Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Hej bardzo dużo ludzi pyta jaką instalkę założyć najlepiej do swoich aut. Może każdy kto smiga na podtlenku LPG niech napisze jakie graty ma pod maską i krótką opinię odnośnie eksploatacji i własnych odczuć. Proszę nie gdybać w obłokach tylko w jednym poście napisać o swojej instalacji oraz w jakim aucie.

Ja zacznę:

Silnik M52B20 E36

Komputer ML GAS/Emmegas

Parownik ML GAS

Wtryski ML GAS

Cała instalacja na włoskich gratach firmy ML. Parownik ogólnie daje radę ale jest konstrukcją jednorazową, raz go postanowiłem zregenerować i to był ostatni raz jak się za to zabrałem. Poprawiło pracę całej instalacji ale konstrukcja jego jest fatalna. Następnym razem leci do śmieci. Wtryski w miarę dobre ale drogie ok 300zł za 3 szt. Moja ocena tej instalacji to 4/6. Mam ją bo była już zainstalowana, raczej sam bym się na to nie zdecydował.

Ogólnie autko na tym fajnie jeździ, moc na LPG i benzynie podobna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik N62B44 e65

Komputer Landirenzo Omegas

Parownik/reduktor Landirenzo ig1 magg x2

Wtryski med białe

Zbiornik stako 73 litry

Włoska instalka z wyższej półki. Częci dość drogie oryginalne filtry też. Wtryski 200 zł/sztuka, reduktor 800 zł komputer 800 zł

Strojona na korekty obd i afr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik N62B44 e65

Komputer Landirenzo Omegas

Parownik/reduktor Landirenzo ig1 magg x2

Wtryski med białe

Zbiornik stako 73 litry

ładnie pocisłeś xD

Włoska instalka z wyższej półki. Częci dość drogie oryginalne filtry też. Wtryski 200 zł/sztuka, reduktor 800 zł komputer 800 zł

Strojona na korekty obd i afr

ta sama instalka,wtryski med a zbiornik nie pamiętam :P

skoro masz ten gaz to może wpadnę do Ciebie na regulacje swojego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Silnik m52b20 e39

Instalacja założona w tamtym roku.

Komputer - STAG300-6 ISA2

Reduktor - AC R01 Czarny (wersja do 150KM)

Wtryski - HANA Czarne

Zbiornik - BORMECH - poj. 67litr, 53litr użytkowej

Instalacja dobrze się sprawuje, nie czuje jakiejś różnycy pomiędzy benzyną, a gazem. Choć mam wrażenie, ze na taką moc, te parametry są na "styk".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...