Lukas

Potrzebny namiar na dobry warsztat regenerujący skrzynie automatyczne.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

potrzebuje namiar na dobry warsztat zajmujący się regeneracja ASB. Z góry dziękuję za info!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez moge polecic Dlugoleke, serwisowalismy tam kilka samochodow, w jednym wymiana skrzyni i jestesmy zadowoleni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Długołęka

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Szpadyzor71
      Taka sytuacja w moim naleśniku: dopóki auto mi się dobrze nie zagrzeje czuć drgania na silniku. Z ciekawości podłączyłem kompa i potwierdziły się wszystkie cylindry 1-4, z niemca jestem noga więc jakby ktoś mógł mi to przetłumaczyć, ale podrzucić jakąś listę z kodami błędów byłbym wdzięczny:

Jest ktoś w stanie rozpisać za co odpowiadają wartości "Gesamtluftbedarf HLM" i "Luftbedarf LL-Steller" ?
      Nie sprawdzałem tych wartości pod obciążeniem tylko na wolnych obrotach wszystko, więc pewnie ciężko stwierdzić czy to sondy czy katalizatory. Ale może ktoś z większym doświadczeniem w tym temacie coś wie więcej. Na pewno po pełnym rozgrzaniu wszystko się uspokaja. Nieszczelność na dolocie chyba można wykluczyć bo wtedy na wszystkich cylindrach były by błędy? I zaznaczę że pokazały się po skasowaniu dzień wcześniej. Więc można uznać je za świeże.

I tak jeszcze poza tematem. NCS - Czy jeśli mam coś zakodowane i chciałbym dograć inne funkcję to trzeba całość od nowa wgrywać czy można uaktywnić tylko jedną funkcję? I czy można podejrzeć przez NCS co jest zakodowane?
    • Przez Szpadyzor71
      Szukam kogoś kto zajmuje się tematem martwych pikseli w liczniku we wrocławiu lub okolicy. Na forum 2 jedyne kontakty to 5soul którego już nie ma we Wrocławiu i gość ze Zgorzelca, ale nie bardzo mam czas na wycieczkę do Zgorzelca. Preferowałbym podstawienie auta i odebranie go po skończonej robocie. Ewentualnie mogę zdemontować licznik i go gdzieś podrzucić ale to w ostateczności.
    • Przez Szpadyzor71
      Hej.
      Jak pewnie część z Was wie, za niedługo powiększa się skład mojej rodziny w związku z czym potrzebuję informacji odnośnie fotelika.

Teoretycznie mam już wybrany, jest to Cybex Aton 5. Czy ktoś z Was ma lub miał ten lub ewentualnie poprzedni model w E38 lub E39 (sedan) albo w Skodzie Fabii I-generacji?
      Ciężko jest mi logistycznie rozegrać kwestię przymierzenia fotelika do obu samochodów. Jak duże jest prawdopodobieństwo, że fotelik nie będzie pasował do dwóch różnych samochodów?
  • Ostatnio przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.