Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie o to chodzi. Jak dla mnie żadna atrakcja.

Troche zle podejscie. To my mamy byc atrakcja. Mamy okazje pokazac sie na powaznych targach i zaprezenotwac Klub z jak najlepszej strony co w przyszlosci moze zaprocentowac dla nas wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche zle podejscie. To my mamy byc atrakcja. Mamy okazje pokazac sie na powaznych targach i zaprezenotwac Klub z jak najlepszej strony co w przyszlosci moze zaprocentowac dla nas wszystkich.

x2

a noż widelec zobaczy Nas ten gość [ATTACH=CONFIG]25429[/ATTACH] i zainwestuje w porządny klub :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się wydaje, że powinny pojechać tam najładniejsze bawarki, bo co tu oglądać w takiej jak moja która ma jakieś wgniotki czy rysy na zderzakach jak nie jest się fanem BMW:P nikt na takie auto nawet nie spojrzy , a ładnie poprzerabiane bawarki to już coś. Można by np wydrukować zdjęcia jak wyglądały na początku, ot co dla porównania ;] pozdrawiam bmw_0

PS:... na stronie Hali Stulecia napisali w atrakcjach ....PREZENTACJE SPECJALNE: MAXBIMMER BMW CLUB - Klub zrzeszających miłośników marki BMW zaprezentuje 11 różnych modeli tej kultowej marki.

...różnych modeli? faaaaaaaaaaaak :P

Edytowane przez SenbonZakura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę informacji:

Generalnie wszyscy którzy zgłosili swoje auta - mogą wziąć udział w Targach. Liczna zgłoszonych samochodów była dość mizerna więc nie było sensu zakładać nawet ankiety.

Prośba by w miarę możliwości ustawić swoje auta na terenie Hali Ludowej JUŻ W PIĄTEK OKOŁO 19.00.

Osoby spoza Wrocławia jeśli nie mają takiej możliwości - trzeba by ustawić je w sobotę z samego rana, około godz.7.00.

Zostanie to jeszcze potwierdzone.

Jeśli chodzi o myjnię - najbliżej jest automatyczna na BP przy Galerii Grunwaldzkiej.

Ja osobiście nie skorzystam, umyję auto w Oławie i najwyżej na miejscu doprowadzę je do porządku.

Wszyscy którzy zgłosili się do udziału w Targach otrzymali ode mnie w dniu dzisiejszym email z czymś w rodzaju regulaminu.

Oczywiście obowiązuje wszystkich bez wyjątku.

Mam nadzieję, że osoby które zgłosiły swe auta nie zrobiły tego dla zabawy czy "sprawdzenia się" i w piątek staną na wysokości zadania...

W razie jakichkolwiek pytań, niejasności - pytać w temacie.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości Forest, możemy poznać tę listę osób? W razie czego będą miały się przed kim wstydzić gdyby były to jak napisałeś kwestie dla zabawy bądź "sprawdzenia się".

Edytowane przez Szpadyzor71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o myjnię - najbliżej jest automatyczna na BP przy Galerii Grunwaldzkiej.

Mam nadzieję, że osoby które zgłosiły swe auta nie zrobiły tego dla zabawy czy "sprawdzenia się" i w piątek staną na wysokości zadania...

W razie jakichkolwiek pytań, niejasności - pytać w temacie.

Pzdr

Z myjnią ciut niefajnie..

Co do tego kto ma być, ja będę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sama śmietanka :D

może Was odwiedzę a moją e30 postawię gdzieś daleko żeby wam gapiów nie zabrać :

taki dżołk :D

Ja tam uważam, że Twoja tez powinna być z nami :)

P.S.

No i teraz to kutfa mam tyle sprzątania i ogarniania, ze już mi się nie chce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...