CzAkSs

CzAkSs Garage!! Mechanika,Blacharstwo

333 postów w tym temacie

Witam tak jak w opisie...

logo.gif

Posiadam taki sobie mały warsztacik :) nie narzucam się ,ale jakby kto miał chęć i potrzebę skorzystać to proszę bardzo.. Prowadzę go ze swoim Ojcem

Robimy:

-Zawieszenia

-Hamulce

-Oleje

-Sprzęgła

-Swapy

-Naprawy blacharskie

-czasami jak trza coś pomalować tez się da :)

-itp...

w razie pytań służę pomocą.. POZDRAWIAM:D

Tel. 796 593 499

ul. Karwińska 1 Wrocław

Edytowano przez CzAkSs

Forest jak w złym miejscu załozylem post prosze o przeniesienie... tylko sie nie denerwować prosze :)

przenioslem sie rok temu z radwanic tutaj na podnosniczku smigam :)

Progi spokojnie nie takie zeczy sie spawało xD

Jakies graty tez moge pomóc załatwic... jak by ktos cos potrzebował...

A u Przemka (a w sumie to u Pana Janka) mówiłeś, że będziesz betonował... :drunk: ;)

nie podnosnik kupilem kanal mialem w radwanicach niebo a ziemia... heh nie wiedzialem ze to ty doprowadziles juz bmw do ładu :)?

A no powoli ogarniam, pewne rzeczy zrobione ale ile jeszcze zostało to chyba życia nie starczy. ;)

Dobra już koniec OT bo zaraz OST'y się posypią. :P;)

Się rozumie, że dla użytkowników forum mega rabaty na naprawy:)

To ja może z grubej rury zaatakuję. Remont przednich hampli e36 320 benzynka tj.: wymiana zacisków(regenerowane), tarcz, klocków + pomiar piasty czy czasami nie skrzywiona. Bez czujników zużycia. Ile by u was kosztowała?

Byłem wczoraj i pozwolę sobie zamieścić opinię.

Podejście do klienta wzorowe, właściwie człowiek czuje się jak u za***istego kumpla a nie osoby świadczącej usługę.

Nie wszystko poszło po naszej myśli i auto musiało zostać trochę dłużej niż planowaliśmy ale złego słowa nie mogę powiedzieć.

Wręcz przeciwnie, jestem bardzo zadowolony i szczerze mogę polecić.

skad pomysł pomiaru piasty? Bicia? Nie mam jak tego sprawdzic niestety

Zacisk wymienic na zregenerowane czy zregenerowac?

Wymiana tarcz i klockow tylko z przodu :)?

Sama wymiana hamulców przód wraz z rozebraniem zacisków w drobny mak wyczyszczeniem ,zeszlifowaniem rdzy,przesmarowaniem i założeniem nowego zestawu naprawczego no i wadomo odpowietrzenie calego układu jakies 150zł + ewentualne czesci jak nie posiadasz a jak posiadasz to tylko cena roboty..

W przypadku gdy nie posiadasz nic moge zakupic rzeczy(bedac w hurtowni zadzwonie i podam ci jakies warianty firmowe,cenowe ty wybierasz i lecimy z koksem)

W razie jakichkolwiek pytan wal smiało..

ps: FOREST dziekuje za pozytywna opinnie

Edytowano przez CzAkSs

Dokladnie cos z przodu bije, mam nadzieje, że to tarcza. Tył mam zrobiony na błysk:D Na allegro koleś sprzedaje regenerowane zaciski do e36 za 249zł, na tył u niego kupiłem i jestem mega zadowolony. Chyba że faktycznie oddam zaciski w twoje recę na regenerację. Myślę, że po nowym roku sie odezwę.

Być może wpadnę bo ostatnio coś napierdziela mi w przednim zawieszeniu a dokładnie prawym przednim kolę . Zawias w miarę świeży końcówki i tuleje też więc trzeba będzie to sprawdzić.

w Radwanicach robiłeś ?? z Gabrysiem ?? bo to niedaleko mnie ;:P

Jestem super zadowolony z uslug kolegi ;) Auto podstawione wczoraj na wymiane maglownicy i drazkow. 4h pozniej furka byla do odebrania ze zrobiona zbierznoscia. Napewno bede polecal !!

Witam.. Ktos kto korzystał i jest bardziej lub mniej zadowolony z usług jakie wykonaliśmy przy jego oczku w głowie jest proszony o takie delikatne wsparcie tego co robię :)mianowicie chodzi o wystawienie komentarza na pewno wynagrodzę ten wysiłek przy najbliższej możliwej okazji...

Auto Warsztat P.Wasilewski opinie komentarze ? Wrocław, Krakowska 152 ? Krzyki[185053501705536]&action_type_map=[%22og.likes%22]&action_ref_map=[]

pozdrawiam i dziekuje

CzAkSs

Bylem, zostawilem swoja lale, odebralem gotowa. Polecam ; )Dzieki za pomoc z tymi smieciowymi kabelkami ! przeglad podbity ; ]

1 osoba postawił/a piwo

Również dziś byłem na wymianie sworzni i mogę tylko gorąco polecić samochód w południe był już gotowy. Oczywiście miła atmosfera i cena niewygórowana .

1 osoba postawił/a piwo

Wczoraj rano oddałem autko a dziś po południu odebrałem! Polecam warsztat Pawła :) pięknie się zaopiekował moją Bunią. Wymienione klocki hamulcowe oraz elementy zawieszenia, wszystko sprawnie i cenowo bardzo dobrze. Dobiera materiały i konsultuje wydatki, nie tworzy niepotrzebnych kosztów ;) Zdecydowanie polecam warsztat! bmw_1

1 osoba postawił/a piwo

Również skorzystałem i również się nie zawiodłem - wręcz przeciwnie jestem bardzo zadowolony :)

POLECAM :)

1 osoba postawił/a piwo

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.