Rekomendowane odpowiedzi

chciałem sie was poradzić bo sam nie moge sie zdecydować jakie lapy kupić do swojej e39 cosmosrzwartz metallic wersja shadowline a mianowicie mysle o tylnych , przednich lampach i kierunkach w kolorze białym lub wszystkie lampy dymoine :) co wy byscie wybrali ??

takie w rersji dymionej : LAMPY RED SMOKE BMW E39 96-00R SEDAN DEPO PROMOCJA (2694667143) - motoAllegro

Bmw E39 5 klosze reflektora lewy prawy dymione kpl (2743142540) - motoAllegro

czy takie w wersij białej : Lampy tylne CLEAR glass BMW E39 Red White DEPO FK (2727893564) - motoAllegro

Klosze reflektora szkła szklo Bmw E39 95-00 BLACK (2688842294) - motoAllegro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no ja właśnie też skłaniam sie do dymionych tylko obawiam sie że na czarnym aucie to wszystko sie zleje i bedzie kicha...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dodam że nerki też bedą poliftowe w czarnym macie :) nie sądzicie że za dużo tej czerni bedzie jak bedą dymione :)

znalazłem coś takiego :) co myslicie ?? z białymi z tyłu tez fajnie wygłada... hmm sam juz nie wiem

Edytowane przez pawel83

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

.Paweł ja przy srebrnym aucie zmieniłem wszędzie na białe kierunki i jest miodzio :)

A do czarnego pasują białe jak i dymione.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość ChriS.

Przestan, zrobi sie czarna masa. Ja mam shadowline i lampy tyl jakies podroby dal gosciu, ktore sa jasniejsze niz ori poliftowe i niektorzy daja autu 5 lat mniej. Sa bardzo podobne do tych za Red White Depo wlasnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jeśli chodzi o tył to zdecydowanie red smoke od depo miałem takie w e36 i wyglądają rewelacyjnie. a na przód też bym wybrał z czarnym kierunkiem skoro chcesz iść w shadowline. no i boczne też dymione

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

na jasnym aucie red smoke chamsko wygladaja,zas na ciemnym mistrzowsko. a nie jest powiedziane,ze tyl masz jasne to i przod musza tez byc jasne,rownie dobrze mozesz zrobic mish mash i tez moze kozacko wygladac ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no wiec raczej zdecyduje sie jednak na wersje z białymi lampami... co prawda myslałem ze pójde w dymione lampy ale dziś jadąc na cmentarz widziałem czarną e39 na dymionych lampach z tylu i nie zabardzo mi sie to podobało , wszystko takie zlane było :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to bierzesz w białych kierunkach tylko żarówki kup do kierunków chromy aby nie było pomarańczowej poświaty w świetle koszt żarówek na alledrogo na całe auto to 25-30zł za kierunki przód i tył + boczne chrom.

A--Żarówki W5W 12V CHROM kierunki, migacze bok kpl (2747397660) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A--Żarówka P21W PY21W CHROM kierunki migacze 2 szt (2747392239) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

takie brałem jest oki :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość ChriS.

Te Red Smoke wygladaja mistrzowsko na grafitowej e39 :D

http://krzysiek90210.fm.interii.pl/moje_bmw/04.jpg

Na czarnej, ale to jakies inne lampy chyba:

http://farm4.static.flickr.com/3315/3436224565_a10916358c_b.jpg

I takie pytanie mam, czy wkladanie takich lamp do ladnej e39 to nie druciarstwo? Wiem, ze moje nie sa oryginalne, ale sa bardzo podobne, a wkladanie takiego wynalazku nie spotka sie ze smiesznymi opiniami? W koncu Bema to nie calibra..

I jeszcze jasne lampy:

http://img16.imageshack.us/img16/2196/zdjcie0080h.jpg

Edytowane przez ChriS.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chris te ostanie a`la diodowe śmierdzą chinami z daleka :) poza tym szybko przepalą się diodki bo chinole robią wszystko na 12volt a w aucie masz ponad 14 na ładowaniu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość ChriS.

A nawet nie patrzylem czy diody, chodzilo o kolor lamp na aucie. A jak z tym druciarstwem? Jak takie mody sa postrzegane np. na german fest czy jak to tam szlo. Robia tak ludzie czy smieja sie z tego ;P bo te lampy, ktore sa na tej czarnej sa bardzo fajne. Moze bym taka bandytke zrobil :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Odgrzewam kotleta kuog nie mogę sie zdecydować czy kupić zamienniki w stylu depo czy kupić ori lampy z białym kierunkiem na tył a na przód wymienić szkła w reflektorach na białe , a może zostać przy marchewie :4:sam juz nie wiem pytanie_bmw

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja tam kupowałem białe kierunki do swojej a co do tylnych lamp to fajne są ori neony ale troszkę za nie wołają :) Tylne ori pomarańcze mam na zbyciu jakby ktoś potrzebował :) komplet.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
na przód kup sobie z dymionym tak jak ja kupiłem

hmm zaglądałem właśnie do twoiej galerii i powiem ci że całkiem fajnie to wygląda ale czy nie zlewa sie to za bardzo z autem ?? A może faktycznie pujść we wszystkie dymione do wersij shadow-line i zrobić takiego bandytepytanie_bmw + czarne nerki ??

Edytowane przez pawel83

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hmm zaglądałem właśnie do twoiej galerii i powiem ci że całkiem fajnie to wygląda ale czy nie zlewa sie to za bardzo z autem ?? A może faktycznie pujść we wszystkie dymione do wersij shadow-line i zrobić takiego bandyte + czarne nerki ??

też jest opcja:) jak masz szadoł lajna to masz już łatwo...tylko lampy i nerke:) ja bym nad tym pomyślał

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta