Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Huberto ja mogę ją dzisiaj odebrać W Kłodzku od Mirasa i gdyby chciało Ci się odpalić Czarnulę podrzuciłbym jutro na Bielany w drodze na Lubin...

Sebciu, nie byłoby problemu tylko ja teraz w Kielcach jestem... We Wro będę dopiero w niedzielę i to późnym wieczorem. Kiedy Ty wracasz z tego Lubina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek jak wyszło z tylnymi nadkolami?

Całkiem zacnie. Z prawej strony mogłoby być lepiej, ale lewa strona wyszła piknie :)

Dziś (tak, w niedzielę :bag:) zakończyłem temat nadkoli. Zostały po rolowaniu na nowo zakonserwowane, na gołą blachę poszedł wash primer, następnie podkład akrylowy, baranek i jeszcze jedna warstwa akrylowego Duxone DX1062.

Obszerniejsza relacja będzie w mojej galerii, ale to już jak się uporam z robotą. Jeszcze troszkę zostało...

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Rolka jest Naszym wspólnym dobrem, na które się składaliśmy, jest też regularnie serwisowana i ktoś zawsze jej pilnuje.

Uzupełnij Swoje pozostałe dane, przywitaj się tu: Powitania

Napisz coś o swoim BMW i o sobie.

A nie tak od razu rolka..... Czy ktoś zrobi?......

Wpadnij na spot.

Nie bądź kolejnym typem, który coś chce a potem zniknie........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącze się pod temat chętnie bym zrolował tylne nadkola i oczywiście wpłacił ustaloną sumę , przydała by się jednak osoba która by pokierował :) .

Może jakieś grupowane rolowananie w weekend :lol:.

Edytowane przez hall
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Jezeli mozna to zarezerwowal bym rolke. Kase wpłacę po niedzieli. Zalezy mi żeby bez obcierania wpasc na następnego najta ;)

Jak bedziezsz robił to daj znać na PW to bym podjechał, popatrzył. Czeka mnie to samo wiec doświadczenie się przyda no i co dwie głowy to nie jedna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja mogę polecić to to żeby robić to spokojnie i nie odrazu.

Zagniatać partiami korygując kąt ustawienia samej rolki w stosunku do zagniatanego rantu.

Jeżeli podejdziecie na szybko z jednym ustawieniem rolki do błotnika i dużym dociskiem to blacha zagnie się nie tak jak trzeba i już się tego nie da skorygować a więc partiami,powoli,dawkować siłę docisku również partiami i korygować kąt ustawienia rolki do błotnika(pół godzinki na nadkole powinni wystarczyć-z opalaniem trochę więcej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...