Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Niemam zamiaru opisywac tej gry bo recenzji w sieci jest cala masa. Gra jest poprostu $#^$%#%$#^&% o wlasnie tak dobra :)

We wtorek Rockstar odpala rozgrywke online tak, ze prawdziwa gra dopiero sie zacznie.

Profilaktycznie zarejestrowalem gang:

[h=1]Maxbimmer Club BMW[/h]Niestety z nazwa i tak byl problem przez ograniczenia znakow i z jakiegos powodu slowo "klub" jest zbanowane...

Tak czy siak jezeli sa chetni do zabawy onlinowej piszcie w temacie swoje nicki i bede dodawal do gangu :)

Moj nick: NemM50

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kogo mogłem wysłałem zapro jak coś mój nick to MAZI-BKP

Gre będę miał dopiero w piątek ale już mam wszystko przygotowane :)

Nem :) z tego co widze to ładnie ciągniesz heh ponad 70% gry no no

Edytowane przez MAZI-BKP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazi zaakceptowalem twoje zapro a do Foresta wyslalem ;)

BTW.

Mozna nalezec do 5 gangow ;)

Tak na szybko opisze online. Jest za***isty i tyle. Co chwile cos sie dzieje albo my dostajemy zadanie i zapraszamy innych graczy do pomocy albo inni gracze prosza nas o pomoc. Misje w cooperacji sprawiaja tyle frajdy, ze szok. Niema to jak ucieczka przed poscigiem innego gangu z ziomalem siedzacym obok i projacym z UZI do goniacych :D Kolejne fajne doswiadczenie koles gonil mnie na motorze ja uciekalem busem. Wystarczylo dobrze zahamowac i gosc mi sie rozmazal na tylnich drzwiach. Poza rozbojami grabierzami itd cala masa przeroznych wyscigow (rowerowe, biegi, samochody, motory, samoloty) troche gier zrecznosciowych (silowanie sie na reke, golf,tenis, skoki spadochronowe, joga). Mozliwosci kupowania wlasnych nieruchomosci (garaze, domy, firmy) Inwestowanie na gieldzie i cala masa innych rzeczy.

Zachecam do wspolnej zabawy zima idzie :P

Jeszcze jedna kwestia to logo gangu. Jezeli ktos ma ochote to mogl by ogarnac jakies bo to co ja odwalilem to troche masakra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nem wysłałem tobie i kosie i forestowi zapro na social club ;) Gre kupuje jutro albo pojutrze więc sie powalczy, ale social club już przygotowałem :D Wyślij zaporo na PSN mój nick to killem01 tylko napisz że z maxbimmera bo sporo zaposzeń dostaje. ;)

pozdro

Edytowane przez el_banano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...