Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy pracował na Orlenie ale nie pamietam na jakiej ulicy. To mowił, ze w nocy podjezdzala cysterna i lali do zbiornika dodatek. A potem człowiek tankuje syf.

Powiedz koledze ze bzdury gada. Nie ma możliwości dolania dodatku do zbiornika z cysterny bo one nigdy nie jeżdżą w cysternie. Dodatek jest dozowany w trakcie produkcji, ale co ja tam mogę wiedzieć... ;-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz koledze ze bzdury gada. Nie ma możliwości dolania dodatku do zbiornika z cysterny bo one nigdy nie jeżdżą w cysternie. Dodatek jest dozowany w trakcie produkcji, ale co ja tam mogę wiedzieć... ;-)

Mozna powiedziec, ze cytowałem jego słowa :) Osobiescie nie spotkalem sie z tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Jeśli ktoś jest w stanie odpowiedzieć, to przyłączam się do pytania
Jedziesz na CPN podajesz nip Stowarzyszenia i mówisz że chcesz załozyć biznestanka, babka Ci drukuje świstek do podpisania i pyta czy przypisać nr rej. do karty, mowisz że może być, dostajesz karte i śmigasz. Wyrabiałem tak dwa lata temu co prawda na inna firmę, ale nikt nic nie sprawdzał, ani nie potrzebował żadnego potwierdzenia z firmy. To jest bardziej akcja promocyjna i lojalnościowa, wyrabiasz na orlenie kartę i masz rabat więc tankujesz na orlenie, a nie u konkurencji - w teorii :D Przy tankowaniu powiedz że chcesz paragon, a nie fakturę- mniej papieru się zmarnuje. Koszt karty 10zł - jednorazowo przy wydaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja dwa miesiace temu zatankowalem LPG na BP w stolicy i od pierwszego odpalenia zaczal nierowno chodzic na gazie, a potem nawet wypadac zaplon. Na benzynie po paru km wszystko sie zaczynalo uspokajac. Okazalo sie ze byl tak zasyfiony gaz ze zaoleilo filtry i wtryskiwacze,ktore zaczely sie kleic. Masakra, a niby markowa stacja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dwie rzeczy:
- Nie ważna firma, a konkretna stacja. Orlen orlenowi nie równy itd. Paliwa mogą być dystrybuowane czyste, a lokalna stacja może zaniedbywać czystości filtrów czy zbiorników.
- Różne silniki różnie reagują na konkretne paliwa. Przykład - Sprawdzałem INPĄ korekty na wtryskiwaczach po zatankowaniu na dwóch bliskich stacjach (BP i Orlen). Wyniki były znacznie lepsze (mniejsze korekty) na paliwie z Orlenu.
eugeot 206 1.6 benz żony, te dwie same stacje i jaki wynik? Po tankowaniu na Orlenie komputer wywalał błąd ubogiej mieszanki. Po zatankowaniu na tym samym BP gdzie ja miałem lipne korekty problem zniknął jak ręką odjął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Podobna zawartość

  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...