Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jestem obecnie w Białymstoku u teściów i oto na co się natknąłem nieopodal miejsca gdzie pomieszkujemy. Może ktoś wie co to za model, ja nie mam pojęcia, swoja drogą dziwnie wygłąda logo BMW bez nerek tylko z poziomymi liniami grilla. Ktoś trzyma tego emeryta bod chmurką przy dość ruchliwej ulicy, wisi karteczka "sprzedam" trochę żal. Z bliska wygląda na kompletny i w miarę oryginalny, choć przyznam że ekspertem nie jestem, rudy też za dużo nie widać ogólnie interesująca maszyna, tak jako ciekawostka postanowiłem wrzucić, a może ktoś się zainteresuje i uratuje przed ruiną, od razu zaznaczę że nic z tego nie mam i nie znam właściciela.[ATTACH=CONFIG]26638[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]26637[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]26636[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]26635[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]26634[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]26633[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]26632[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]26631[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]26630[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

516 299 412 czy potrzebuje okulary, ciekawe ile chce za to cacko :D

niewytrzymalem i zadzwoniłem ,jest to bmw 340 a raczej emw z okolo 50roku auto jest na chodzie a wlasciciel chce 50tys to wydaje sie ok biorac pod uwage ceny na portalach aukcyjnych na zachodzie i fakt ze powstało ponoć 210000egzemplarzy. Z tego co wyczytalem to pierwszy powojeny woz tej marki, takze kawał historii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewytrzymalem i zadzwoniłem ,jest to bmw 340 a raczej emw z okolo 50roku auto jest na chodzie a wlasciciel chce 50tys to wydaje sie ok biorac pod uwage ceny na portalach aukcyjnych na zachodzie i fakt ze powstało ponoć 210000egzemplarzy. Z tego co wyczytalem to pierwszy powojeny woz tej marki, takze kawał historii

Majac wolne 50tys kupilbym go i odrestaurowal... wrzucic w niego 10tys i na pewno poszedlby za wiecej niz 60tys uklon_bmw

Ciekawe ile z tych 210000 egzemplarzy przetrwalo do dnia dzisiejszego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...