Rekomendowane odpowiedzi

Nev, nie widziałem postu wcześniej, sorki.

Nadkola zagięte w sumie na żyletkę, prawe na pewno, lewe trochę mniej, bo sam przy tym grzebiąc trochę dałem d***y.

Niestety, była szpachla, prawy błotnik mocno popękał, na lewym w sumie widać tylko delikatne nierówności na zewnętrznym rancie błotnika. Muszę coś zrobić ze sprężynami z tyłu, bo na dziurach obrywa... zderzak. Rozmawiałem już z Leo i pewnie za jakiś czas zdecyduję się na betony, które mi zaproponował i jeszcze bardziej spróbuję wysunąć koła. Na tę chwilę siedzi tam 19", 9,5j z 215/35, ET40 + dystans 20mm. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To standard, że zderzak obrywa, jak odbierałem swoje auto od Majkiego to stwierdził, że zderzak się dotrze. Daj jakieś zdjęcia co tam upchnąłeś

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 12 września 2017 o 09:05, Kamil_89 napisał:

To standard, że zderzak obrywa, jak odbierałem swoje auto od Majkiego to stwierdził, że zderzak się dotrze. Daj jakieś zdjęcia co tam upchnąłeś

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Ciężko mówić o upchnięciu czegoś, bo siedzi tam tylko 9,5j ET40 + dystans 2cm na oponie 215/35/19. 

Cała ta szopka (+ regulowane wahacze i cambery przód/tył zakładane u Leo na początku września) to przygotowanie auto pod styling 95 w dwóch szerokościach tj. 9j i 10j na przyszły sezon. 

Zdjęcia podrzucę jak zrobię jakieś sensowne. :)

Na tę chwilę mam takie, chociaż za dużo tu nie widać...

image.jpeg

A zderzaka szkoda, bo trochę go przytarło, a trochę mnie kosztował, bo to z mpaka. 

EDIT: zrobiłem kilka zdjeć, niestety ciemno juz bylo. Przy sprężynach betonach myśle ze jeszcze o cm bedzie mozna wypchnąć koła, ale ze zderzaka to juz nic chyba nie zostanie...

image.thumb.jpeg.16f4756c83f23d01f03db6dec4092447.jpegimage.thumb.jpeg.4bd3ccfdc3580f1b46df648a8f69ac92.jpegimage.thumb.jpeg.4af2aff9e4fd986356a44431db6c807f.jpegimage.thumb.jpeg.1b1ac5466d4924640876595299b7679b.jpegimage.thumb.jpeg.0a26e97e273f2be8d7f160392f2e0d7e.jpeg

Edytowane przez Podi93

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wez sie nie wyglupiaj z 95, te kola sa zaj*biste, 95 zepsuje caly samochod!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 20.09.2017 o 00:12, Nev napisał:

wez sie nie wyglupiaj z 95, te kola sa zaj*biste, 95 zepsuje caly samochod!

WZxAi.jpg

Jestem zakochany w S95 od pierwszego wejrzenia, siedzą idealnie w e46 coupe moim zdaniem :)

W moich Dare denerwują mnie trzy rzeczy:
1. Niestety bezczelna chińska podróba,

2. Za duże ET,

3. Preferowałbym szerokości minimum 9 i 10j.

Dnia 20.09.2017 o 00:22, Pawel4freak napisał:

Jak będziesz chciał te targać to daj cynk, może funfel do E39 weźmie. 

Ok, będę pamiętał.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

10 jak chcesz upchać do coupe to albo naciąg u uj albo wyspać nadkola, szukaj 4x9cali 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Koniecznie chcę 10j na tyle, opony będą na pewno 215/35, zresztą z przodu na 9j też takie, bo niestety węższych 19' już nie ma :P

Ponadto mam zaklepane ranty + regulowane wahacze dolne, więc myślę, że da się to jakoś upchnąć. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Malował ktoś z was coś u Majkiego? Mam te dwa błotniki do pomalowania, zastanawiam się nad nim. Jakieś opinie? Nadkola zaklepał, ale malowanie to inna bajka :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
15 godzin temu, Pawel4freak napisał:

Malował mi cale auto :) 

ile $$$?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, Nev napisał:

ile $$$?

4200 PLN wtedy wyszło + nowe błotniki, klapa bagażnika. W moim temacie jest wszystko opisane. 

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

hmmm 4200 to nie majatek, spodziewalbym sie z 6,5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 23.09.2017 o 18:11, Podi93 napisał:

Malował ktoś z was coś u Majkiego? Mam te dwa błotniki do pomalowania, zastanawiam się nad nim. Jakieś opinie? Nadkola zaklepał, ale malowanie to inna bajka :)

U mnie malował, ale drugi raz bym tam nie dał auta..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 minuty temu, Podi93 napisał:

Dlaczego? Co poszło nie tak? :)

Musiałbyś zobaczyć na własne oczy. Mogłem to oddac do poprawy, ale nie chciało mi sie juz kłócić. Poprostu drugi raz tam nie oddam. 

Ogolnie to na słupku A miałem parcha. Usunął i tak pomalował, że biały pokład przebija przez niebieski kolor lakieru. W dodatku juz parch wyłazi znowu.. 

Edytowane przez Kandyn

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta