Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

dzis mialem czas troche zobaczyc jak to dziala

Pany.... roz***ana ta rolka jak cholera nie wiem kto przy niej grzebał ale pozal sie boze :bag: w ogole podstawa to mi ojciec mowił bez smaru daleko nie zajedziesz, a tu na siłe ktoś kreci az sie metal topi :bag:

porobiłem przegład okresowy, poprawiłem niedociągniecia , przetestowałem na nadkolu i moze isc w swiat poszerzać germany :D

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porobiłem przegład okresowy, poprawiłem niedociągniecia , przetestowałem na nadkolu i moze isc w swiat poszerzać germany :D

I co na mnie wszystko? xD rowniez poprawilem kilka rzeczy przed uzyciem i delikatnie przesmarowalem tylko ten smar schodzi z rolki bo ona jest jakby ciut krzywa i zostaje na blaszce, tzn tak jakby sie wycieral wiec kazdy przed uzyciem niech sobie przesmaruje i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z gwintu schodzi smar ale tym nie kręci się też na siłe.... więc jedno przesmarowanie przed użyciem powinno starczyć...

chris nic nie jest na Ciebie.....:)

Rolke np moge dorobić tylko jak bede miał u siebie maszynke......

wezme wymiary i walec z teflonu czy czegoś takiego mocnego miałem w robocie i się wytoczy rolke i miejsce na np łożyska.. noł problem..... zimabędzie to się coś porobi przy sprzęcie.... bo raczej bedzie w spoczynku:)

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rolkę oddałem Mirasowi.

Dzięki za pożyczenie, smaru na gwint nie żałowałem, samą rolkę wyczyściłem, myślę, że nic nie zepsułem. :bag:

Zdjęcia nadkoli i relację z reszty prac przy aucie wstawię ... Jak skończę robotę, póki co jest jeszcze daleko. Ale najważniejsze, że nadkola ogarnięte na tip top. 8)

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...