Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rolowanie nadkoli


hall

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich .

Posiada ktoś z forum maszynkę do rolowania nadkoli lub polecicie kogoś we Wro gdzie można podjechać i zrobić to od ręki .

Pytanie Nr 2.

Jaką przestrzeń można uzyskać przez zrolowanie.

Pozdrawiam

Edytowane przez hall
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar wypchnąć felgę dystansem 20 mm . Felgi 8 cali ET35 jak dobrze pamiętam przy obciążeniu trze jak jestem sam idzie jechać .

Opona 205/45/R17

PS

Dziś spaliłem trochę gumy na oponach :lol: .

Edytowane przez hall
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Popękał lakier, coś musiałeś później robić z nadkolem? czy obyło się bez szkód?

Nadkole nie popękało odpad jedynie lakier od wewnętrznej strony nadkola gdzie podchodzi już rdza i jest do roboty .

Jak masz zdrowe nadkole robiąc z umiarem nie popęka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Samą rolkę wypożyczysz bez problemu, ale znalezienie kogoś kto się tego podejmie to inna bajka. Ja u siebie w e46 mam zaklepane nadkola bo rolować się nie dało. Gwarancji nikt nie da, bo na ogół mniej lub bardziej pęka.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil, a klepałeś sam czy ktoś Ci to ogarnął? Bo ja też chcę poszerzyć, ale te wszystkie wypowiedzi strasznie podcinają skrzydła...

Ja sam rolowalem plus wypychalem nadkola i nic się nie stało :) także to różnie. Też trzeba z głową, i powoli to robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil, a klepałeś sam czy ktoś Ci to ogarnął? Bo ja też chcę poszerzyć, ale te wszystkie wypowiedzi strasznie podcinają skrzydła...

Oddałem auto do zrobienia, sam nie mam wyczucia. U mnie na szczęście zrobiło się tylko minimalne pęknięcie na samym rancie, które zostało zakonserwowane.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ponad centymetr urwalismy, nic nie popekalo, ale na to nie ma reguly - mozesz wyjac auto spod koca w stanie salonowym po 15 latach i cos popeka, a mozesz rolowac gruza i nie stanie sie nic.

probuj tak czy inaczej, jak peknie to pomalujesz - no albo od razu mozesz sobie wspawac customy ale zaplacisz pewnie 8x wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...