Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

chciałem sie was poradzić bo sam nie moge sie zdecydować jakie lapy kupić do swojej e39 cosmosrzwartz metallic wersja shadowline a mianowicie mysle o tylnych , przednich lampach i kierunkach w kolorze białym lub wszystkie lampy dymoine :) co wy byscie wybrali ??

takie w rersji dymionej : LAMPY RED SMOKE BMW E39 96-00R SEDAN DEPO PROMOCJA (2694667143) - motoAllegro

Bmw E39 5 klosze reflektora lewy prawy dymione kpl (2743142540) - motoAllegro

czy takie w wersij białej : Lampy tylne CLEAR glass BMW E39 Red White DEPO FK (2727893564) - motoAllegro

Klosze reflektora szkła szklo Bmw E39 95-00 BLACK (2688842294) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam że nerki też bedą poliftowe w czarnym macie :) nie sądzicie że za dużo tej czerni bedzie jak bedą dymione :)

znalazłem coś takiego :) co myslicie ?? z białymi z tyłu tez fajnie wygłada... hmm sam juz nie wiem

Edytowane przez pawel83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o tył to zdecydowanie red smoke od depo miałem takie w e36 i wyglądają rewelacyjnie. a na przód też bym wybrał z czarnym kierunkiem skoro chcesz iść w shadowline. no i boczne też dymione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec raczej zdecyduje sie jednak na wersje z białymi lampami... co prawda myslałem ze pójde w dymione lampy ale dziś jadąc na cmentarz widziałem czarną e39 na dymionych lampach z tylu i nie zabardzo mi sie to podobało , wszystko takie zlane było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bierzesz w białych kierunkach tylko żarówki kup do kierunków chromy aby nie było pomarańczowej poświaty w świetle koszt żarówek na alledrogo na całe auto to 25-30zł za kierunki przód i tył + boczne chrom.

A--Żarówki W5W 12V CHROM kierunki, migacze bok kpl (2747397660) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A--Żarówka P21W PY21W CHROM kierunki migacze 2 szt (2747392239) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

takie brałem jest oki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Red Smoke wygladaja mistrzowsko na grafitowej e39 :D

http://krzysiek90210.fm.interii.pl/moje_bmw/04.jpg

Na czarnej, ale to jakies inne lampy chyba:

http://farm4.static.flickr.com/3315/3436224565_a10916358c_b.jpg

I takie pytanie mam, czy wkladanie takich lamp do ladnej e39 to nie druciarstwo? Wiem, ze moje nie sa oryginalne, ale sa bardzo podobne, a wkladanie takiego wynalazku nie spotka sie ze smiesznymi opiniami? W koncu Bema to nie calibra..

I jeszcze jasne lampy:

http://img16.imageshack.us/img16/2196/zdjcie0080h.jpg

Edytowane przez ChriS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nawet nie patrzylem czy diody, chodzilo o kolor lamp na aucie. A jak z tym druciarstwem? Jak takie mody sa postrzegane np. na german fest czy jak to tam szlo. Robia tak ludzie czy smieja sie z tego ;P bo te lampy, ktore sa na tej czarnej sa bardzo fajne. Moze bym taka bandytke zrobil :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Odgrzewam kotleta kuog nie mogę sie zdecydować czy kupić zamienniki w stylu depo czy kupić ori lampy z białym kierunkiem na tył a na przód wymienić szkła w reflektorach na białe , a może zostać przy marchewie :4:sam juz nie wiem pytanie_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przód kup sobie z dymionym tak jak ja kupiłem

hmm zaglądałem właśnie do twoiej galerii i powiem ci że całkiem fajnie to wygląda ale czy nie zlewa sie to za bardzo z autem ?? A może faktycznie pujść we wszystkie dymione do wersij shadow-line i zrobić takiego bandytepytanie_bmw + czarne nerki ??

Edytowane przez pawel83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm zaglądałem właśnie do twoiej galerii i powiem ci że całkiem fajnie to wygląda ale czy nie zlewa sie to za bardzo z autem ?? A może faktycznie pujść we wszystkie dymione do wersij shadow-line i zrobić takiego bandyte + czarne nerki ??

też jest opcja:) jak masz szadoł lajna to masz już łatwo...tylko lampy i nerke:) ja bym nad tym pomyślał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...