Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem zapaliła mi się kontrolka eml razem z trakcją Podpiąłem pod kompa i wyskoczyło 10 błędów 1/10 układ regulacji składu mieszanki dla cylindrów 4-6 228 2/10 układ regulacji składu mieszanki dla cylindrów 1-3 227 3/10 sterowanie serwomotoru przepustnicy czujnik położenia przepustnicy2 113 4/10 sterowanie serwomotoru przepustnicy 169 5/10 sterowanie serwomotoru przepustnicy 171 6/10 sterowanie serwomotoru przepustnicy czujnik położenia przepustnicy 118 7/10 sterowanie serwomotoru przepustnicy 119 8/10 sterowanie serwomotoru przepustnicy czujnik położenia pedału gazu 110 9/10 sygnał sondy lambda przed katalizatorem cylindrów 4-6 203 10/10 sygnał sondy lambda przed katalizatorem cylindrów 1-3 202 Po skasowaniu błędów i ponownym podpięciu wywaliło tylko 3 błędy 118,119,169 Po przejechaniu 20 km znów zapaliły się kontrolki eml,trakcja silnik w trybie awaryjnym Następnego dnia już nie dało rady w ogóle poruszać autem mega szarpanie zero reakcji na gaz Proszę o pomoc gdyż jestem laikiem w tych sprawach Czy oznacza to przepustnicę do wymiany czy może jakiś czujnik Z tymi czujnikami też nie mogę ogarnąć Wydaje mi się że nie ma u mnie czegoś takiego jak czujnik położenia pedału gazu Jest to bmw e39 kombi m52tub20 05.1999 rok prod. przepustnica z niebieską nalepą nr 1433414

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to ewidentnie wina przepustnicy. Na początek, by nie pchać się w koszty spróbuj ją przemyć benzyną ekstrakcyjną, jeśli to nie pomoże czeka Cię niestety wymiana, tylko broń się przed zamiennikami. Lepiej kupić używany oryginał, jak nową chińszczyznę, bo po tym drugim to i tak nie będzie działać jak trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...