Lukas

Potrzebny namiar na dobry warsztat regenerujący skrzynie automatyczne.

Rekomendowane odpowiedzi

Tez moge polecic Dlugoleke, serwisowalismy tam kilka samochodow, w jednym wymiana skrzyni i jestesmy zadowoleni

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Szpadyzor71
      Szukam kogoś kto zajmuje się tematem martwych pikseli w liczniku we wrocławiu lub okolicy. Na forum 2 jedyne kontakty to 5soul którego już nie ma we Wrocławiu i gość ze Zgorzelca, ale nie bardzo mam czas na wycieczkę do Zgorzelca. Preferowałbym podstawienie auta i odebranie go po skończonej robocie. Ewentualnie mogę zdemontować licznik i go gdzieś podrzucić ale to w ostateczności.
    • Przez Szpadyzor71
      Hej.
      Jak pewnie część z Was wie, za niedługo powiększa się skład mojej rodziny w związku z czym potrzebuję informacji odnośnie fotelika.

Teoretycznie mam już wybrany, jest to Cybex Aton 5. Czy ktoś z Was ma lub miał ten lub ewentualnie poprzedni model w E38 lub E39 (sedan) albo w Skodzie Fabii I-generacji?
      Ciężko jest mi logistycznie rozegrać kwestię przymierzenia fotelika do obu samochodów. Jak duże jest prawdopodobieństwo, że fotelik nie będzie pasował do dwóch różnych samochodów?
    • Przez juve_fan
      Siemandero wszystkim przy weekendzie :-) 
      Z racji tego, że powoli wraca do mnie temat zakupu auta, a ponowny zakup Bmw jest chyba nieunikniony, to przeglądam trochę portale, gdzie moja uwagę zwróciły dwie sztuki E38. 
      Kojarzy ktoś z Was te sztukę?!
      https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-7-okazja-bardzo-zadbane-lpg-ID6yPtej.html

No i jeszcze ta mnie intryguje, choć niestety tylko 2.8 i bez LPG, ale z samych zdjęć wygląda na prawdę sensownie :-) 

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-7-oryginal-bogato-wyposazona-felgi-18-rolety-tv-skora-ID6yObhD.html

Jakieś porady, sugestie?!  :-) 

Miłego weekendu 

Pozdrosy 
  • Przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.