Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Gracie na giełdzie?Niezły sposób na zarabianie siana.Dzisiaj miałem misję w której trzeba było odpalić gościa który sprzedawał jakieś środki medyczne.Przed zabójstwem wszystkimi trzema postaciami wykupiłem akcje konkurencyjnej firmy za całą kasę jaką mieli.Cena akcji przed zabójstwem - coś około 240$ - po zabójstwie 420$.Warto słuchać radia i porad Lawrenca czy jak on tam się nazywa

"Oto dokładna lista akcji, jakie warto kupić:

Hotel Assassination (Zabójstwo w hotelu) – zakup akcje Betta Pharmaceuticals na BAWSAQ;

Multi-target Assassination (Multibójstwo) – Debonaire Cigarettes na LCN.

Vice Assassination (Grzeszna miłość) – Fruit na BAWSQ;

The Bus Assassination (Mord autobusowy) – Vapid na BAWSQ. Kup akcje dopiero PO misji;

Construction Assassination (Krew na budowie) – Gold Coast na LCN.

Jeśli chcesz możesz też zagrać na dwa fronty i kupić akcje firmy, którą sabotowałeś, kiedy są najtańsze. Na przykład przy Multi-target Assassination w górę będą szły akcje Debonaire, a w dół akcje Redwood. Gdy już sprzedaż Debonaire możesz kupić za grosze Redwoody. W ciągu około dwóch dni ich cena również się ustabilizuje i wróci do normalnych wartości. Wtedy je sprzedajesz i masz podwójną korzyść."

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No to sprawiłem sobie PS3 na święta, Panowie głupie pytanie ale ja totalnie nie jestem graczem więc proszę się nie śmiać, czy GTA V warta ta 220 zł ?? pytanie pewne hipotetyczne ale naprawdę totalnie nie jestem graczem, ujeżdzam mov'a jak narazie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...