Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję kogoś kto pomógł by mi przerobić światła w moim E46 na europe - potrzebuję ogarnąć tylne przeciwmgłowe i wrzucić postojówki do klosza - aktualnie są w kierunkach.

Zamówiłem już panel sterowania na taki z wł. do tylnego mglaka.

Nie wiem czy lepiej dokupić ori żarówki czy ringi na postój.

Pewnie trzeba będze doprowadzić 2 kabelki do przodu i przeprogramować moduł świateł.

Światła są bez xenonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje - jeśli miałbym przerabiać reflektor - raczej kupił bym używke.

Tyle że u mnie sam kształt snopa jest prawidłowy (przynajmniej mieści się w normach), więc z mechanicznych rzeczy jest tylko wsadzenie oprawek od postojówek. Teraz są tam po prostu dziury.

Myślałem też o przejściu na xenon, ale niestety brak u mnie samopoziomowania więc cały projekt wychodzi za drogo.

Jestem umówiony na grzebanie w sobotę, zdam relację po wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, potrzebne nowe lampy do przodu. Ale przynajmniej udalo sie dzis podciagnac wiazke do pozycji przod = kierunki juz nie swieca jako pozycyjne.

Niespodziewanie klopot pojawil sie natomiast z tylu.

Auto sedan poliftowy, dokupilem modul - okazalo sie ze jest z coupe po lifcie. Teoretycznie wystarczylo przekodowac, ale za nic nie udalo sie zrobic tego po bozemu. pmglowy chce swiecic tylko w zewn lampie a pozycja w klapie. ostatecznie wrocil stary amerykanski modul.

Swieci caly rzadek jako pozycja, stop na gorze, kierunek w srodku i pozycja na 2 zarowkach w lampie + 1 w klapie.

Moze ktos ma schematy i pinologie modulu swiatel i kostek w lampach? P-mglowy normalnie jest w klapie? Moze ktos ma pozyczyc modul do testow? Chcialbym wykluczyc to ze ten z alledrogo jest uszkodzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu wczoraj udało mi się to ogarnąć. Po sprawdzeniu schematów i przeszukaniu całej instalacji w poszukiwaniu nieautoryzowanych zmian... okazało się że panel który kupiłem na aledrogo był uszkodzony i dlatego mimo poprawnego kodowania wyszła choinka na światłach z tyłu. Ostatecznie cały moduł został stary, a przełożyłem sam front z przyciskiem do tylnego p-mgłowego i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam. Mam podobny problem kupiłem auto niby była wersja usa a lampy są od angola.... i Teraz szukam kogoś kto by mi ogarnął lampy. Chcę kupić jakieś nowe depo albo używki oryginały, tylko że włącznik świateł mam prawdopodobnie od xenonów bo nie ma tam regulacji. Ma ktoś pojęcia jak to ogarnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...