko Panowie.

Ostatnio zaszczycił nas kolega co się zna i poustawiał nam światła dzienne, zaprogramował kluczyki itd.

Zjechało się kilka samochodów więc było bardzo miło:)

Mam w swojej E39 530D 2002 r. kilka martwych pikseli na bc. Kolega zaproponował, że może mi to naprawić za 150 zeta i wgrać polskie komunikaty do bc. Zaznaczam że nie mam navi w swoim aucie. Czy tak się da, czy w radiu też wtedy będą polskie komunikaty i menu? Proszę o info.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekopalem swego czasu internet i nie znalazlem takiego czegos, na 99% chodzi mu o spolszczenie nawigacji i menu komputera, ale tego na ekranie kolo radia. Za naprawe pikseli w sumie duzo nie chce, bez wgrania spolszczenia niech Ci za stowe zrobi jak nie masz nawi i bedzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy, wczoraj byłem w Zgorzelcu u "mecenasów" od BMW:). I potwierdzam to co pisałem na samej górze. Koledzy wgrywają polskie komunikaty przy zegarach. Jak będę miał to zrobione razem z martwymi pikselami, to podzielę się zdjęciami jak to wygląda.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie,wszystko jest do zrobienia,tylko nie wszystko jest ogólniedostępne,przecież te komunikaty w różnych językach ktoś tam wgrał,więc napewno da się i polskie,przypuszczam,że pasoft,lub jakiś inny prog,plus umiejętność wyciągnięcia tych komunikatów z zegarów i lecisz,ja nie potrafię,ale jakiś spec napewno by umiał z tym powalczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest zapisane w pamięci, pobierasz, edytujesz i wgrywasz to spowrotem :) jedyny problem jest taki że to kod binarny :) i do jego zrozumienia trzeba naprawde wiele wiedzy i doświadczenia, dla kogoś kto się na tym zna nie jest to zbyt wielkim wyzwaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woła za tą usługę od 100 do 150zł w e39 i 38. Akurat te polskie komunikaty to dla niego pikuś, gość robi wszystko co związane z elektroniką i elektryką w BMW, jest naprawdę bardzo dobry i nie drogi. A do gryfowa to trzeba jechać z całą wypłatą i namiotem :P

Jeśli ktoś jest chętny to mogę podać namiar.

Edytowane przez pablo90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, tak mi się wydaje, że mówimy o tym samym człowieku:)

Napewno, u nas w zgolu jest chyba jeden człowiek który tak bardzo ogarnia temat BMW od strony elektroniki.

Byłem dzisiaj zobaczyć, ma to u siebie zrobione w e39, wyświetla w liczniku info o światłach, kluczyku w stacyjce itd. Niestety nie mam e39 i nie wiem co tam jeszcze się wyświetla... :)

Wysłane z mojego HTC Legend

Edytowane przez pablo90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...