Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Kupiliśmy ją jakiś czas temu. Robiliśmy zrzutkę i oczywiście jest możliwość wypożyczenia zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami:

jakby ktoś spoza listy chciał coś powygniatać to wrzuca siano za użyczenie sprzętu na DD powiedzmy 50zł ... to chyba uczciwy układ

Czyli wpłata 50 zł na Dom Dziecka w Oławie.

549eb1d4847d911b.jpg

U KOGO JEST OBECNIE ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za info, myślę że ta wpłata na dom dziecka to idealne rozwiązanie. Skontaktuje się z Dyziem potrzebuje tylko na jeden dzien ewentualnie jak ktoś ma garaż to na miejscu bym zrobił ponieważ ja nie mam gdzie, co do samych rantów to już wygrzebałem masę uszczelniającą i została goła blacha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Pewnie dalej Dyzio trzyma, za tydzien wracam z Niemiec i bede sie pisac na to. Skad jestes? Wplacimy razem i moze siadziemy przy tym razem? Moze ktos ogarniety zechce pomoc za flaszeczke zebysmy nie popsuli nic?

Jestem z Kępna do oleśnicy mam jakieś 50km. Możemy się zgadać i jechać razem do Dyzia. Może nam pomoże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Owszem czytałem, tylko, że ostatnie posty są z czerwca i nie wiem czy osoby które ostatnie wyrażały chęć wypożyczenia już zrolowały nadkola jak również nie wiem dokładnie gdzie wpłacić pieniądzę i komu przedstawić potwierdzenie przelewu - dlatego pytam. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rolkę kupiliśmy po to by była dostępna ciągle.

W chwili obecnej znajduje się u mnie w Oławie.

Myślę, że w ciągu 2 tygodni będę w Polkowicach więc mogę ją podrzucić.

Ewentualnie dogadaj się z Kamciem by ją odebrał.

Kasa przelewem na konto Kosy najlepiej:

Nazwa rachunku : eKONTO Numer rachunku : 39 1140 2004 0000 3102 5311 9560

Numer rachunku IBAN : PL39 1140 2004 0000 3102 5311 9560

Numer BIC : BREXPLPWMBK

Posiadacz rachunku :

KRZYSZTOF KOSELSKI

ul. Słowiańska 11b/13

58-210 Łagiewniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrolowalem, rolka piekna rzecz niestety juz ciut obciazona, wymienilem polowe srub i nasmarowalem. Wzialem od Dyzia na zlocie ( przy okazji ) i oddalem kilka dni pozniej Forestowi gdyz bylem przejadzem przez Olawe wiec sory dla osob, ktore pisaly ze mna tam kilka stron wczesniej. Wplacilem ladnie kaske i temat rolowania mam juz zamkniety. Dodam tylko, ostroznie z rolka i nie przeciazac jej zbyt mocno, to jest dosyc delikatny sprzet. W E39 na tyle bedzie ciezko, doklep delikatnie gumowym mlotkiem jak ja i wtedy roluj bardzo delikatnie gdyz blacha jest bardzo twarda. Dyzio wymienil te gume co sie kreci, jednak juz ma ona swoje wglebienie od rolowania, niestety w miejscu gdzie opiera sie o rant w E39 wiec odwrocilem ja do gory nogami. Kupilbym nowa, ale nie znalazlem w jedynym sklepie w moim miescie tj. Intermarche :D...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...