Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Na niektórych portalach piszą, że nie będzie padać, a na innych że będzie ale tylko delikatnie, więc źle nie będzie :) Za wstęp płacimy pod decathlonem, czy na miejscu przed wjazdem?

a grill'e mogą świetnie działać jako mały podajnik wiosny.

I jako ogrzewacz dla zmarźluchów :)

żona zła że pamiętam o zlotach a o weselu nie

Ale dlaczemu?pytanie_bmw Hehe:-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, dzisiaj swoja impre z wami musze skrocic do okolo 17.30. Mam imieniny tesciowej i szczerze, myslalem ze beda pozniej. Wiec gdzies tak do 17.30 plus minus bede..

Lijo, odnosnie wczorajszej rozmowy, od 15 powinienem byc napewno.. ;)

Do zobaczenia dzisiaj :)

..aha, bym zapomnial, na kogo wypisac umowe? Zawsze wczesniej bylo na mordulca, ale dzisiaj go nei bedzie. Bede potrzebowal tylko imie nazwisko, adres zameldowania i pesel.. moze byc PW..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za spotkanie :dance:

Mimo pizgawicy fajnie było się z Wami spotkać, pogadać i pospacerować Beatą po torze :-P

Najbardziej cieszy mnie obecność Renatki. Ogromnie się cieszę, że wracasz do formy, DZIĘKI WIELKIE, że byłaś dziś z nami uklon_bmwuklon_bmwuklon_bmw

Mam nadzieję, że kolejny spocik będzie już przy minimum 15 stopniach :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również bardzo dziękujemy za spotkanie. Fakt trochę zimno jak na kwiecień, ale przynajmniej sezon grillowy uważam za otwarty:grill: Tak a propos, wszyscy napisali, że będą grillować a tu tylko 2 paleniska, ew może 3 :-P Nowa zawieszka w samochodzie można powiedzieć, że jest... Ładnie pachnie spaloną gumą :D To lubię:mrgreen: Pierwszy raz miałem okazję polatać Bumą w "bezpieczny" sposób, a nie na drogach publicznych. Co prawda tor kryje wiele pułapek, ale na szczęście obyło się bez żadnych wpadek :) Jutro zapodam sporo zdjęć, a trochę fajnych wyszło :) Pozdro i do zobaczenia następnym razem:!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przylaczam sie do podziekowan. Niestety musialem sie szybko zmywac (sprawy rodzinne) ale zdarzylem pogadac i przeleciec killa razy po torze.

Z zrzutki na wjazd oraz innych darowizn (podziekowania dla Reni i Krzycha) udalo sie zebrac 175 PLN na Dom Dziecka dzieki !

Renatko dzieki ze udalo Ci sie nas odwiedzic i jeszcze raz duzo zdrowka i do nastepnego spotkania. Nich usmiech nie znika Ci z twarzy :)

Wysłane z mojego GT-N7000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...