Rekomendowane odpowiedzi

Witam, sprzedam oryginalne felgi BMW z e39 ( styling 33 ) 16 cali, rozstaw śrub 5x120. Felgi w stanie dobrym, sprzedaje bez opon. Cena 350zl. Polecam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
oczywiście jakby stan był akceptowalny :)

to jest jedna z nizszych cen za te kola, służyły tylko jako drugie, zimówki.

Edytowane przez Kamil23

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Podobna zawartość

• Przez Kosa
      Nazwa rachunku : eKONTO Numer rachunku : 39 1140 2004 0000 3102 5311 9560
      Numer rachunku IBAN : PL39 1140 2004 0000 3102 5311 9560
      Numer BIC : BREXPLPWMBK
      Oprocentowanie: eKONTO 0,00% 0,00%
      Posiadacz rachunku :
      KRZYSZTOF KOSELSKI
      ul. Słowiańska 11b/13
      58-210 Łagiewniki
      Saldo na dzień 22.07.2018: pozostało:   5018,27 PLN       
      WAŻNE: w tytule wpłaty proszę dopisywać: Wpłata na Dom Dziecka (ewentualnie nick + klub)
      Oczywiście zapraszamy do wpłacania dla Domu Dziecka. 

• Przez efendi
      Cześć,

jako że kolega szuka sobie 520d w karoserii E61, wczoraj byliśmy obejrzeć jedną perliczkę w opolskim.

Link do ogłoszenia: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-bmw-520d-e61-lift-automat-bezwypadkowy-aso-bixenon-polskory-lifestyle-ID6z0dHz.html

Z obserwacji na miejscu (nie zabraliśmy niestety miernika grubości lakieru):
      - od środka na niektórych drzwiach przy rantach dało się znaleźć pęcherzyki "krople" lakieru które były miękkie i można je było palcem naciskać,
      - rygle zamków od niektórych drzwi na słupkach krzywo po przykręcane - nie według markerów/znaczników,
      - tylny zderzak jak właściciel pisze i mówi malowany i to dość nieudolnie ale nie mi oceniać bo ja lakiernikiem nie jestem,
      - maska źle spasowana przy reflektorach (nierówne szpary),
      - wszystko pod maską doskonale umyte więc brak wycieków :), widać nalot utleniania aluminium na aluminiowych elementach silnika,
      - wnętrze zadbane (przycisk Start-Stop jak NOWY), gałka od iDrive wydrapana do plastiku,
      - silnik na ciepłym pracuje bardzo nierówno, nie wiem jak na zimnym gdyż właściciel przywitał nas rozgrzanym silnikiem
      - diagnoza na komputerze pokazała:

Błędy z ISTA, każdy niech sobie interpretuje jak chce, dla mnie za dużo tego  i wszystko z grubsza w tym samym momencie.

To co zaznaczyłem na czerwono to taki rodzynek i również jego niech sobie każdy interpretuje - może zmieniony sterownik od skrzyni a może kręcony, któż to wie.

Hitem, czego jeszcze nigdy nie słyszałem był tekst: że jak się nie sprzeda tutaj to wraca do Niemiec bo tam ją ktoś z rodziny chce kupić - bo auto niby z rodziny z Niemiec przyjechało tutaj ale tam Volksdojcze za nim płaczą

Jest to moja osobista opinia, na temat w/w auta. Ja go nie kupiłem. Jeżeli komuś się podoba i akceptuje to co ja widziałem to niech jedzie, ogląda i bierze :D.
    • Przez D0_DOMEL
      Kupie przedni zderzak do BMW 5 e39 poliftowy kompletny zwykły z czujnikami listwami halogenami okrągłymi i pod spryskiwacze. Stan dobry nie połamany. Kontakt na priv lub 693527957
    • Przez dunaj2
      INSTRUKCJE DO AUT
      SPIS
      HASŁO DO PLIKÓW: dunaj2

INSTRUKCJE DO AUT UPLOADED
      INSTRUKCJE DO AUT RAPIDU
      INSTRUKCJE DO AUT CATSHARE

SAM NAPRAWIAM DO AUT

SAM NAPRAWIAM DO AUT UPLOADED
      SAM NAPRAWIAM DO AUT RAPIDU
      SAM NAPRAWIAM DO AUT CATSHARE

DODATKI DO AUT

DODATKI DO AUT UPLOADED
      DODATKI DO AUT RAPIDU
      DODATKI DO AUT CATSHARE

• Przez Broder
      Sprzedam najlejki 3D AC SCHNITZER
      naklejane na lusterka, spoilery, zderzaki, blendy itd
      Para 25pln
      Wysylki listami poleconymi 7pln
      Posiadam czarne ze srebrnym napisem i to samo w negatywie czyli srebrne tlo i czarny napis

• Przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.