Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

O ile sie nie myle, rejestrując się na forum jesteś już jego członkiem.

Im więcej wkładu swojej pracy wkładasz w istnienie klubu tym awansujesz przez kolejne stopnie.

Zjawiasz się na zlotach/pomagasz w organizacji zlotów/możesz w czymś pomóc itd....

No i liczy się też zachowanie na zlotach/spotach itd.

Powoli powoli i do przodu....

Od zwykłego forumowicza przechodzisz do przyjaciela forum potem przyjaciela klubu i klubowicza.

Wszystko zalezy od Ciebie i Twojego zainteresowania klubem i rzeczy z nim związanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli koledzy już tak lubią wywalać swoje wywody na zewnątrz.

To jeśli dojdziesz do klubowicza to nie olewaj forum bo już doszłeś na samą górę tylko pracuj dalej....

Tylko BEZ ALUZJI PROSZĘ! Nic do nikogo nie mam!

Liczy się Twoja aktywność i zaangażowanie w życie klubu maxbimmer :Dbmw_0bmw_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zaangażowanie zależy od wolnego czasu, gdyż BMW, Drift to moje hobby, pasja więc jak mam wolny czas to go poświęcam na hobby. Myślę że jest to raczej normalna sprawa, gimbusem nie jestem i po 24/7 na forum siedzieć nie będę wszystko w ramach zdrowego rozsądku. Dla mnie największą radością jest możliwość poznania was obcowania z wami "ludźmi" którzy mają podobne zainteresowania a to czy będę szeregowym czy generałem tego forum - klubu nie ma dla mnie wielkiego znaczenia ;) kariery Nikosia robić nie będę ;) liczę na mile spędzony czas w dobrym gronie ;) i żonę z BMW haha "żart"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...