Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Dobry gazownik we Wrocławiu ?@?@?@


bobek198555

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wiem, że temat się przewija, aczkolwiek piszę, bo być może ktoś niedawno montował gdzieś w okolicy gaz i może podzielić się swoją opinią.

Otóż byłem już u gościa z AGAZ na Gnieźnieńskiej, który bardzo poleca BRC (bo niby włoska firma i dobra gwarancja) ale naczytałem się trochę o tej instalacji i raczej wolałbym STAG'a w dobrej konfiguracji.

Może ktoś polecić sumiennego gazownika we Wro ewentualnie w okolicy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krakowska 152 wrocław za stacja samoobslugową Nestea w dole Auto gaz Marzenie mam warsztat na tym samym placu i nie widze zabardzo zeby mieli jakies reklamacje w ciagu roku nic takiego nie wiedzialem.. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opinii które słyszałem to faktycznie chyba V-gaz (szczególnie jeśli chodzi o BMW) jest najlepszym wyborem ale ja osobiście robiłem w Radwanicach w Eko-Alma i auto jeździ super, obsługa rewelacyjna, cena instalacji też nie zabiła (ostatecznie tylko $$$ zadecydowały o wyborze Eko-Almy zamiast V-gazu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się na gazie nie znam, ale montował gaz w kilku V8 i raczej nikt nie narzekał

dokładnie.... montował mi do 4.4 V8 w e38 montował sobie do 4.4 V8 w e65 i montował 2lata temu do mojego byłego e39 528 i montował kumplowi do volvo c70 2.3 t5 240km i zawsze było OK więc jak najbardziej polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja montowałem u nich gaz do głupiej Omegi 2.5 v6 nie wiem 4 lata temu i była masakra jak cholera.. osobscie nie wiem, nie byłem ze 3 lata jak cos sie zmienilo to ok jak nic to odradzam!!

na omedze 2,5 i 3 litry to można sie przejechać nie takie łatwe auto jak sie wydaje. słabe komponenty=problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakarcie na długiej a u kogo nie wiem to bylo z 3-4 lata temu ja osobicie mam zle wspomnienia odnosnie tej firmy.. a jeżeli chodzi o eko-alme z radwanic ziomek co tam robił teraz robi tez w auto gaz Marzenie tym samym terenie co ja mam warsztat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
krakowska 152 wrocław za stacja samoobslugową Nestea w dole Auto gaz Marzenie mam warsztat na tym samym placu i nie widze zabardzo zeby mieli jakies reklamacje w ciagu roku nic takiego nie wiedzialem.. pozdrawiam

Ja też Ich polecam. Kilku znajomych zakładało tam gaz i wszystko było ok. Ja robiłem remont instalacji i też wszystko ok, do tego gwarancja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...