Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Nem Zrobiłem dwa projekty loga mam nadzieje że sie zapisały na social clubie bo jakieś problemy z serwerem mieli jak zapisywałem. Nie wyświetla sie obrazek mini loga w menu ale jak klikniesz na nie to je zobaczysz. Mam nadzieje że ten co jest teraz ustawiony sie podoba. ten drugi możesz przerobić wg własnego pomysłu ale podstawa jest dobra. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nem Zrobiłem dwa projekty loga mam nadzieje że sie zapisały na social clubie bo jakieś problemy z serwerem mieli jak zapisywałem.

Musze cie zmartwic... niby sa ale niewyswietla ich.

Dobra jedno logo widze. Mozna je edytowac i wybrac ale drugiego nigdzie niewyswietla i nigdzie niemozna go wybrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myślałem że ich nie będzie widać. jedno logo sie ładowało 10 min i błąd pokazało jakiś problem z serwerami mieli czy coś. no trudno. ja je mam na swoim profilu może wieczorem po pracy albo jutro spróbuje jeszcze raz załadować. Jak możesz to usuń je z ekipy, tak żeby tylko te twoje zostały i może wtedy sie uda bo teraz widze że ładuje ale nadal nie widać go... :(

Edytowane przez el_banano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy. Moze jak ogarna serwery to loga tez sie pojawia.

To troche bez sensu bo ty zorbiłes logo i sie zapisało a moje dwa nie.

No trudno.

Najważniejsze że właśnie zakupiłem GTA V i będzie można grać. pogram tylko trochę tryb fabularny żeby ogarną klawisze i można mucić online ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Logo jest fajne :) tylko no nie mieści sie ono na koszulce nie wiem czy patrzyliście na to

Jutro popołudniu odpalam giere :) ojjj będzie sie działo hihi

Edytowane przez MAZI-BKP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to logo co jest ustawione moge jeszcze delikatnie przerobić, a mianowicie śmigło ze skrzydłami dać niżej bo wstępny projekt był inny ale w końcu zrezygnowałem i jest jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze komus sie przydac bo jest kupa zabawy mysliwcem :) Jest jeszcze patent z przeskoczeniem samochodem plotu ale to juz odsylam na YT. Taka rade jak juz uda wam sie wsiasc do samolotu. Leciec mozlie najnizej w kierunku morza. Nad morzem wzbijamy sie do gory ile sie da i czekamy az zejdzie 4 gwiazdkowy poscig. W bazie trzeba uwazac na czolgi, ktore moga zestrzelic nas startujac a nawet i w powietrzu. Lataja tez rakiety samonaprawadzajace tak, ze niejest to takie super latwe jak na filmiku.

[video=youtube;tnjPTlYQVNQ]

Helikopter swietnie nadaje sie do rabowania sklepow na pustyni. Szybko dolatujemy do celu i szybko gubimy poscig.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ją swoją 2 łata temu w saturnie za 30 zł kupilem

a ja oblecialem MM, Media Experta, RTV AGD i ponizej 50zl nic. Jak by niebylo w Koronie na sklepie udalo mi sie kupic jakas Jabre przeceniona na 59zeta.

P.S

Sorry za to spotkanie ale jak mi przeleciales autem nad glowa to najpierw strzelalem potem patzrylem do kogo :P

mrsiwek is in...

a jakis PSN ? bo mrsiwek nieznajduje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne że takie drogie. widocznie podrożało to. Ja mam słuchawke Nokii do telefonu. wystarcza :D chociaż już krótko trzyma bateria. tylko ok 2 godzin potem trzeba na kabelku :D

Sorry za to spotkanie ale jak mi przeleciales autem nad glowa to najpierw strzelalem potem patzrylem do kogo

heh spoko Ja myślałem na początku że z tobą gadam bo dołączyłem do ciebie i z kimś gadałem przez ucho myślałem że to ty.... hehe dopiero później sie okazało że to nie ty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracie na giełdzie?

Niezły sposób na zarabianie siana.

Dzisiaj miałem misję w której trzeba było odpalić gościa który sprzedawał jakieś środki medyczne.

Przed zabójstwem wszystkimi trzema postaciami wykupiłem akcje konkurencyjnej firmy za całą kasę jaką mieli.

Cena akcji przed zabójstwem - coś około 240$ - po zabójstwie 420$.

Warto słuchać radia i porad Lawrenca czy jak on tam się nazywa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...