Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie odnośnie filmu - naczelny reżyser forum Jokeymiras odmówił współpracy, naczelny Hondzista Mir@s nawet nie odpisał na SMS czy będzie, TV Trwam nie jest zainteresowana wzięciem udziału w imprezie.

Więc w kwestii formalnej - mbrs masz kamerkę go pro - będziesz w stanie nagrać przejazd i jakoś to poskładać w całość z odpowiednim podkładem muzycznym (może Brintej Spirs) i jakimiś efektami specjalnymi ?

Na liście przeważają "świeże twarze" więc zaznaczam, że przejazd przez miasto ma być pozbawiony wszelkich objawów drogowego buractwa typu palenie gumy na światłach, latanie bokiem i zapitalanie obwodnicą 200 km/h. Jeśli ktoś nastawia się na sterroryzowanie Wrocławia, wyścigi po mieście rodem z NFS - niech lepiej zostanie w domu i obejrzy jakąś telenowelę ;)

Nie chcę nikogo urazić - piszę to na "wszelki wypadek" by nie było jakichś nieprzyjemnych sytuacji.

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc w kwestii formalnej - mbrs masz kamerkę go pro - będziesz w stanie nagrać przejazd i jakoś to poskładać w całość z odpowiednim podkładem muzycznym (może Brintej Spirs) i jakimiś efektami specjalnymi ?

Zamierzam też nakłonić mojego pasażera żeby wykorzystał 8 mpx w Xperii i amatorsko pokręcił coś "z ręki" przez szybę samochodu :)

Na liście przeważają "świeże twarze" więc zaznaczam, że przejazd przez miasto ma być pozbawiony wszelkich objawów drogowego buractwa typu palenie gumy na światłach, latanie bokiem i zapitalanie obwodnicą 200 km/h. Jeśli ktoś nastawia się na sterroryzowanie Wrocławia, wyścigi po mieście rodem z NFS - niech lepiej zostanie w domu i obejrzy jakąś telenowelę

Moje 150 KM nawet na takie zabawy nie pozwala :D a i myślę, że kto się zapisał na Najt'a to przeczytał regulamin zlotów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie odnośnie filmu - naczelny reżyser forum Jokeymiras odmówił współpracy, naczelny Hondzista Mir@s nawet nie odpisał na SMS czy będzie, TV Trwam nie jest zainteresowana wzięciem udziału w imprezie.

Więc w kwestii formalnej - mbrs masz kamerkę go pro - będziesz w stanie nagrać przejazd i jakoś to poskładać w całość z odpowiednim podkładem muzycznym (może Brintej Spirs) i jakimiś efektami specjalnymi ?

niestety nie znam się na obróbce wideo, nie potrafie sklejać itp., myślałem że np. Jokeymiras się tym zajmie bo jak wiemy robi to dobrze.

mam tylko nadzieję, ze moja kamera nie ma być główną i jedyną (oprócz telefonów), ponieważ wyskoczyła mi konferencja w sobote wieczorem 400km od domu, w niedziele z samego rana bede naginał żeby zdążyć na spota, ale jeżeli coś się zdarzy - jakiś poślizg czasu, awaria, to nie chce całego przedsięwzięcia wystawić do wiatru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi może uda się załatwić kamerę coś jak Go Pro ale jakiejś innej firmy ale w HD podobno kręci. Nie obiecuje okaże się na dniach. Jak parking będzie dalej zamknięty zawsze możemy ustawić się na dolnym parkingu albo pojechać pod milenijny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Forest

2. Pirooz

3. blazej3131

4. Maltarn

5. matiit

6. mrsiwek

7. sagui

8. Czaku

9. weezy323i

10. mbrs

11. BASTARS

12. Quad4

13. Tomek

14. Marrrtin

15. lukasbmw

16.PawelDSW

17. Konik

18. viviek

19. Endi

20. święty

21.Pascal

22.kamcioo (50%)

23.k0nr4d (+1?)

24.galone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę miał pasażera i dość dobry aparat cyfrowy to też postaram się coś nakręcić. Ale z montażem i podkładem muzyki to nie dam rady. Porozmawiam jeszcze ze znajomym czy by się nie zabrał ze mną. Ma lepszy sprzęt i większe pojęcie o montażu filmów. To jeden z jego filmu z e34

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na liście przeważają "świeże twarze" więc zaznaczam, że przejazd przez miasto ma być pozbawiony wszelkich objawów drogowego buractwa typu palenie gumy na światłach, latanie bokiem i zapitalanie obwodnicą 200 km/h. Jeśli ktoś nastawia się na sterroryzowanie Wrocławia, wyścigi po mieście rodem z NFS - niech lepiej zostanie w domu i obejrzy jakąś telenowelę ;)

Nie chcę nikogo urazić - piszę to na "wszelki wypadek" by nie było jakichś nieprzyjemnych sytuacji.

Nie czuję się urażony :P

Jakby co, to mogę zamykać stawkę, bo moja taczka za szybko się nie porusza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Forest

2. Pirooz

3. blazej3131

4. Maltarn

5. matiit

6. mrsiwek

7. sagui

8. Czaku

9. weezy323i

10. mbrs

11. BASTARS

12. Quad4

13. Tomek

14. Marrrtin

15. lukasbmw

16.PawelDSW

17. Konik

18. viviek

19. Endi

20. święty

21.Pascal

22.kamcioo (50%)

23.k0nr4d (+1?)

24.galone

25.Hrycu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Forest

2. Pirooz

3. blazej3131

4. Maltarn

5. matiit

6. mrsiwek

7. sagui

8. Czaku

9. weezy323i

10. mbrs

11. BASTARS

12. Quad4

13. Tomek

14. Marrrtin

15. lukasbmw

16.PawelDSW

17. Konik

18. viviek

19. Endi

20. święty

21.Pascal

22.kamcioo (50%)

23.k0nr4d (+1?)

24.galone

25.Hrycu

26.napier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Forest

2. Pirooz

3. blazej3131

4. Maltarn

5. matiit

6. mrsiwek

7. sagui

8. Czaku

9. weezy323i

10. mbrs

11. BASTARS

12. Quad4

13. Tomek

14. Marrrtin

15. lukasbmw

16.PawelDSW

17. Konik

18. viviek

19. Endi

20. święty

21.Pascal

22.kamcioo (50%)

23.k0nr4d (+1?)

24.galone

25.Hrycu

26.napier

27,PRZEMO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 aut...na 100% pogubimy się na światłach :(

Następnym razem trzeba zadzwonić do Wojewódzkiej i poprosić o pomoc w przejeździe przez miasto.

Dzwoniłem wczoraj i oczywiście jest taka możliwość ale najlepiej jakiś tydzień wcześniej złożyć pisemną prośbę w tej sprawie.

Skoro parking Castoramy jest zamknięty a zakładam, że na Magnolii też będzie ciężko z miejscem dla tylu aut - może zmienimy miejsce?

Pod Milenijnym się zmieścimy? (nigdy tam nie byłem).

Wyjazd jutro o 15.15 z parkingu przy Decathlon - może ktoś ogarnąć jakąś mapkę przejazdu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skończył się okres letni więc parking pod milenijnym pusty....

panowie od bielan droga prosta..... wbijamy na obwodnice i lecimy w str Warszawy . potem zjazd na Stadion/ul lotniczą w str centrum. potem chyba w milenijną skręcić trza w lewo (takie największe skrzyżowanie.....) a potem pierwsza w prawo na światłach i pierwsza w lewo w taki park.....?:) i do końca:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Forest

2. Pirooz

3. blazej3131

4. Maltarn

5. matiit

6. mrsiwek

7. sagui

8. Czaku

9. weezy323i

10. mbrs

11. BASTARS

12. Quad4

13. Tomek

14. Marrrtin

15. lukasbmw

16.PawelDSW

17. Konik

18. viviek

19. Endi

20. święty

21.Pascal

22.kamcioo (50%)

23.k0nr4d (+1?)

24.galone

25.Hrycu

26.napier

27,PRZEMO

28. Szpadyzor71

P.S.: jakby nie było chętnego do poprowadzenia watahy to mogę się tego podjąć. :)

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skończył się okres letni więc parking pod milenijnym pusty....

panowie od bielan droga prosta..... wbijamy na obwodnice i lecimy w str Warszawy . potem zjazd na Stadion/ul lotniczą w str centrum. potem chyba w milenijną skręcić trza w lewo (takie największe skrzyżowanie.....) a potem pierwsza w prawo na światłach i pierwsza w lewo w taki park.....?:) i do końca:)

Od siebie dodam ze latwiej byloby aow w zmigrodzka pozniej na drugich swiatlach w obw srodmiejska i za milenijnym w lewo i jestes pod orbita

Wysłane z mojego GT-N7000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...