Rekomendowane odpowiedzi

czy moge poprosic o wklejenie fotek dokladnego umieszczenia emblematu 316i

Chodzi o odleglosci od brzegow klapy tylnej... Mialem emblemat 323 ale poprzedni wlascicel usunal go i wreczyl mi w kopercie :) a teraz chce przykleic 316 :)

Ahas na jaki klej czy tasme go przykleic?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ahas na jaki klej czy tasme go przykleic?

Najlepiej na taśmę dwustronną, taką piankową. Nie będzie później problemu z usunięciem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dzieki za zdjecia czerwonej ale czy moge poprosic o przylozenie miareczki jakiejs ?? tak zeby bylo widac ile centow od rantow klapy to jest... dzieki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez BrianDK
      Witam po kilku namowach postanowiłem pokazać Swoją "Zdzirę" na forum. Na wstępie przepraszam za brak pro fotek ale niestety większość robiona telefonem ze wzgledu na brak profesjonalnego sprzętu. 
       A więc jest to BMW E36 316i w wersji Coupe '97 którą jak po raz pieerwszy zobaczyłem odrazu się zakochałem i wróciła ze mną do domu za jedyne 900 Ojro prosto z DE  w 2014 roku.
      Silnik to niestety tylko M43B16 ale ze względów wiekowych (oc) nie mogłem pozwolić sobie na nic mocniejszego, a chciałem mieć swoją wymarzoną Bawarkę  
      pierwsze zdjęcie przedstawia ją swieżo po przyjeżdzie do PL i niestety tylko to jedno zdjęcie się ostało z tamtego czasu, kolejne już po rejestracji a dalej już w miarę aktualne.
      Co zostało zmienione?? 
      SILNIK
      jezeli chodzi o moc to nie za wiele bo co można z małego 1.6. Jedynie co to doprowadzenie do perfekcyjnego stanu, wymienione wszystkie wadliwe uszczelki, wszystkie rolki łozyska filtry itp aby nic jej nie hamowało. Oczywiście dołożony został storzek Simota wraz z przegrodą aby ładniej to wyglądało a i ciekawie zaciąga powietrze, większość węży w silniku zmieniona na niebieskie bądz czerwone wzmocnione.
      Wizualnie odswierzony wymyty i pomalowany oraz spolerowane paski i napis BMW na lustro 
      ZAWIESZENIE
      Beti aktualnie siedzi na zestawie MTSa 60/20 ale w planie jest dać 40 na tył żeby lepiej się to zgrywało.
      uprzedzając pytania i komentarze też bym chciał niżej ale to daily i już jest cięzko czasami  
      WYDECH 
      4-2-1 plus kat i zwiększona średnica na 2,25cala zakończone tłumikiem z nierdzewki od ATU 
      Hamulce 
      Seria ale wszystko świeże ładne i pachnące ;P 

KOŁA 

aktualnie założone są felgi ROD 0072  17'  8j i oponki nankang 195/40/17

ZEWNĄTRZ 
      polerka lakieru, dbam aby woskowiny nie zabrakło , delikatna myjka raz w tygodniu 
      nerki zmienione na czarny karbon plus paski M/// bo to przecież 316i 
      dołożone lampy przed lift z soczewką zaczernione oraz upchane Ringi CCFL + xsenon
      kierunki zmienione na dymione DEPO 
      tylne lampy zastąpione dymionym ledem także od DEPO ( wiem że nie każdemu się to podoba mi akurat leży ale jak się coś zmieni ori leżą i czekają ) 
      Na potrzeby fotek zrobiona wersja bez tablicy na przód na codzień jednak lata z tablicą 
      w ostatnich dniach dołożona dokładka przedniego zderzaka oraz lip na tylną klapę oba pozostały w kolorze czarnym aby nadać kontrastu
      Szyby tylne boczne ciemne w planie jeszcze przód lekko oraz tył beton 

WEWNĄTRZ
      dołożone Sporty czarna grzana skóra w bdobrym stanie 
      Czarna podsufitka wraz z daszkami rączkami itp wykonana własnoręcznie przeze mnie 
      Podswietlenie nóg kierowca + pasażer 
      Ogólnie wnętrze doprowadzone do perfekcji ( wciąż poszukuję jednak boczków w skórze ) 

AUDIO
      To co lubię najbardziej  
      Bunia dostała wszystkie głośniki od HERTZa tj. przód 13cm oraz tył w ori kolumienki 10cm 
      Radio to Sony BT coś tam  najwyższy model w końcówce 2016r bez wyświetlacza lcd 4x55w 
      do tego wzmacniacz 4 kanałowy alpine bbx-600 , 2 kanały napędzają przód  , 2 w mostku tubę także Alpiny 1300W 
      i jak na moje wymagania robi to super robote w aucie.

Myslę że jak na tą chwilę napisałem wszystko a napewno większość  

a teraz tak ( mam nadzieję że nic nie popie****e i bedziecie wszystko widzieli co i jak )

Chwilę po zakupie

Tu jedno po rejestracji w pl 

AAAA ZAWIOZŁA MNIE TEŻ DO ŚLUBU  

I TERAZ HURTEM ŁAPCIE JAK TO WYGLĄDA 

POZDRAWIAM 
    • Przez lumma1
      Wartość
      Typ 728I (EUR)
      Typoszereg E E38 ()
      Seria 7
      Rodzaj konstrukcji LIM
      Układ kierowniczy LL
      Drzwi 4
      Silnik M52
      Pojemność skokowa 2.80
      Moc 193KM
      Skrzynia biegów AUTOMATYCZNA
      Kolor ORIENTBLAU METALLIC (317)
      Data prod. 1996
      Wyposażenie
      S216A SERVOTRONIC Wspomaganie układu kier. Servotronic
      S245A LENKSAEULENVERSTELLUNG ELEKTRISCH Kolumna kierownicza regul. elektrycznie
      S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa
      S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu
      S352A DOPPELVERGLASUNG Podwójne oszklenie izolacyjne
      S415A SONNENSCHUTZROLLO FUER HECKSCHEIBE Roleta przeciwsłoneczna tylna
      S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours
      S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka
      S430A INNEN-/AUSSENSPIEGEL AUT.ABBLENDEND Lust. wew./zew. z automatyką przyciemn.
      S456A KOMFORTSITZE ELEKTRISCH VERSTELLBAR Fotel komfort z pamięcią zmiana na sportsitze
      S438A EDELHOLZAUSFUEHRUNG Wersja z drewna szlachetnego
      S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących
      S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni
      S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera
      S500A SCHEINW.WASCHANL./INTENSIVREINIGUNG Inst.czyszcz.refl./Czyszcz. intensywne
      S510A LEUCHTWEITENREGELUNG ABBLENDLICHT Regulator zasięgu świateł
      S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe
      S549A FUNKUHR Exklusiv-Uhr
      S629A AUTOTELEFON MIT KARTENLESER VORN Tel. sam. sieci D z czytn. kart z przod.
      S670A RADIO BMW PROFESSIONAL Radio BMW Professional RDS
      S672A CD WECHSLER 6-FACH Zmieniarka CD na 6 płyt CD
      S677A HIFI SYSTEM PROFESSIONAL System HiFi Professional DSP
      L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy/Austria
      S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa
      S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki
      S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna
      S214A AUT.STABIL.-CONTROL+TRAKTION(ASC+T) Automat. ukł. przeciwpoślizg. (ASC+T)
      S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów
      S806A 3.BREMSLEUCHTE Trzecie światło stop
      LUSTERKA ZEWNĘTRZNE SKŁADANE ELEKTRYCZNIE
      PODŚWIETLENIE KLAMEK WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ
      KIERUNKI CIEMNE
      SZYBA Z SENSORAMI
      PROGI POLIFT
      FELGI LATO ALU 19 (NA ZDJĘCIACH JESZCZE 18 STYLING 37
      FELGI ZIMA ALU 17

• Przez Maly30
      Witam, mam problem z dachem w cabrio, cieknie na szwach, ogólnie  to woda wsiąka w niego jak w gąbka  i przechodzi na druga  strone. Przy mocnej ulewie kapie z calego dachu.... psikalem go jakims impregnatem ale nic nie dalo, mial ktos taki przypadek? Da sie to czyms posmarowac, zabezpieczyc przed przepuszczaniem wody? Z góry  dzięki: ) pozdrawiam.
    • Przez Bob
      Witam.
      Chciałbym zaprezentować tutaj swoją skromną wiekową ''Beemkę''.
      W samochodzie zakochałem się od pierwszego wejrzenia. Zawsze podobała mi się linia coupety i cabrio, dla mnie E36 to najpiękniejsza trójka.
      Przeważnie miałem większe auta ponieważ mam 2.5 roczne dziecko więc coś rodzinne było wskazane;)
      Moja druga połowka nie odzywała się do mnie dwa dni po zakupie;) stwierdziła,że zwariowałem aby na rodzinne auto kupić ''stare dwu drzwiowe bmw''.
      Wśród znajomych też nie mogą zrozumieć dlaczego stare BMW,ale sa ludzie którzy tego nie rozumieją i nie zrozumieją Nie muszą;)happy_bmw
      OK, więc w moich rękach znajduje się.
      BMW E36 coupe, 1 marzec 1999', zarejstrowana 11.12.1999'
      Model 323i - nikomu tutaj nie trzeba tłumaczyć chyba co to za jednostka, każdy będzie wiedział
      Auto totalnie seryjne w M pakiecie, wewnątrz biała skóra, fotele ''sportsize'', klimatronik,elektryka, komputer, asc.
      Felgi 18''
      To tak z grubsza;)
      Fotki kiepskie bo aparat słaby i fotograf ze mnie lichy:wink:
      PICT3424.JPG - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl
      PICT3436.JPG - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl
      PICT3445.JPG - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl
      PICT3432.JPG - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl
      PICT3439.JPG - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl
      Pozdrawiam!
    • Przez Pawel4freak
      Czy jest na forum osoba lub zna kogoś co wyprowadzała AUX z radia business cd43 BP9272?

"Emulator" podłączany do wyjścia zmieniarki nie działa (z radiem od E46 działa), a wydanie ~300zł na zmieniarkę cyfrową mi się nie uśmiecha.
      Słyszałem, że da się zrobić kosztem fal AM ale zdjęcia z różnych tematów wygasły dawno temu.
  • Przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.