Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Co jak co, ale Pola w Zalodze Forum jest wpisana pod haslem "zieloni" a to raczej srednio pasuje do kobiety, ktorej maz jezdzi V8 :D

W sumie to nawet nie patrzyłam do jakiej grupy zostałam dodana :lol:

Obecnie mąż jeździ BMWCorsą żony, V8 zaniemogło ,a raczej zostało unieruchomione przez popsute drzwi, więc jak nic pasują i "zieloni" i kolasa lolol

Jeszcze czekam, aż zacznie hodować ... robaki lolol:4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Świetne słowa Dirty tak właśnie się Nam żyje obecnie w Polsce...

w Polsce to i z takiego życia trzeba być zadowolonym, bo i tak takie- nie każdy ma. Nie ukrywajmy.W Polsce jeśli stać cie na opłaty mieszkaniowe i tankowanie auta aby jeździć swobodnie..to już jest wiele. Znam wiele rodzin,pewnie jak każdy z nas, które mają dzieci, aut nie maja, na rachunki też nie a jak dobrze sie nagimnastykują to prawie na cały miesiąc im wystarczy ledwie na żarcie.Zarobki u nas to paranoja, totalna wielka mega porażka.

Koleżanka, dziewczyna pracująca już od 7 chyba lat,ma dwoje małych dzieci, do pracy dojeżdza autobusami codziennie 20 km tam i z powrotem a zarabia na reke chyba 1230 zł. Tak myśle- z około 250 zł z tego idzie jej na bilety. rachunek prosty na miesiąc ile ma.Dodawać nie potrzeba,że jak sa dzieci, codziennie trzeba im dac jesc,ugotowac obiad. wychodzi około 300 zł na głowe..a rachunki to kwestia wtedy dalsza, choć też nieunikniona do zapłacenia.patologiczny kraj.nieadekwatne ceny do zarobków, nieadekwatne zarobki do wykształcenia,nieadekwatny rynek pracy do normalnego życia.Bezrobocie, pracodawcy zatrudniający za psią kasę..a jak nie to dziekuje Panu, tam czeka kolejka do tego stanowiska a w niej niejeden taki, co się zgodzi ją podjąć,bez marudzenia że 7 zł na godz to mało.

Edytowane przez Zuza5
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony ile wtedy by firm padlo....

Wysłane z mojego GT-N7000

niekoniecznie, musiałaby nastąpić restrukturyzacja rynku pracy, z mojej perspektywy wolałabym tą opcję niz obecną czyli miliony firmek płacących ochłapy. w łagrach i obozach pracowało się za małe żarcie, tu jest podobnie. pracujesz i masz na małe żarcie, jedynie co- to po pracy jesteś wolny i robisz lub idziesz gdzie chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...