Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich .

Posiada ktoś z forum maszynkę do rolowania nadkoli lub polecicie kogoś we Wro gdzie można podjechać i zrobić to od ręki .

Pytanie Nr 2.

Jaką przestrzeń można uzyskać przez zrolowanie.

Pozdrawiam

Edytowane przez hall

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jaką przestrzeń można uzyskać przez zrolowanie.

Co chcesz upychac napisz konkretnie wymiary.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam zamiar wypchnąć felgę dystansem 20 mm . Felgi 8 cali ET35 jak dobrze pamiętam przy obciążeniu trze jak jestem sam idzie jechać .

Opona 205/45/R17

PS

Dziś spaliłem trochę gumy na oponach :lol: .

Edytowane przez hall

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

robiac to schludnie uzyskasz 15-20mm

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
robiac to schludnie uzyskasz 15-20mm

Tyle by mi spokojnie wystarczyło :) , trzeba tylko jeszcze znaleźć odpowiednią osobę do wykonania takiej operacji we Wro .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tyle by mi spokojnie wystarczyło :) , trzeba tylko jeszcze znaleźć odpowiednią osobę do wykonania takiej operacji we Wro .

Znalazłeś tą odpowiednią osobę czy sam robiłeś? musze w swojej też zrolować troche.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sam się podjąłem rozwałkowania , jestem zadowolony miejsca przybyło .

PS.

Rolka klubowa widziała już nie jedno nadkole dlatego jej stan nie jest idealny i brakuje jednego elementu .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Popękał lakier, coś musiałeś później robić z nadkolem? czy obyło się bez szkód?

Nadkole nie popękało odpad jedynie lakier od wewnętrznej strony nadkola gdzie podchodzi już rdza i jest do roboty .

Jak masz zdrowe nadkole robiąc z umiarem nie popęka .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam Panowie, podbijam temat. Czy ktoś we Wrocławiu i okolicach podejmie się zrolowania tylnych nadkoli w e36 coupe? Oczywiście odpłatnie. Nadkola zdrowe, świeżo co zrobione, zależy mi na tym żeby nie uszkodzić lakieru.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gwarancji, że nie popęka nikt Ci nie da bo to loteria. Matrixx ma u siebie, wypożyczasz na określony czas. Jak Ci zacznie pękać lakier to leć grubo i wyciągaj tyle ile się da lolol

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Samą rolkę wypożyczysz bez problemu, ale znalezienie kogoś kto się tego podejmie to inna bajka. Ja u siebie w e46 mam zaklepane nadkola bo rolować się nie dało. Gwarancji nikt nie da, bo na ogół mniej lub bardziej pęka.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kamil, a klepałeś sam czy ktoś Ci to ogarnął? Bo ja też chcę poszerzyć, ale te wszystkie wypowiedzi strasznie podcinają skrzydła...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kamil, a klepałeś sam czy ktoś Ci to ogarnął? Bo ja też chcę poszerzyć, ale te wszystkie wypowiedzi strasznie podcinają skrzydła...

Ja sam rolowalem plus wypychalem nadkola i nic się nie stało :) także to różnie. Też trzeba z głową, i powoli to robić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oddałem auto do zrobienia, sam nie mam wyczucia. U mnie na szczęście zrobiło się tylko minimalne pęknięcie na samym rancie, które zostało zakonserwowane.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Oddałem auto do zrobienia, sam nie mam wyczucia.

Podrzuć proszę namiar na priv, ile płaciłeś?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak ktoś będzie zainteresowany od Poniedziałku będzie nowa rolka u mnie do wypożyczenia bmw_1.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Majki z zakrzowa/psiaka, 695 870 919, czasem na spoty przyjezdza, robil u mnie i dobrze wyszlo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ponad centymetr urwalismy, nic nie popekalo, ale na to nie ma reguly - mozesz wyjac auto spod koca w stanie salonowym po 15 latach i cos popeka, a mozesz rolowac gruza i nie stanie sie nic.

probuj tak czy inaczej, jak peknie to pomalujesz - no albo od razu mozesz sobie wspawac customy ale zaplacisz pewnie 8x wiecej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też robiłem nadkola u Majkiego i wyszło dobrze, pęknięcie lakieru było minimalne na samym rancie, ale na to nie ma zasady i nikt nie da gwarancji, że nie pęknie.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Auto już u Majkiego, do odebrania o 16.00. :) Liczę się z tym, że pewnie coś popęka, wczoraj robiłem sam jedną stronę, na której była szpachla na błotniku i średnio to wyszło, miał spróbować jeszcze uratować ile się da.

Dziękuję za namiary.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta