Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa dotyczy imprezy:

link:

autoshow - Hala Stulecia

Zostaliśmy zaproszeni do wzięcia udziału w owej imprezie.

Jest dla nas przeznaczone miejsce w którym mamy możliwość zaprezentować auta osób które należą do naszego Klubu.

Mamy być jedną z atrakcji dla zwiedzających. Impreza trwa od soboty do niedzieli 25-26 maja w godzinach 10.00 - 17.00.

Samochody trzeba ustawić rano w sobotę, przed otwarciem Targów i mają tam zostać do niedzieli, do ich zakończenia.

Sęk w tym, że zmieści się tam około 10 samochodów.

W związku z tym poszukujemy osób które chcą wziąć w tym udział i zaprezentować swoje auta.

Każdy kto wyraża taką wolę - proszony jest o wysłanie JEDNEGO zdjęcia swojego auta na email:

forest.maxbimmer@o2.pl

- w tytule wiadomości proszę wpisać TARGI MOTOR SHOW, wraz z nickiem.

Czekamy na chętnych do następnego tygodnia. Myślę, że końcowym dniem zgłoszeń może być środa.

Wszystkie zebrane auta przejdą weryfikację na forum Przyjaciół Klubu gdzie wybierzemy najlepsze naszym zdaniem 10 aut.

Początkowo chcieliśmy zorganizować ankietę na forum ogólnym, dostępną dla wszystkich lecz pragniemy uniknąć sytuacji które miały już niestety miejsce w przeszłości i związane były z wyborem aut do kalendarza - ktoś założył 50 "lewych" kont z których oddano głosy na jedno auto...

Organizator oferuje oczywiście każdemu kto przejdzie pozytywnie weryfikację - darmową wejściówkę i specjalny identyfikator uprawniający do wzięcia udziału w imprezie.

W razie jakichkolwiek pytań - proszę śmiało zadawać je w tym temacie.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO ZGŁASZANIA SWYCH AUT.

Edytowane przez Forest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***ista inicjatywa

tylko zastanawia mnie jedna kwestia

czy auta będą za jakimiś barierkami, czy ktoś ich będzie pilnował, czy to już w naszej gestii? wiesz dokładnie?

bo jak każdy będzie sobie łaził koło nich to istnieje ryzyko jakiś uszkodzeń

chyba że ekipa która pojedzie będzie miała warty na zmianę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy auta będą za jakimiś barierkami, czy ktoś ich będzie pilnował, czy to już w naszej gestii? wiesz dokładnie?

Barierki raczej musiałbyś załatwić we własnych zakresie.

Jeśli będzie tam 10 kierowców to myślę, że wszyscy się nie rozejdą po Halii tylko ciągle ktoś z nas przy nich będzie, na zmianę czy coś ;)

Postój w nocy i pilnowanie aut jest oczywiście po stronie ochrony i organizatora.

Tak jak pisze Dyziek - dajemy każdemu szansę - wysyłać zdjęcia happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak napisali Dyziu i Forest - każde auto ma szanse aby zostało zaprezentowane. Co jest ważne - auta należy podstawić w piątek (24.05.) wieczorem lub w sobotę z samego rana, a zabrać można dopiero po całej imprezie (tj. w niedzielę po 17.00). Barierek raczej nie będzie (ale jak coś wykombinujesz Rush to oczywiście Twoją perełkę możemy ogrodzić ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoją perełkę możemy ogrodzić )

pod warunkiem że Forum Przyjaciół Klubu ciebie wybierze :4::4::4:

mam pytanko czy organizator daje wejściówkę tylko właścicielowi auta (lub kierowcy) czy również osobie towarzyszącej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoją perełkę możemy ogrodzić :wink:).

nie no spoko, jakbym się załapał i robilibyśmy warty to git :)

pod warunkiem że Forum Przyjaciół Klubu ciebie wybierze :4::4::4:

nie będą mieli tego problemu bo ja jadę w tym terminie na orange do Warszawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wejście na same targi jest za darmo tak?

Przeczytaj w linku, który Forest dał w pierwszym poście:

BILETY dostępne w dniu wydarzenia w kasach biletowych:

- 15 zł - normalny

- 12 zł - ulgowy (młodzież szkolna/studenci do 26 r.ż., emeryci i renciści)

- 40 zł – bilet rodzinny (2 dorosłych i co najmniej 1 dziecko)

- Dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny

Kasy targowe nie obsługują kart płatniczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro takie małe zainteresowanie było/jest żeby pochwalić się zdjęciem samochodu do kalendarza to się zastanawiam ile osób zaryzykuje zostawienie swojej ślicznotki na dwa dni gdzie narażona będzie na setki gapiów, którzy a to zahaczą a to pomacają itp :P Organizator imprezy ubezpiecza chociaż samochody w jakimś stopniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ubezpiecza chociaż samochody w jakimś stopniu?

pewnie tylko na noc

w dzień ci co pojadą to pewnie trochę na zmianę bedą się kręcić koło aut i w pewnym stopniu pilnować

mnie troche zdziwił fakt że zostawiając swój samochód na 2 dni jest tylko wejściówka dla kierowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie tylko na noc

w dzień ci co pojadą to pewnie trochę na zmianę bedą się kręcić koło aut i w pewnym stopniu pilnować

mnie troche zdziwił fakt że zostawiając swój samochód na 2 dni jest tylko wejściówka dla kierowcy

Właśnie o to chodzi. Jak dla mnie żadna atrakcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Je a mnie tu sto lot nie było . Ale profil jest to i dostaje wiadomośći . A jako członek klubu moga się wbić na te targi z inną furą:) heheh E36 poszła do kasacji i plan na zakup jest jako auta nr.3 ( drugiej zabawki - myśle nad budową E30 z 4,4 V8) . Chwilowo się bawię ( i tu się nie smiać:P ) przy Alfie ( jak BMW - nietuzinkowy wóz ) . Tylko powiedzenie "Będziesz Miał Wydatki " nabiera nowego wymiaru . Tu częsci to jak do Maybacha . No ale czego się dla auta nie robi . Brakuje RWD jak cholera . Driftu nima :( . Sorry za OT . Niedługo przygarne pod dach jakieś BMW to się wkleje na forum na dobre . Pozdrawiam całe towarzystwo "Maxa" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...