Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Pomyslalem, ze warto by zalozyc temat dotyczacy ciekawych nadchodzacych tytulow gier :)

Wiec zaczne od tego co obecnie sprawdzam.

Hawken czyli wielkie mechy wielka rozpierducha !!

Gram od 2 dni i gra naprawde daje rade. Zrobiona na silniku Unreal 3 tak ze na slabszych kompach smiga elegancko. Obecnie gra w fazie Open Beta czyli mozna pykac swobodnie. Jak dlamnie zdecydowanie lepsze od MechWarrior Online z tego wzgledu ze mamy pelna kontrole nad mechem tzn. reaguje na kazde polecenie gracza odrazu a nie z opoznieniem.

Gameplay

Warframe

Poki co faza Closed Beta. Czyli rejestrujemy sie i czekamy na klucz aktywacyjny, ktory pozwoli nam sciagnac gre i pograc. Do wyboru 3 postacie ubrane w przyszlosciowe skafandry dajace specjalne zdolnosci. Gra w sie w trybie cooperative z 3ma innymi graczami. Swietne polaczenie przyszlosciowych zabawek i klasycznych mieczy :) Graficznie wyglada swietnie niemoge sie doczekac klucza aktywacyjnego.

Gameplay

WarThunder

Czyli walki powietrzne samolotow z epoki II WS. Gra rownierz na etapie Bety. Istotna sprawa jest to, ze tworcami gry sa ludzie ktorzy zrobili IL2-Sturmovik. Czyli najlepszy symulator wojskowego samolotu. Cala masa samolotow to rozwiniecia odkrycia. Bombowce, mysliwce, ciezkie mysliwce, lekkie bombowce w zasadzie kazdy samolot z okresu II WS. Jezeli interesuje was klimat tego typu gier to jest to tytul obowiazkowy. Bije na glowe pod kazdym wzgledem World of Planes (tej gry nawet mi sie niechce opisywac bo to bida)

Gameplay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Podrzucam pare kluczy do Bety Warframe, moze ktos skorzysta.

444C-D109-E42B-376A

1089-8AA0-D706-BCF3

070F-6958-0535-7F7E

400E-99CC-70AB-311F

1A49-3E09-23A6-3F90

Wlasnie zagralem jedna gre. Graficznie wyglada swietnie o dziwo na ponad 2 letnim lapku smiga az milo z ustawieniami na max'a. Jest to typowy cooperative. Matchmaker dobiera druzyne i lecimy ekipa mielac wszystko po drodze. Taka gerca na odstresowanie ;) Zajmuje niecale 500mb tak, ze 10 min i zainstalowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Ja od wczoraj pykam w Call of Duty Ghosts...polecam jak ktoś lubi postrzelać :lol:

Krótka recenzja:

Gierka bardzo fajna...motywy w kosmosie i pod wodą to rzadko spotykane akcje w strzelankach a tutaj występują. Cały czas coś się dzieje i człowiek na pewno nie będzie się nudził. Graficznie na full pewnie jest kozak ja niestety na moim dwu letnim lapku na full detalach nie grałem ale i tak wszystko supr wygląda i bardzo płynnie chodzi. Jedyny minus to gra jest dość krótka...dwa wieczory i po temacie :dance:Moja ocena w skali od 1-10 to mocna 7

Ogólnie POLECAM

Edytowane przez Sajmonowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...