Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem te RH są zbyt "Bling Bling" do e39 bardziej celował bym w styling 95 ale to tylko moje zdanie :4:

Felgi BMW Styling 95 E39 E46 E38 E65 E60 E90 (3710367097) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Albo coś takiego

KOŁA 19' Breyton BMW E46 E90 E92 E39 E60 ORYGINAŁ (3665473669) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dlamnie Phenixy sa slabe i to chyba pod kazdym mozliwym wzgledam :) Jeszcze niewidzialem auta na ktorym ta felga by mi sie podobala.

Felgi BMW Styling 95 E39 E46 E38 E65 E60 E90 (3710367097) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Znajmoe felgi :)

Ja zaproponuje Keskin KT1. W 19" bedzie robic robote.

Styling 359 z M1.

img5260d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

styling 135, tak soę skłąda że mam po taniości ;)

a tak powaznie to widzisz z ranem czy bez rantu?

Wolałbym coś z rantem :)

Moim zdaniem te RH są zbyt "Bling Bling" do e39 bardziej celował bym w styling 95 ale to tylko moje zdanie :4:

Felgi BMW Styling 95 E39 E46 E38 E65 E60 E90 (3710367097) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Albo coś takiego

KOŁA 19' Breyton BMW E46 E90 E92 E39 E60 ORYGINAŁ (3665473669) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Te wzory zbytnio do mnie nie przemawiają, dla mnie e39 to już taki trochę klasyk a więc fela z rantem by się przydała...

Jak dlamnie Phenixy sa slabe i to chyba pod kazdym mozliwym wzgledam :) Jeszcze niewidzialem auta na ktorym ta felga by mi sie podobala.

Znajmoe felgi :)

Ja zaproponuje Keskin KT1. W 19" bedzie robic robote.

Styling 359 z M1.

img5260d.jpg

No w sumie nad keskinami też się zastanawiam, bo cenowo są do zniesienia :)

EDIT:

Ale tak teraz sprawdzam, że kt1 w 19 to chyba jakiś rarytas, bo na ebayu nic nie ma...

A kt4???

Keskin KT4 19 Zoll Alufelgen BMW 5er 6er 7er 8er Mercedes S-Klasse W116 SL W129 | eBay

Najlepiej pasowałyby mi breyton spirit, ale ceny wysokie...

Chociaż na tej aukcji widać te RH na e61 i tragedii nie ma...

RH AK PHOENIX 19" 8,5 i 9,5" BMW 5,6,7 (3667237829) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Edytowane przez Jaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak teraz sprawdzam, że kt1 w 19 to chyba jakiś rarytas, bo na ebayu nic nie ma...

Bardzo mozliwe, szczerze powiem ze nawet niesprawdzalem.

Te z allegro co wrzuciles to sa po zmianie rantow. Jak by niebylo wygladaja lepiej ale rotor jest i tak brzydki :P

Moze jakies customy ? Tylko pojecia niemam jak by to cenowo wyszlo ale felga bylaby jedyna w swoim rodzaju :)

Jeździła na takich jedna E39 z Oławy

Jesli chodzi o Golabka to tez mi sie podobalo fest. Tylko niewiedzialem co on tam mial Keskina czy OZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem Ci Nem, że do wiosny daleko, ale coś by się przydało. Chciałem klasyczne dla e39 te bbsy z rantem chyba wzór 74, ale to 18cali i Jabol mi nagadał że 19 to minimum. Dlatego tak szukam, ale sam nie wiem. Będzie 18 klasycznie lub 19 po prostu coś ładnego. To co dałem link z tymi RH to gadałem z kolesiem i można by się dogadać... Podobają mi się rozmiary (9,5 cala z tyłu, chociaż wolałbym 10-10,5 :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietajcie ze keskin to keskin a futura to futura. Keskin jest jedno czwsciowy z imitqcja srubek a futura to 3tlg.

A moze rondell 0058 ?

qegumaby.jpg

Wysłane z mojego GT-N7000

Wiadomo Kosa nikt tu raczej nie porównuje. Raczej chodzi o wygląd, wiadomo 3tlg to rarytas i zawsze można pokombinować :) Rondelki spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keskiny były max r18" ale w 10j fajnie by wyglądały na e39 fakt faktem jest to niemiecka " podróbka OZ futury" no i są o połowe tańsze szczerze polecam są jednoczęściowe czyli coś na polskie drogi twarde koło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem styling 95 robi robotę jak widać u Szmajchela, albo coś skręcanego właśnie jak OZ futura choć jak sam mówisz cena jest wyyysoka, za ładne 17" w dobrej szerokości trzeba już dać 4tys

a te RH Phoenix nie podobają mi się wcale, widziałem wczoraj takie na e39 na syndykacie i słabo wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście też jestem tego zdania... podobają mi się też breytony

4Breyton Spirit 18 Zoll 2 teilig 2-tlg Edelstahlbett 5x120 9,5 8,5 ET 13 19 BMW | eBay

Zobaczymy co się trafi. Tak czy inaczej nie dam za felgi więcej jak 5koła bo mnie na to nie stać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...