Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję wszystkim za spotkanie :drunk:

Sporo aut zjechało, wielkie dzięki tym wszystkim którzy przyjechali, szczególnie ekipie która miała naprawdę sporo kilometrów uklon_bmwuklon_bmwuklon_bmw

Pogoda nie była zła, trochę wiało ale daliśmy radę.

Dziękuję serdecznie Edzi i Sandrze za pomoc w ogarnięciu dzieciaków ;)

Ałdi niestety zagrało nam na nosie, chociaż Siwek dzielnie sobie radził i porażka nie była sromotna :P

Nie powiem, zapierdziela to strasznie, przejażdżka pełna wrażeń.

Do zobaczenia na kolejnych zlotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie dojechac do domu. Zamiast spalenia gumy spalilo sie sprzeglo. Sorki Przemo ze nie poczekalem ale jak juz zaczalem sie turlac wolalem jechac dalej. Niestety Panowie Policjancji postanowili w Strzelinie zagladnac mi w dokumenty bo jechalem przepisowo i przetestowac moj stop/start bez sprzegla ,-). Dzieki wszystkim za spotkanie i do nastepnego.

Wysłane z mojego GT-N7000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My także już w domku... dzięki wszystkim przybyłym na spota- frekwencja naprawdę super!!!:P

wozów najechało się ,że hoho...!!! było co pooglądać ... audi rzeczywiście zapitala ,że szok...:shock:

Siwek dzielnie walczył z audi na ćwiartki,ale nie dało rady- wczoraj miałem okazję jeździć taką samą betą jak Siwka i powiem wam ,że Siwka bolid tamten należący do kolegi z innego forum zostawia daleko w tyle w chmurze dymu z oponek...

Marisa bryczka też daje rade-łeb w łeb z Siwkiem;na starcie trzy długości kluczyka dla Siwka,potem w miare równo - bardzo wyrównane starty:p:p

wjazd na pas rzeczywiście porażka-błoto takie ,że miałem złe wspomnienia [jak zakopałem się w błocie koło łagiewnik ; bez merca gl nie wyjechał bym z tego pola]...

jeszcze raz dzięki za spota i do rychłego mam nadzieję zobaczeniahappy_bmwhappy_bmwhappy_bmw!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na filmy ;D następnym razem wspomogę :D

Miras dobrze że nie pojechałeś bo na 100% nie wjechałbyś na lotnisko

zasypali wjazd i trzeba było się wpychać przez taki roz*** w błocie

ja auto zostawiłem koło lotniska

dzięki również za spotkanko, frekwencja spora i pogoda bez dramatu :)

szkoda że nie udało się z Kosą pojeździć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miras dobrze że nie pojechałeś bo na 100% nie wjechałbyś na lotnisko

zasypali wjazd i trzeba było się wpychać przez taki roz*** w błocie

ja auto zostawiłem koło lotniska

To gdzie to lotnisko było w jakims wąwozie zasypanym gruzem ? Mam nadzieję że na następnego takiego spota dam radę przyjechać choć w tym sezonie to raczej małe szanse pozostaje czekać na foty i filmik z imprezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki również za spotkanie :) świetne furki no i miejscówka ( nie licząc wjazdu ) rewalacja ! w sumie bliziutko mam tam a byłem dopiero 1 raz ale na pewno będę tam częstszym gościem, choć trochę słabe te moje m50b25..... coś chyba mocniejszego trzeba wsadzić

Edytowane przez viviek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za spotkanie- było naprawdę bardzo fajnie i SZYBKO :) - kilkanaście startów łącznie ze wszystkimi i aż mnie brzuch rozbolał od przypływu adrenaliny :P

AŁdi ciągle o jedną długość auta szybsze ( mój przedni zderzak= jego tylni zderzak... raz było troszke lepiej...)- niestety

Maris pobawi się na hamowni, poćwiczy start i nie ma bata, że wygra z audi :)- nooo chyba, że tamten zrealizuje plan na 1200km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...