320 postów w tym temacie

Jak w temacie jeśli ktoś ma ochotę oznakować swoje auto naklejką klubową a nie ma jak podjechać na spota , bez problemu wyślę pocztą listem poleconym :

Naklejki małe na klapę : -1zł/szt

-srebrne

-szare

-białe

Naklejki duże na szybę (długie 90cm wysokie na 3cm) : -5zł/szt

-białe

Wysyłka małych bez względu na ilość = 5zł

Wysyłka dużych + małych bez względu na ilość = 6zł

Jeśli ktoś chce odebrać jakoś w tygodniu osobiście to proszę o info na PW , jakoś po godzinie 17 możemy się umówić w okolicach Hub/Gaju.

DSCN1625.jpg

Trochę słabo widać , ale może gdzieś się jeszcze znajdzie lepsza fotka to wrzucę :)

fajna by była folia naklejana od środka na szerokość paska słonecznego z nadrukiem klubu ale nie wiadomo czy ktoś takie coś robi :)

To jest na szerokość ? czy trochę mniej ?

Wymiarowo było na tylną szybę pod E36/E46 .... E39 niestety jest trochę szersza więc zrobił się margines po bokach.

SZYBKA AKCJA NAKLEJKOWA

Kilka osób do mnie pisało żeby spotkać się na mieście.

Jak ktoś chce osobiście zakupić naklejki to dzisiaj około 17:20 umówiłem się na Parkingu pod Kauflandem (przy Armii Krajowej).

Jakby ktoś mnie nie mógł wypatrzeć to będę Pauliny Żółtą BMWCorsą :drunk:

Jakby ktoś mnie nie mógł wypatrzeć to będę Pauliny Żółtą BMWCorsą

Szukajcie tego Pana co jest na photo po lewej stronie. happy_bmwhappy_bmwhappy_bmw

Szukajcie tego Pana co jest na photo po lewej stronie. happy_bmwhappy_bmwhappy_bmw

Po avatarze to Ciężko będzie ......

.... bardziej proponuję wypatrywać kogoś o podobnym uczesaniu co ten jegomość w moim podpisie lolol

poznamy Cie po ryku silnika:-P:-P:-P

Hehe nie lekceważ żółtej BMWCorsy ..... po starcie ze świateł miny kierowców 316i/318i bezcenne lolol

Chyba żartujesz:4::4::4::4:

A co żeś z 7 zrobił?

7-dema ma ..... hmm przerwę techniczną :bag:

Teraz na miejskie podboje używa się małych i sprytnych autek , sam często Ibiza zasuwam po mieście.

na miasto to fajnie mieć małe szybkie wszędzie zaparkuje a nie jakim turaskiem trza 5 min miejsca szukać

Mordulec dzięki za podrzucenie naklejek happy_bmwhappy_bmwhappy_bmw

Ten tydzień mam trochę przewalony , ale jakby ktoś się jeszcze znalazł , to możemy się ustawić tak jak ostatnio np. w czwartek pod Kauflandem około 17:20

Siemanko,jest jeszcze opcja wysyłki naklejki? : d

Jak najbardziej jest opcja wysyłki , tylko mam lekkie urwanie dzwona w tej chwili , jak coś to proszę o kontakt na PW podam nr konta do wpłaty i dogadamy szczegóły :)

bendzie ktos mial w niedziele te duze naklejki bo chcialem dwie

Śliwa nas nie będzie w niedziele , ale jakbyś przejeżdżał w naszych rejonach to wdepnij po naklejki , jak coś to dzwoń to się ustawimy :)

Ok zrobiłem remanent i naklejki powoli mi się kończą , zostały mi jeszcze :

MAŁE na klapę :

Białe - 30 kilka sztuk

Czarne - 6 sztuk

Szare - 30 kilka sztuk

Chrom - 8 sztuk

DUŻE

Białe na szybę - 8 sztuk

Nowa dostawa raczej nie prędko się pojawi , więc kto pierwszy ten lepszy :drunk:

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Carl_Geko
      Witam. Wiem, że jest troche tego na forum,, ogólnie łatwy temat,, bynajmniej ,, nie jest to nigdzie opisane szczegółowo.
      Np. Jakimi kluczami.,,, numery kluczy.. od czego zacząć jak się przygotować,,. 
      Np. Skrzynia jest cieżka ,, to jak się ją odkręca to zapewne trzeba jakimś podnośnikiem se pomagać,,,, jakie części pozdejmować,, od czego zacząć,,
      Ale najważniejsze jaki trzeba mieć sprzęt (klucze, podnośniki ,, kanał),,..

Bo mi sie wydaje,, ze.to na lewarku tĄ skrzynie się opuszcza..

I takie tego typu rzeczy ,, jak dla laika,, co troche zna sie na silnikach,, ale pierwszy raz bedzie wymieniał sprzegło.

Pozdrawiam,, carlo
    • Przez Chudy97
      Siemanko, tak jak w tytule.  Kupie zderzak tylni mpakiet do e46 coupe.  Najlepiej topasblau.  Moze tez byc do malowania i bez dyfuzora. Byle nie polamany i nie klejony. W sumie im taniej tym lepiej (oczywiście z głową) Pozdrawiam !
    • Przez Krzysiek669
      Cześć,
      Sprzedam nową pompę wody do BMW E36 316i oraz 318i - DOLZ B215
      Pompa nowa, nigdy nie montowana, wraz z paragonem zakupu z czerwca tego roku ( na gwarancji), zakupiona przez pomyłkę nie do tego modelu, a czas na zwrot minął.
      Cena: 100zł

Zamiennik dla BMW OEM:
      BMW 11511727123 BMW 11511734269 BMW 11510007039 BMW 11510393338
    • Przez Chudy97
      Siemanko, tak jak w tytule.  Kupie 4 dystanse wraz ze śrubami do e46 . Najlepiej 25 mm. Pozdro !
  • Kto przegląda

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.